News Portal

 • शहिद पुर्ण स्मृति दिवसको आयोजनामा दैलेखमा भलीबल प्रतियोगीता सुरु

  हिमाली संचार संवाददाता
  ३६१ पटक

  प्रविन शाही
  दैलेख – दैलेखको दुल्लु नगरपालिकाको पटाङ्गीनी शहिद पुर्ण स्मृति दिवसको आयोजनामा भलीबल प्रतियोगीता सुरु भएको छ।

  प्रतियोगीताको उद्यघाटन गर्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि एंवम जिल्ला खेलकुद विकास समितीका अध्यक्ष दिपक सिजापतीले दैलेख जिल्लामा खेलकुदको बिकास भईरहेको र दुल्लुमा पनि यसको बिकासको लागी भलिबल प्रतियोगीता गरेकोमा सहिद पुर्ण स्मृति दुल्लुलाई धन्यवाद दिदै दैलेख जिल्लामा खेलकुदको विकास गर्नमा सबैको ध्यान पुर्‍याउन आवश्यक देखीने कुरा बताउनुभएको छ।

  त्यस्तै कार्यक्रम प्रतिस्ठानका अध्यक्ष  रत्न बहादूर शाहीले खेलाडीको अनुसाशन नै गहना हो खेलाडीले नै आफनो ठाउँ र देशलाई चिनाउन सफल हुन सक्नु पर्छ। र ३ दिने प्रतियोगीतात्मक खेल सब्य र राम्रो तरीकाले अगाडी बढ्न आग्रह गरेका छन।

  कार्यक्रममा शहीद पुर्ण बहादुर भण्डारीको १६ औं स्मृति दिवशको अबसर पारेर गरीएको आयोजनामा भण्डारीकि धर्मपत्नि, नेपाली कांग्रेस दुल्लुका सभापति टंक रिमाल, रेडीयो दुल्लु एफ.एम.का स्टेशन म्यानेजर निरक बहादुर शाही, दुल्लु नगरपालीकाका प्रशासकिय प्रमुख , लगायत राजनिती दलका प्रतिनिधीहरुको उपस्थित भएको थियो।

  भलीबल खेलमा दैलेखका नारायण नगरपालीका र नौमुले गाउँपालिका बाहेक ९ वटा स्थानिय तहको सहभागीता रहेको छ। आइतबार भएको पहिलो दिनको खेलमा गुराँस गाउँपालिका, डुङ्गेश्वर गाउँपालिका, भगवतिमाई गाउँपालिका, भैरबी गाउँपालिका, महाँबु गाउँपालिका र ठाँटिकाध गाउँपालिकाले खेलेका छन्। भने पहिलो दिन भएको खेलमा गराँस गाउँपालिकालाई २ अँकले पछाडी पार्दै  डुङ्गेश्वरले जित हासिल गरेको छ।

  भैरबीलाई पनि २ अँकले पछाडी पार्दै भगवतिमाई गाउँपालिको टिमले जित हासिल गरेको छ। त्यस्तै महावु गाउपालीकालाई ७ अँकले पछाडी पार्दै  ज्योति दशौँदिको दरो सट परारले गर्दा  ठाटिकाँध गाउपालीकाले स्थान ओगटन सफल भएको छ।

  खेल अहिले सम्मकै सबैभन्दा उत्साहित र आकर्षक ठाटिकाँध र महावुकौ नै  देखिएको छ। यस्तै चामुण्डा बिन्द्राशैनी नगरपालिकाले आठविस नगरपालिकालाई पछि पार्दै विजयी भएको छ। असोज १४ गते आइतबार देखी सुरु भएको खेल असोज १६ गते मंगलबारसम्म चल्ने आयोजकले जानकारी दिएको छ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिक्रिया दिन तल जानुहोला !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कस्तो छ ग्रेट हिमालयन माउन्टेन एक्स्पो ? (फोटो फिचर)

  हरिहरसिंह राठौर पोखरा : नेपाल पर्वतारोहण संघको आयोजनामा पोखरामा पाचौं संस्करणको अन्तर्राष्ट्रिय पर्वतीय (ग्रेट हिमालयन)...

  पत्रकारको सम्मानजनक पहिचानका लागि अध्यक्षमा दाबी : महासचिव सिवाकोटी

  नेपाली कांग्रेस निटक पत्रकारहरुको संगठन नेपाल प्रेस युनियनको आउन लागेको केन्द्रीय महाधिवेशन, वर्तमान अवस्था र...

  निदुली बाहुन उर्फ केपी ओली !

  हाम्रोतिर निदुली बाहुनबारे रमाइलो लोककथा प्रचलित छ । एकजना निदुली नाम गरेका बाहुन ससुराल गएछन्...

  कविता ~ नहिडेका डोब !

  प्रिय जिन्दगी ! जीवनका गोरेटोमा नहिडेका डोबका चिन्हमा यो सुनौलो दिनमा तिमीले स्वर्णिम अक्षरले सुन्दर...

  तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर २७ गते बिहीबार, तदअनुसार १३ डिसेम्बर २०१८

  ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ...