News Portal

 • बिष्णु बगालेलाई पहिलो चुम्बनको याद दिलाउन आए’ नरेन्द्र लर्कु आचार्य (भिडियो सहित)

  हिमाली संचार संवाददाता
  ३२१ पटक

  राजु बोहरा–काठमाडौँ । कुनै पनि काम गर्दा निरन्तरताले मानिसलाई गन्तव्यमा पुर्याउछ । यसैलाई मध्यनजर राख्दै बिगत निकै लामो समय यता नेपाली कलाकारिता क्षेत्रमा क्रियासिल नरेन्द्र लर्कु आचार्य आफुलाई कतै थकानको महसुस नगरी अगाडी बढिरहेका छन् । उनि गायन बिदामा उत्तिकै खुविवान हुन् भने बिभिन्न नेपाली गीत संगीतको म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेर एक कुसल मोडलको रुपमा पनि परिचित बनिसकेका छन् ।

  अहिलेसम्म नरेन्द्रले घाँसै काट्ने हसिया, दियो बाल्दै छु, धौलागिरी अग्लो, छाती चर्किन्छ, लगाएतका धेरै गीतहरु आफ्नो कर्णप्रिय स्वर लहरी बाट बजारमा ल्याईसकेका छन् । उनले अभिनय गरेको म्युजिक भिडियोहरु पनि अहिले डिजिटल बजारमा प्रसस्त पाइन्छ ।

  उनै कर्म प्रति बिस्वास राख्ने नरेन्द्रले नेपाली नारीहरुको महान चाड हरितालिका तिज २०७५ सालको शुभकामना सहित पछिल्लो पटक बिष्णु बगाले संगको सहकार्यमा तिज सांगीतिक कोसेली “पहिलो चुम्बन” बजारमा ल्याएका छन् । आफु स्वयम् द्वारा अभिनित यस गीतको म्युजिक भिडियोमा नरेन्द्रलाई यस गीतकी प्रस्तुतकर्ता बिष्णु बगाले मगरले साथ् दिएकी छिन् ।

  तिजको समयलाई लक्षित गर्दै “पहिलो चुम्बन” बोलको गीतलाई सार्बजनिक गरिएता पनि अन्य समयमा पनि यस गीतको आनन्द लिन सकिन्छ । नरेन्द्र लर्कु आचार्य र बिष्णु बगालेको सुमधुर स्वरले सजिएको यस गीतलाई बिष्णु बगालेले लय तथा शब्द सिर्जना गरेकी छिन् । निकै रोमान्चक ढंग बाट तयार पारिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन उमेश गुरुङ ले गरेका हुन् भने छायांकन मधुर बस्नेत र सम्पादन सुजन शाहीले गरेका छन् ।

  भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार अनलाइन मिडिया प्रा.लि.

  फेसबुक, ट्विटर युटुब  www.himalisanchar.com

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  प्रत्रकार कुटाउने नविनाको दादागिरीविरुद्ध गगन थापाको कटाक्ष

  काठमाडौं – नेपाली कांग्रेसका युवा नेता एवं सांसद गगन थापाले नविना लामाले देखाएको दादागिरी व्यवहारको...

  अमेरिकी विदेशमन्त्री पोम्पेओ र साउदी राजा सल्मानबिच भेटवार्ता

  एजेन्सी : अमेरिकी विदेशमन्त्री माइक पोम्पेओ साउदी लेखक एवं पत्रकार जमाल खसोग्गी बेपत्ता भएको बारेमा...

  हरेक परिवर्तन उपलब्धीमूलक नहुने : पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह

  काठमाडौं : पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले हरेक उपलब्धी परिवर्तन भएपनि हरेक परिवर्तन उपलब्धीमूलक नहुने कुरा पुष्टि हुँदै...

  दशैंमा तीन सुरक्षा निकायको राजधानीमा छुट्टाछुट्टै बस सेवा

  काठमाडौं- हिन्दू नेपालीको महत्वपूर्ण चाड दशैंको अवसरमा तीन सुरक्षा निकाय नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी र सशस्त्र...

  माग पूरा नभए सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिन्छौंः यादव

  किरण कुमार कर्ण जनकपुर–राष्ट्रिय जनता पार्टी (राजपा)नेपालको अध्यक्ष मण्डलका सदस्य राजकिशोर यादवले विगतमा भएको सहमति...