News Portal

 • बिष्णु बगालेलाई पहिलो चुम्बनको याद दिलाउन आए’ नरेन्द्र लर्कु आचार्य (भिडियो सहित)

  हिमाली संचार संवाददाता
  ३५३ पटक

  राजु बोहरा–काठमाडौँ । कुनै पनि काम गर्दा निरन्तरताले मानिसलाई गन्तव्यमा पुर्याउछ । यसैलाई मध्यनजर राख्दै बिगत निकै लामो समय यता नेपाली कलाकारिता क्षेत्रमा क्रियासिल नरेन्द्र लर्कु आचार्य आफुलाई कतै थकानको महसुस नगरी अगाडी बढिरहेका छन् । उनि गायन बिदामा उत्तिकै खुविवान हुन् भने बिभिन्न नेपाली गीत संगीतको म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेर एक कुसल मोडलको रुपमा पनि परिचित बनिसकेका छन् ।

  अहिलेसम्म नरेन्द्रले घाँसै काट्ने हसिया, दियो बाल्दै छु, धौलागिरी अग्लो, छाती चर्किन्छ, लगाएतका धेरै गीतहरु आफ्नो कर्णप्रिय स्वर लहरी बाट बजारमा ल्याईसकेका छन् । उनले अभिनय गरेको म्युजिक भिडियोहरु पनि अहिले डिजिटल बजारमा प्रसस्त पाइन्छ ।

  उनै कर्म प्रति बिस्वास राख्ने नरेन्द्रले नेपाली नारीहरुको महान चाड हरितालिका तिज २०७५ सालको शुभकामना सहित पछिल्लो पटक बिष्णु बगाले संगको सहकार्यमा तिज सांगीतिक कोसेली “पहिलो चुम्बन” बजारमा ल्याएका छन् । आफु स्वयम् द्वारा अभिनित यस गीतको म्युजिक भिडियोमा नरेन्द्रलाई यस गीतकी प्रस्तुतकर्ता बिष्णु बगाले मगरले साथ् दिएकी छिन् ।

  तिजको समयलाई लक्षित गर्दै “पहिलो चुम्बन” बोलको गीतलाई सार्बजनिक गरिएता पनि अन्य समयमा पनि यस गीतको आनन्द लिन सकिन्छ । नरेन्द्र लर्कु आचार्य र बिष्णु बगालेको सुमधुर स्वरले सजिएको यस गीतलाई बिष्णु बगालेले लय तथा शब्द सिर्जना गरेकी छिन् । निकै रोमान्चक ढंग बाट तयार पारिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन उमेश गुरुङ ले गरेका हुन् भने छायांकन मधुर बस्नेत र सम्पादन सुजन शाहीले गरेका छन् ।

  भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिक्रिया दिन तल जानुहोला !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा टोटनह्यामले बर्नेलीलाई १–० गोल अन्तरले पराजित

  १ पुस, काठमाडौं : टोटनह्यामले इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा कठिन जित हात पारेको छ ।...

  वर्तमान सरकार सनातन धर्म तहसनहस पार्ने दिशामा : महामन्त्री खड्का (भिडियो सहित)

  दीपक रेग्मी काठमाण्डौं : नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री पूर्णबहादुर खड्काले वर्तमान सरकारनै नेपालको धर्मलाई तहसनहस पार्ने...

  तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल पुस १ गते आइतबार, इश्वी सन् २०१८ डिसेम्बर १६ तारिख नेपाल संवत् ११३९

  ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ...

  अब के गर्छ नेकपा ? यस्ता छन् ओली–प्रचण्डका ११ योजना

  काठमाडौं– नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्षद्वय केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले पार्टी इतिहासकै...

  धनी बन्न विदेश जानै पर्दैन, घुस खानै पर्दैन’

  काठमाडौँ – नेपाल राष्ट्र बैंकका गभर्नर डा. चिरञ्जीवी नेपालले धनी बन्न विदेश जानु नपर्ने र...