News Portal

 • नेविसंघको अध्यक्षमा अन्जान निर्वाचित

  हिमाली संचार संवाददाता
  १८७ पटक

  काठमाडौं -नेपाली कांग्रेस (विपी) को विद्यार्थी संघ नेपाल विद्यार्थी संघ (नेविसंघ) गठन भएको छ । अन्जान लामा (धनबहादुर) अध्यक्ष रहेको १८ सदस्यीय केन्द्रीय समितिको उपाध्यक्षमा अशोककुमार यादव, महामन्त्रीमा राज महर्जन, सहमहामन्त्रीमा जीवन कठायत, भूपी दौत्याल, कोषाध्यक्षमा बिक्रम लामा (भान्जा) रहनुभएको छ ।

  त्यसैगरी सदस्यहरुमा डम्बर केसी, भरत न्यौपाने (जोसेफ), सोमन राना, अमित ओली, आशिष अली, प्रसन्न विक, रुपा सुनुवार, हिस्से नोर्बु लामा, सौगात सिंह, अर्जुन लामा, रेशम कुँवर, मनिषा आचार्य रहेका छन् । अध्यक्ष लामा त्रिभुवन विश्वविद्यालय कीर्तिपुरको नेविसंघको सभापति र स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको सभापतिको उम्मेदवारसमेत भइसक्नुभएको छ । उहाँ प्रदेशसभाको निर्वाचनमा काठमाडौं–१ बाट प्रतक्ष्य निर्वाचन उठ्नुभएको थियो ।

  ‘राष्ट्रियता, प्रजातन्त्र,समाजवाद र विद्यार्थी एकता’ मूल नारा बनाएको नेविसंघले आवश्यकता अनुसार पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यहरु थप्न सकिने अध्यक्ष लामाले जनाउनुभयो । आइतबार परेको विपी कोइरालाको जन्मदिनको अवसरमा केन्द्रीय समिति गठन गरिएको जनाइएको छ । लामाले सबै क्षेत्र, वर्ग र समुदायलाई समेटेर अघि बढ्ने बताउनुभयो । नेपाली कांग्रेसले वास्तविक धरातल छोडेर गलत बाटो लिएको भन्दै प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनको केही दिनअघिमात्र हरिबोल भट्टराइको अध्यक्षतामा पार्टी गठन गरिएको हो । करुवा चिन्ह लिएर पार्टी निर्वाचनमा गएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तपाईंको राशिफल :  २०७५ साल  आश्विन ७ गते आइतवार, तदअनुसार सेप्टेम्बर २३,२०१८

  – ज्यो.प. नारायणप्रसाद दुलाल, मेष बुद्धिको उपयोग गर्दा जटिल ठानिएको कार्य सम्पादन हुनेछ । दाम,...

  सप्न उस्का अनि मेरा

  ✍️… तपिकुमार सिँह ठकुरी मेरा सप्नहरू… रूख,बिरुवा घाँसे काल्नारु अनि प्रचण्ड तापले तपिएका मैदाने चिराहरु...

  वामदेव जहाँबाट उम्मेदवार बनेपनि कांग्रेसले हराईदिन्छ : कांग्रेस प्रवक्ता शर्मा

  नेपालगञ्ज – प्रमुख विपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले नेकपाका नेता वामदेव गौतमलाई जहाँबाट...

  कुवेती नागरिकको छोराद्वारा नेपाली घरेलु कामदारको छुरी प्रहार गरी हत्या, परिवारलाई संपर्कमा आउन दुताबासको आग्रह

  हरि कृष्ण न्यौपाने कुवेत, २३ सेप्टेम्बर – कुवेतमा घरेलु महिला कामदारको रुपमा रोजगारीका लागि आएकी...

  नेपाली कांग्रेसमा पदाधिकारी बढ्ने, विधान संशोधन मस्यौदामा केके छ ?

  काठमाडौं – नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बढ्ने भएको छ । विधान मस्यौदा समितिले तयार पारेको प्रारम्भीक...