News Portal

 • धरानका नवनिर्वाचित मेयर हर्कराज राईले इनरुवमा लिए सपथ, धरानमा फर्केर दिए सपथ

  हिमालीसंचार संवाददाता
  २८० पटक

  धरान – धरान उपमहानगरपालिका धरानको नवनिर्वाचित नगर प्रमुख हर्कराज राई (साम्पाङ) ले आज सोमबार सपथ ग्रहण लिएका राईले धरान पुगेर १०१ जना नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई सपथ ग्रहण दिएका छन् ।

  आज विहान सपथ ग्रहण लिन इनरुवा पुगेका नवनिवार्चित नगर प्रमुख राईलाई सुनसरी जिल्ला अदालतका प्रदेश नं. १ न्यायाधीश कैलाश सुवेदीले शपथ ग्रहण गराएका थिए । सपथ ग्रहण लगतै नगर प्रमुख राईले धरान १२ स्थित पब्लिक स्कुलको प्राविधिक भवनमा उपप्रमुखसहित वडाबाट निवार्चित १०१ जना जनप्रतिनिधिहरुलाई सपथ ग्रहण गराए। धरानमा मेयर, उपमेयरसहित १०२ जना जनप्रतिनिधि निवार्चित भएका छन् ।

  धरानमा निर्वाचित वडाध्यक्षहरुमा एमालेबाट वडा नं. २ का रमेश राई, वडा नं. ४ का धनबहादुर राई, वडा नं. ५ का मनप्रसाद लिम्बु, वडा नं. ७ का जीवन सुवेदी, वडा नं. ८ का धनबहादुर राई, वडा नं. १० का विवेक राई, वडा  नं. १२ का टंक राई, वडा नं. १३ का नेत्र काफ्ले, वडा नं. १५ का नरेश इङ्वारम, वडा नं.  १९ का पूर्ण लिम्बु गरी १० जना रहेका छन् ।

  नेपाली कांग्रसबाट वडा नं. १ का यज्ञमणि आचार्य, वडा नं.  ३ का विद्या शाक्य, वडा नं. ९ का रुपेश आचार्य, वडा नं. ११ का लोकेन्द्र फागो, वडा नं. १६ का मुरारी भट्टराई, वडा नं. १८ का प्रविण राई, वडा नं. २० का पदम लिम्बु गरी ७ जना रहेका छन् । 

  त्यस्तै, नेकपा माओवादी केन्द्रबाट वडा नं. १७ का मनोज भट्टराई, राप्रपा हलोबाट वडा नं. १४ का कृष्ण भट्टराई, र स्तवतन्त्र उम्मेदवार रेहेका वडा नं. ६ का भूपेन्द्र भट्टराईलाई नगर प्रमुख राईले सपथ ग्रहण गराएका हुन। 

  धरानमा बेथितिविरुद्ध सडक आन्दोलन र संघर्ष गरेर सम्बन्धित सरोकारवालाका नियत माथि प्रश्न गर्दै सुशासन र पारदर्शिताका लागि निरन्तर दबाब दिँदै आएका विद्रोही स्वभावको पहिचान बनाएका सामाजिक अभियन्ता राईले स्थानीय तहको निर्वाचनमा संगठीत प्रमुख दल कांग्रेस र एमालेका उम्मेदवारलाई पराजित गर्दै नगर प्रमुख पदमा निर्वाचित भएका राईले भोली विजयी जुलुसको कार्यक्रम रहेको बताए। 

  सपथ ग्रहणका केहि तस्वीरहरुः

   

  _______

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा.लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://himalisanchar.com/

  नोट : Himalisanchar.com मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए, कुनै विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव र समाचार प्रकाशित गर्नुपरेमा वा, बिज्ञापन दिनुपरेमा हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ। हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नुहुन्छ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  एउटै नम्बर प्लेट भएका दुई मोटरसाइकल भाइरल, नियन्त्रणमा लिन प्रहरीको सर्कुलर

  काठमाडौं – बुधबार बिहान गौशाला चोकमा एउटै नम्बर प्लेटका २ वटा मोटरसाइकल ट्राफिक जाम हुदा...

  लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले दिइन् राजीनामा

  बुटवल – लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन् । उनले...

  फोक्सिङटार पुल अन्तिम चरणमा, ९० प्रतिशत काम सम्पन्न भएको कम्पनीको दावी

  खोटाङ – खोटाङ जिल्लाको खोटेहाङ गाउँपालिका वडा नं. ९ लिच्कीराम्चे र उदयपुर जिल्लाको रौतामाई गाउँपालिका...

  बालुवाटारमा आगलागी, ५ वटा दमकल परिचालन

  काठमाडौं – काठमाडौं महानगरपालिका काठमाडौको बालुवाटारमा भिषण आगलागी भएको छ । बालुवाटार स्थित सुनौलो परिवार...

  विप्लव नेतृत्वको नेकपा परित्याग गरी नेकपा माओवादी केन्द्र प्रवेश गर्दै

  काठमाडौं – विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका पोलिटब्युरो सदस्य ओमप्रकाश पुनसहितका नेता कार्यकर्ता नेकपा (माओवादी...

  Only In USA