News Portal

  • नेपाल विद्यालय कर्मचारी संघको केन्द्रीय अध्यक्षमा केसी चयन

    हिमाली संचार संवाददाता
    २०० पटक

    काठमाडौं – नेपाल विद्यालय कर्मचारी संघको केन्द्रीय कार्यसमिति विस्तार गरिएको छ। केन्द्रीय कार्यसमितिका अध्यक्षमा सुर्खेतका सशीकुमार केसी सर्वसम्मत चयन भएका छन्। समितिको वरिष्ठ उपाध्यक्षमा धर्मराज पन्त(डडेल्धुरा), महिला उपाध्यक्षमा सुनिता विष्ट(ललितपुर) चयन भएका छन्।

    १५ सदस्यीय केन्द्रीय महासचिवमा राजेन्द्र थुयाजु(भक्तपुर), उप–महासचिवमा महेन्द्र बि.क.(सुर्खेत), उप–महासचिव अर्थमा सोमित उप्रेती(दोलखा), सचिव अर्थमा हिमान्सु चौधरी(बर्दिया) र सचिव रम्बा अधिकारी(काठमाडौं) चयन भएका हुन्।

    केन्द्रीय समितिको सदस्यहरुमा केन्द्रिय सदस्यहरु दिविराम भुसाल(काठमाडौं), भेषराज पौडेल(चितवन), तेज बहादुर शाही(दैलेख), भक्त बहादुर मगर(सर्लाही), पवनसिंह कठायत (जुम्ला), युवराज लामा(उदयपुर) र चिरञ्जीवी चौधरी(बाँके) छन् ।

    यस्तै, सदस्यहरुमा रमेश बहादुर खडका(कञ्चनपुर), रिकेश श्रेष्ठ(धनकुटा), धर्मराज शाही (हुम्ला), ओमनारायण निरौला(झापा), प्रमोदप्रसाद रायथारु(पर्सा), लोक बहादुर बुढा(जाजरकोट), राजेन्द्र चौधरी(दाङ) र प्रेमबहादुर बिश्वकर्मा(संखुवासभा) चयन गरिएका हुन।

    केन्द्रीय कार्यसमितिले सात वटै प्रदेशमा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ। प्रदेश १ अध्यक्षमा देविकुमारी रावत(उदयपुर), प्रदेश २ मा राम शंकर यादब(धनुषा) बागमतिमा लव बानियाँ(ललितपुर), गण्डकीमा कल्याण भिलाजु(कास्की), प्रदेश पाँचमा प्रेम पुन(बाँके), कर्णालीमा जगत सिह(सुर्खेत) र सुदूरपश्चिममा युवराज नायक(कैलाली) रहेका छन्।

    प्रतिकृया दिनुहोस्

    बाँके प्रहरीकै संरक्षणमा मिनी क्यासिनो झैं नेपालगन्जमा ‘जुवा अखडा’

    बाँके – प्रहरी समाजमा शान्ति सुरक्षा कायम गर्ने र सामाजिक विकृतिविरुद्ध सक्रिय रहने सरकारी जनशक्ति हो।...

    आफैंले चलाएको ट्याक्टरले च्यापेर चालकको मृत्यु

    दार्चुला – दार्चुलामा आफैंले चलाएको ट्याक्टरले च्यापेर चालकको मृत्यु भएको छ। जिल्लाको अपिहिमाल गाउँपालिका-५ घोडेभित्तामा...

    किन खाने, कति खाने र कसरी खाने गर्जो ?

    काठमाडौँ – काठमाडौंको ठमेलमा जन्मिएकी पुनम प्रधान घर अगाडीको बकाइनोको रुखमा झाँगिएको गुर्जो हेरेर हुर्किइन्।...

    विमानस्थलमा महिला यात्रुको कपडा उतार्न लगाएर जाँच गरेकोमा कतारले माफी माग्यो

    ऐजेन्सी – कतारको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा महिला यात्रीहरुसँग आपत्तिजनक तरिकाले जाँच गरेको आरोपमा कतारले माफी मागेको...

    कर्णालीका कारण नेकपामा बढदै किचलो, कर्णालीको झगडा टारमा केन्द्रीत

    सुर्खेत – कर्णाली प्रदेश सरकारका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाही नेतृत्वको नेकपा कर्णाली प्रदेश सभा संसदीय दलको...

    हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

    नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

    हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

    हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।