News Portal

 • बरिष्ठ पत्रकार महेश रिजाल पुरुस्कृत

  सन्तोषकुमार गुप्ता
  १०० पटक

  भालुवाङ,दाङ : देउखुरीको भालुवाङलाई बिगत लामो समय देखि कार्यक्षेत्र बनाएर पत्रकारिता गर्दै आइरहेका बरिष्ठ पत्रकार महेश रिजाललाई आज राप्ती गाउँपालिकाले एक कार्यक्रमका बीच उत्कृष्ट पत्रकारका रुपमा पुरुस्कृत गरेको छ ।

  गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७४/०७५ मा एकदमै उत्कृष्ट पत्रकारिता गरेको भन्दै पुरुस्कृत गरिएको हो । गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७४/०७५ मा सञ्चालन गरेका योजना तथा कार्यक्रमहरुको बार्षिक समिक्षा कार्यक्रममा पत्रकार रिजाललाई पुरुस्कृत गरेको छ ।

  रिजाललाई नगद दुई हजार र प्रमाण—पत्रले सम्मान गरिएको थियो । हाल पत्रकार रिजाल नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश नम्बर ५ का प्रदेश पार्षद्, प्रगतिशिल पत्रकार संघ नेपालका केन्द्रिय उपाध्यक्ष तथा दाङ जिल्ला अध्यक्ष, दाङ—देउखुरी बातावरण संरक्षण पत्रकार मञ्चका केन्द्रिय प्रबक्ताको जिम्मेवारीका रहेका छन् ।

  रिजाल हाल युगबोध राष्ट्रिय दैनिकका भालुवाङ प्रतिनिधि, हाँक राष्ट्रिय साप्ताहिकका दाङ जिल्ला प्रतिनिधिका रुपमा समेत कार्यरत छन् । उनी नेपाल पत्रकार महासंघ दाङ शाखाको करिब तीन पटक जिल्ला कार्य समितिमा रहेर समेत जिम्मेवारी बहन गरिसकेका छन् । पुरुस्कृत पछि प्रतिक्रिया दिंदै पत्रकार रिजालले यो पुरुस्कारले काम गर्न थप उर्जा र हौसला मिलेको बताए ।

  उनले हाम्रो मेहन्त र योगदान मात्र नभई सिंङ्गो नेपाली सञ्चारमाध्यम तथा पत्रकारको महत्वलाई गाउँपालिकाले बुझेर सम्मान गर्नु एकदमै स्वागतयोग्य कार्य भएको बताए । उनले पत्रकारहरुलाई पुरुस्कृत मात्र गरेर नभई पत्रकारिताको विकासका लागि थप बजेट बिनियोजन गर्नुपर्ने समेत धारण व्यक्त गरे । सञ्चारमाध्यम तथा पत्रकारको महत्व सबै स्थानीयतहले बुझनुपर्ने समेत बताए ।

  गाउँपालिकाका अध्यक्ष नुमानन्द सुवेदीको अध्यक्षता एवम् गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष जगदम्बाकुमारी चौधरीको स्वागत मन्तव्यबाट शुरु भएको कार्यक्रममा, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत जगतप्रसाद भुसाल, विभिन्न वडाका वडाध्यक्षहरु, राजनितिक दलका प्रतिनिधि, संघसंस्थाका प्रतिनिधि, पत्रकार र स्थानीय नागरिकको उल्लेखनीय सहभागीता रहेको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन गाउँपालिकाका सहलेखापाल रेशमराज अधिकारीले गरेका थिए ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिक्रिया दिन तल जानुहोला !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पुष्पन प्रधानको पंन्छिमा प्रेम जिमिको जिवन्त अभिनय !

  कुवेत : नेपाल लगायत बीश्वभर चर्चमा रहेको अहीलेका लोकप्रिय पुष्पन प्रधानको सुमधुर स्वरमा सुसज्जित पंन्छि...

  आर्य-क्षेत्री समाज मकाउले २९६ औं पृथ्वी जन्म जयन्ति मनाउने  

  कर्ण अधिकारी/मकाउ : चीनको स्वशाशित क्षेत्र मकाउमा केही महिना पहिला स्थापना भएको आर्य-क्षेत्रीहरूको समाज मकाउले...

  विश्व साइकल यात्री पुष्कर शाहको पुरानो साइकल डेढ लाखमा बिक्री

  सिड्नी : सगरमाथा आरोही तथा विश्व साइकल यात्री पुष्कर शाहको पुरानो साइकल सिड्नीमा झण्डै डेढ...

  तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर २९ गते शनिबार, इश्वी सन् २०१८ डिसेम्बर १५ तारिख नेपाल संवत् ११३९

  – ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो,...

  कुवेतमा लोकपप गायक दुर्गेश थापाले मच्चाए धमाका !

  कुवेत : लोक पप गायक दुर्गेश थापा र बिबि मल्लले कुवेत तताएका छन् । कुवेतको...