News Portal

 • क्यान्सर पीडित थापालाई सागर र संजयले गरे आर्थिक सहयोग

  हिमाली संचार संवाददाता
  ४७९ पटक

  कर्ण अधिकारी/काठमाण्डौ : केहि महिना देखि आन्द्रामा क्यानसर भई भरतपुर क्यान्सर अस्पतालमा उपचार गराई रहनु भएका आबु खैरेनी गाउँपालिका सत्र सय फाँट तनहुँका सुमन थापाको उपचारको क्रममा ७ लाख भन्दा बढी रकम सकि सकेको र अझै उपचार चलि रहेको साथै थापाको पारीवारीक अबस्था नाजुक भएको हुँदा थापाको परीवारले स्वदेश तथा बिदेशमा रहनु भएका नेपाली दाजुभाई तथा दिदी बहिनीहरूलाई सुमनको जीवन बचाई दिन आग्रह गरे।

  संगै स्थायी घर आबु खैरेनी गाँउ पालिका वडा नं १ सत्र सय फाँट घर भई बिगत लामो समय देखि मकाउमा व्यापार ब्यबशाय गर्दै आएका समाजसेवी ब्यक्तित्व सागर अधिकारीले नेरू २८९९० रूपैयाँ सहयोग गरेका छन्।त्यसै गरी मकाउमै कार्यरत रहेका सागर अधिकारीको भाई संजय अधिकारीले पनि नेरू ५ हजार सहयोग गरेका छन्।उक्त रकम सागर अधिकारीका भाई प्रदिप अधिकारीले क्यान्सर पीडित थापाका आमालाई हस्तान्तरण गरेका हुन्।

  बिगत देखिनै सामाजिक सेवामा समर्पित अधिकारीले यस्ता सहयोग धेरै गरी सकेका छन्। केहि समय पहिला ब्लड क्यान्सर पीडित आबु खैरेनी ६ तनहुँ मिलनचोककी याम कुमारी गुरूङलाई ३५ हजार नेपाली रूपैया सहयोग गरेका छन। मध्यम बर्गीय परीवारमा जन्मिएकी गुरूङ्को जीवन बचाउ अभियानमा उक्त रकम उहाँकै सुपुत्री सलिना अधिकारीको हातबाट मिति २०७५ साल जेठ ९ गतेका दिन क्यान्सर पीडित गुरूङलाई हस्तान्तरण गरीएको थियो सामाजिक कार्यहरू गर्ने क्रममा मकाउमा ह्रदयघातका कारण मृत्यु भएका रवि प्रकाश महत्तोको परीवारलाई सहयोग स्वरूप अधिकारी आफैले मकाउ लभ लिजर फिट्नेश क्लव र एम हेयर स्टुडियोको तर्फबाट ३ हजार मोप अर्थात ४० हजार ने.रू सहयोग गरेका थिए।

  त्यसै गरी सिटी अफ ड्रिम्स क्यासिनोमा कार्यरत रहेका मृगौला पीडित राजु बस्नेतलाई पनि ३ हजार मोप अर्थात ४० हजार ने.रू सहयोग गरेका थिए।

  सहयोगकै क्रममा मृगौला पीडित तनहुँ बन्दीपुर झार गाउँ निवासी अरूण गुरूङ्लाई मकाउ लभ लिजर फिट्नेश क्लब र क्लवका सदस्यहरूको तर्फबाट ६४ हजार ५ सय नेपाली रूपैया आर्थिक सहयोग पीडितलाई हस्तान्तरण गरेका थिए। सागर अधिकारी मकाउमा फिटनेश क्लव,हेयर स्टुडियो साथै नेवारी खानाका परीकार पाईने नेपाली रेष्टुरेन्ट संचालन गर्दै आई रहेका छन्।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हिउँमा हराइरहेका ४जना कोरियन पदयात्री र ३ जना नेपाली गाइडहरु अझै भेटिएन

  अन्नपूर्ण आधारशिविरको पदमार्गमा हराइरहेका ४ जना कोरियन पदयात्री र ३ जना नेपाली गाइडहरुको खोजीमा नेपाली...

  बिराटनगरमा स्कुल बस दुर्घटना, सह-चालककाे मृत्यु

  रबिन्द्र बराल मोरङ ०९, २०७६ माघ : बिराटनगरमा रहेको लर्डबुद्ध स्कुलकाे बस दुर्घटना हुदा सह-चालककाे...

  तपाईंको आजको राशिफल हेर्नुहोस

  वि.सं. २०७६ साल माघ ९ गते बिहीबार | सन् २०२० जनवरी २३ तारीख | नेपाल...

  सभामुख नहुदै अग्नि सापकोटामाथि आइलाग्यो आपत, माइतीघरमा प्रर्दशन

  काठमाडौं ०८, २०७६ माघ :  प्रतिनिधिसभाको सभामुखका उम्मेदवार अग्निप्रसाद सापकोटाविरूद्ध माइतीघर मण्डलमा प्रदर्शन गरिएको छ।...

  प्रवासबाटै राजु गोलेले ल्याए तामाङ भाषाको मार्मिक गीत ‘ह्युल्सा दा ख्लासी’ [भिडियो सहित]

  कुवेत २२, २०२० जनवरी : कुवेतलाई कर्मथलो बनाइरहेका राजु गोलेले ‘ह्युल्सा दा ख्लासी’ बोलको तामाङ...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा पनि जोडिनुहोस।