News Portal

 • नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिम आइतबार दिउँसो कुवेत अाइपुग्दै

  हिमाली संचार संवाददाता
  ९७ पटक

  कुवेत, ३१ अगस्ट : सन २०२२ मा कतारमा अायोजना हुने विश्वकप फुटबल छनाेट चरणको खेलको लागि नेपालको राष्ट्रिय फुटबल टिम आइतबार दिउँसो १४ः२० बजे कुवेत अाइपुग्दैछ।

  नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोली फ्लाइ दुबइको उडानबाट आइतबार दिउँसो कुवेत अवतरण हुने भएकोले सम्पुर्ण कुवेतमा कृयाशिल संघ-सँस्था, समाजसेवी, वुद्धिजीवि, पत्रकार, खेलाडी, कलाकार लगायत कुवेतमा कार्यरत सम्पुर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरूलाइ राष्ट्रिय खेलाडीहरूको टोलीलाइ स्वागत गर्न कुवेतको सुभानस्थित सेखसाद विमानस्थल टर्मिनल ३ मा उपस्थित भइदिनुहुन गैरआवसिय नेपाली संघ राष्ट्रीय समन्वय परिषद कुवेतले अनुरोध छ।

  नेपाली टिमले आगामी सेप्टेम्बर ५ तारिखको दिन विश्वकप फुटबल २०२२ को छनोटको पहिलो खेल कुवेतको कैफानस्थित स्पोर्टिङ क्लवमा साँझ ७:४५ बजे कुवेतसँग खेल्ने भएको छ।

  नेपालले विश्वकप छनाेट खेल अन्तर्गत कुवेत, जोर्डन, ताइवान लगायतका मुलुकसँग फुटबल खेल खेल्नेछ र छनाेट चरणमा विजयी भएमा सन २०२२ मा कतारमा अायोजना हुने विश्वकप फुटबल प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउन पाउनेछ ।

  यसै छनाेट खेलसँग सम्बन्धित रहेर गैरआवसीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद कुवेतले नेपाली फुटबल टोली र फुटबल एसोसिएशन कुवेतसंग समन्वय गरिरहेको छ भने देशको स्वभिमान र गौरव संग जोडिएको नेपाली फुटबल खेलाडीहरुलाई मैदानमा हौसला प्रदान गर्नको लागी धेरै भन्दा धेरै नेपालीहरुलाइ कसरी उपस्थित गराउन सकिन्छ भन्ने विषयमा कुवेतमा क्रियाशिल संघसंस्था, मिडिया साथै समाजका अग्रजहरु,अभियन्ताहरु सँग हिँजो एक विशेष छलफल पनि सम्पन्न गरेको छ।

  खेल हेर्न जाने नेपाली दर्शकहरूको सुविधालाइ ध्यानमा राखी मालियाबाट खेल मैदानसम्मको लागि यातायातको ब्यवस्था गर्ने जनाउँदै नेपालको गाैरबसँग जोडिएको यो खेलकुदमा जति सक्दो धेरै नेपालीहरूको उपस्थितिको लागि कुवेतमा कृयाशिल संघसंस्था तथा अभियन्ताहरूले एेक्यवद्धता जनाएका छन्।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चितवन मेडिकल कलेज र आन्दोलनरत विद्यार्थीबीच यस्तो भयो सहमति

  काठमाडौं – चितवन मेडिकल कलेज र आन्दोलनरत विद्यार्थीबीच सहमति भएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा  शनिबार...

  दशैँका लागि बस अग्रिम टिकट बुकिङ खुला

  काठमाडौं – भोलि अाइतबार बाट बसको टिकट बुकिङ खुला हुने भएको छ । यातायात व्यवस्था...

  सुदुरपश्चिमेली नेपाली समाज कुबेतकाे अध्यक्षमा निरुमाया खड्का

  २१ सेप्टेम्बर ३०१९ कुवेत : सुदुरपश्चिमेली नेपाली समाज कुबेतको वार्षिकोत्वस तथा अधिबेशन सांगितिक धमाका लागि सुदुरपश्चिमेली...

  संविधान जलाएको आरोपमा तीनजना पक्राउ

  बाँके – संविधान जलाएको आरोपमा थारू कल्याणकारी सभा बाँकेका अध्यक्षसहित तीन जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको...

  भारतकाे राजकाेटमा डेंगुका कारण नेपालीकाे मृत्यु

  दुर्गा विसि/सल्लीबजार,४ अाश्विन २०७६ : सल्यानकाे बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका,७ सिम्तिगैरा निवासि वर्ष २१ का नाेखिराम...