News Portal

 • गुरुङ ‘तमु’ समाज मकाउले क्यानसर पिडीत सिक्लेसका गुरुङलाई गरे आर्थिक सहयोग (भिडियो सहित)

  क्यानसर पिडीत गुरुङलाई समाजले नगद १ लाख १८ हजार २ सय सहयोग गरेका हुन्

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ३२४ पटक

  काठमाडौं – मकाउमा गठीत गुरुङ ‘तमु’ समाज मकाउ सार चीनद्वारा मादि गाउँपालिका वडा नं १ सिक्लेस निवासी टंकप्रसाद गुरुङ ‘साजन’ विगत एक वर्षदेखि क्यान्सर पिडित उपचारत गुरुङलाई मकाउमा संगठीत समाजद्वारा आर्थिक सहयोग गरिएको छ। 

  क्यासर पिडीत गुरुङको आर्थिक अबस्था कमजोर भएको कारण गुरुङ ‘तमु’ समाज मकाउ सार चीनको अध्यक्ष लिलबहादुर गुरुङ “गोरा” र समाजका सक्रिय सदस्य नरेश गुरुङको सक्रियतामा आर्थिक संकलन गरी मकाउमा संकलित रकम गुरुङ ‘तमु’ समाज मकाउ सार चीनको पुर्व अध्यक्ष राजेश गुरुङ लगायद समाजका सदस्यहरु मार्फत क्यानसर पिडीत गुरुङलाई नगद १ लाख १८ हजार २ सय हस्तान्त्रण गरिएको अध्यक्ष गुरुङ “गोरा” ले हिमालीसंचारडटकमसंग बताए। 

  गुरुङ ‘तमु’ समाज मकाउ सार चीनको सक्रियतामा सन्तोष गुरुङ, नरेश गुरुङ, गिरी गुरुङ, लिलबहादुर गुरुङ (गोरा), भिम गुरुङ, अमृत गुरुङ, याम गुरुङ, पूर्णबहादुर गुरुङ, मणी गुरुङ, सन्तोष गुरुङ, धन गुरुङ, सूर्य गुरुङ, शंकर गुरुङ, दिपक गुरुङ, भिस्म गुरुङ, जोक गुरुङ, मनकुमारी गुरुङ, धनबहादुर गुरुङ, विरबल गुरुङ, रोसन गुरुङ, धनबहादुर गुरुङ, चित्र लोक गुरुङ, अशोक गुरुङ, धनबहादुर गुरुङ, राज गुरुङ, फौद गुरुङ, प्रसान्त कुवर, धन कुमार, छविन्द्र थापा, मकाउका युवा व्यावसायी सागर अधिकारी र शेर्पा समाज मकाउका अध्यक्ष ङवाङ ग्याल्जे शेर्पा लगायदका सहयोगी महानुभावहरुले आर्थिक सहयोग गरेका थिए। 

  क्यानसर पिडीत टंकप्रसाद गुरुङ “साजन” घाँटी र मुखमा गम्भीर समस्य रहेका कारण नेपाल क्यानसर अस्पताल हरिशिद्धि ललितपुरमा उपचारत छन् । गुरुङ ‘तमु’ समाज मकाउ सार चीनको आह्वानमा आर्थिक सहयोग गर्नु हुने तमाम् मकाउमा रहनु हुने दाजुभाई तथा दिदिबहिनी, मनकारी सहयोगी महानुभावहरुमा अध्यक्ष गुरुङ “गोरा”ले हार्दिक आभार सहित धन्याबाद दिए भने क्यान्सर पिडीत गुरुङको स्वास्थ्यालाभको कामना समेत गरे। 

  भिडियो यहा हेर्नुस्

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मृतक उषा राईलाई सामुहिक कुटपिट गर्ने ४ जना आरोपित प्रहरीले सार्वजनिक गऱ्यो (भिडियो सहित)

  धरान –  धनकुटा घर भएकी एकल महिला धरान वडा नं. १३ स्थित डेरी गरी बस्ने...

  कुवेतमा तीन किरातीद्वारा आयोजित उधौली साकेला कार्यक्रमको सम्पुर्ण तयारी पुरा

  कुवेत – कुवेतका तिन किराती संस्था किरात याक्थुङ चुम्लुङ कुवेत, किरात राई यायोक्खा कुवेत र...

  प्रधानमन्त्रीलाई प्रकाशमानको ध्यानाकर्षण पत्र: मेलम्ची आयोजनालाई दिर्घकालीनरुपमा अगाडि बढाइयोस्

  काठमाडौं। नेपाली कांग्रेस नेता तथा काठमाडौं क्षेत्र नम्बर १ का सांसद प्रकाशमान सिंहले मेलम्ची आयोजनालाई...

  लुम्बिनी मुख्यमन्त्री कार्यालयका फर्निचर रातारात पुर्‍याइयो दाङ

  बुटवल। स्थायी पूर्वाधार बनाएर लुम्बिनी प्रदेशका मन्त्रालय दाङ सार्न चौतर्फी आवाज उठिरहेका बेला बुटवलमा रहेको...

  नेपाली प्रवासी ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतले जनवरी ६ मा कार्यक्रम गर्ने

  कुवेत – नेपाली प्रवासी ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतले आगामी ६ जनवरी २०२३ मा नेपालबाट अतिथि...

  Only In USA