News Portal

 • नितिका एण्ड राज कन्ट्रक्सनले ईन्जिनियरलाई अटेर गर्देे पुनः सडक निर्माण

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १०३ पटक

  रबिन्द्र बराल माेरङकाे- रंगेली नगरपालिका वडा नम्बर ७ स्थित मालपोत कार्यालय अगाडि देखि मुरारी सोनीको पसल हुँदै वीर वहादुरकाे घर अगाडि हुलाकी सडक लाई छुने कालोपत्रे सडक निर्माणकाे लागि नगरपालिकाले ९० लाख ३५ हजार ५ सय ९४ रुपैयाँमा नितिका एण्ड राज कन्ट्रक्सन सप्तरी लाई २०७५ चैत्र १३ गते ठेक्काकाे सम्झौता पाएकाे थियो ।

  निकिताले २०७६ असार २० गते निर्माण सम्पन गर्ने भनिएता पनि विभिन्न कारण देखाउदै बारम्बार समय अबधि थप गरेता पनि हाल सम्म पनि उक्त सडककाे काम सम्पन्न हुन सकेको छैन । साे कम्पनीले कालाेे पत्रे गर्ने काम सुरु गरेता पनि सडकमा भने माटाेेकाे मिस्रण नहटाई धुलाे र माटाेे जमेकैैै ठाउँमा रातिको समयम कालोपत्रे गर्नु भन्दा अगाडि गरिने प्राईम काेड लगाएकाे खवर विभिन्न अनलाइनमा समचार समप्रेसण भए पछि आईतबार नगरपालिकाका ईन्जिनियर श्याम सिहं लगायतकाेे टाेलिले उक्त सडकाे निरिक्षण गरेका थिए ।

  ईन्जिनियरले साे सडक पुनः राम्रोसंग सफा  माटाेकाे मिस्रण हटाएर मात्रै पुनः प्राईम काेड लगाउन निर्देशन दिएता पनि निकिता एण्ड राज कन्ट्रक्सनका प्रमुख दिनेश साहले भने ईन्जिनियरकाे निर्देशन लाई अटेर गर्दे उक्त कम्पनीले पुनः साेमबार राति ५ बजे साे सडकमा पुनः प्राईम काेड लगाएका छन । यसरी ठेक्केदार कम्पनीले रातिको समयमा धुलाे नहटाई प्राईम काेड लगाउदा उक्त सडक कति समय सम्म बलियो र टिकाउ हाेला साेझै अनुमान लगाउन सकिन्छ । साे बिषयमा जानकारी लिदा ठेक्केदार दिनेेश साहले भने आफुुले साे सडक राम्रोसँग सफा गरेर प्राईम काेेड गरेको भन्दैै पन्छिन खाेेेेजे ।

  साे ठेक्केदार कम्पनीले सडक निर्माणकार्य गर्दा उक्त सडककाे कुल लागत , ठेक्का पाएकाे सम्झौता र सम्पन हुने समय अबधिकाे बारेमा सबै स्थानीय लाई जानकारी गराउन सुचना पाटि अनिवार्य राख्नुपर्ने भएता पनि उक्त कम्पनीले भने सुचना पाटि समेत कुनै ठाउँमा नरहेको स्थानीयले बताए । बारम्बार यस्तो लापरबाही गर्ने ठेक्केेेेदार कम्पनीलाई नगरपालिकाले कस्तो कार्वाही त्याे भने हेर्ने बाँकी रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेपाल सरकारले नीतिगत सुधार गरे विप्रेषण बढ्छ : बस्नेत

  रामप्रसाद ढुंगेल/युएई – वैदेशिक रोजगारीको क्रममा परदेशमा रहेका नेपालीहरुलाई वैधानिक तरिकाले रकम भित्र्याउन नेपाल सरकारले...

  सद्भावको ११ औ बार्षिकउत्शव साधारणसभामा रंगेलीका पत्रकार सम्मानित

  रबिन्द्र बराल/मोरङ – मोरङको “कहिले पनि नअस्ताउले सूर्यको शहर, गाउँशहर उज्यालो बनाउने सदभावको रहर” भन्ने...

  प्रधानमन्त्री कप क्रिकेट: लुम्बिनीले सुदूरपश्चिमलाई ६ विकेटले हरायो

  काठमाडौं – चौथो संस्करणको प्रधानमन्त्री कप एक दिवसीय पुरुष क्रिकेटमा लुम्बिनी प्रदेशले सुदूरपश्चिम प्रदेशलाई पराजित...

  रंगेली प्रहरीले ७ बोरा सुर्ती सहित एक मोटरसाइकल बरामद

  रबिन्द्र बराल/मोरङ- मोरङको रंगेली नगरपालिका-४, स्थित  चोप्राह बोर्डरबाट अबैध रूपमा भन्सार छलि भारतबाट नेपाल भित्र्याउदै...

  विशाल भट्टराईको पालिकामा नेकपामा पहिरो, सयौ कार्यकर्ता नेपाली कांग्रेसमा प्रवेश (भिडियो सहित)

  खोटाङ – खोटाङ जिल्लामा नेपाली कांग्रेस युवा नेता रविप्रकाश राईले १ सय जना युवा नेकपा...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।