News Portal

 • किरात राई यायोक्खा मकाउको दोस्रो अधिवेशन सम्पन्न (फोटो फिचर)

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ३४७ पटक

  मकाउ  किरात राई यायोक्खा मकाउले उधौली साकेला चाड भव्यताका साथ सम्पन्न गरेको छ। संस्थाका अध्यक्ष भिम कुमार राई “किरात” को सभापतित्वमा आयोजित कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि गैरआवासीय नेपाली संध, अन्तराष्ट्रीय समन्वय परिषद् सदस्य शान्ति देवि अधिकारी, एनआरएन मकाउका अध्यक्ष विशेष अतिथि पूर्ण बहादुर गुरुङ, मकाउका विभिन्न पाँच जातिय संस्थाका प्रमुख र प्रतिनिधिहरुको विशेष उपस्थित रहेको कार्यक्रमवीच किरात राई यायोक्खा मकाउको दोस्रो अधिवेशन समेत सम्पन्न गरेको छ। 

  किराया मकाउका अधिवेशनबाट नयाँ कार्य समितिको चयन समेत गरेको छ। नयाँ कार्यसमितिमा अध्यक्ष राकेश राई, बरिष्ट उपाध्यक्ष मंगल राई, उपाध्यक्ष मोनिका राई, उपाध्यक्ष भूपेन्द्र राई, उपाध्यक्ष केशव राई, कोषाध्यक्ष सर्मिला राई, महासचिव सन्जिब राई, सचिव भूपाल सिंह राई, सचिव प्रज्वल राई, महिला सदस्य सुशीला राई, सदस्य भिम राई, सदस्य ऐस्वर्य कुमार राई र सदस्य अनिल कुमार राई गरी १३ सदस्य मुलकार्य समिति चयन गरेको हो। 

  कोरोना भाइसरका कारण हिमालयन हाउस ताइपा स्थित एक नेपाली रेष्टुरेन्टमा आयोजित कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो। आयोजित कार्यक्रममा किरातीहरुको उधौली साकेला चाडको अबसरमा विधि पूर्वक साकेला नाचेर उधौली साकेला मनाएका थिए। 

  आयोजित कार्यक्रममा मकाउबाट नेपाल फर्कनु हुने आफ्ना सदस्यहरुलाई मायाको चिनो, संस्थाका लागि विशेष योगदान दिनु हुने सदस्यहरुलाई प्रशंसा पत्र र मायाको चिनो प्रदान गरी विशेष सम्मान साथै किरातीहरुको उच्च सम्मान शिर उभ्यानी शिरमा फेटा गुथाएर सम्मान समेत व्याक्त गरिएको थियो। 

  नव निर्वाचित अध्यक्ष राकेश राईका अनुसार आगामी जनवरी ४ तारिक सोमवार संस्थाको पहिलो बैठक बस्ने जानकारी समेत हिमालीसंचारसंगको कुराकानीमा जानकारी दिएका छन्। आयोजित कार्यक्रम कृष्ण शेम्पा याम्फु राईले संचालन गरेका थिए।

  थप तस्बीरहरु:

   

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने तयारीमा सरकार

  काठमाडौं। पछिल्लो सयम नयाँ भेरियन्टसहित तीव्र रूपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमणको दर बिस्तारै घट्दै जान...

  प्रदीप ज्ञवालीले गराएका बदनाम निर्णयमा सर्वाेच्च अदालतबाट ‘ब्रेक’

  काठमाडौं। परराष्ट्रमन्त्री पदबाट हट्नुभन्दा केही दिन अघि प्रदीप ज्ञवाली मन्त्रिपरिषद् बैठकमा प्रस्ताव लगेर गराएको राजदूत...

  नर्वे सेनामा पहिलो पटक भर्ती भए ८ नेपाली युवाहरु

  एजेन्सी। नर्वे सेनामा पहिलो पटक ८ जना नेपाली युवा भर्ती भएका छन्। नर्वे सरकारले विश्वभरका...

  प्रदेश १ को नामकरण: पहिचानको आधार की भूगोल-सभ्यता ?

  प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईले गत जेठ ३० गते सरकारको नीति तथा कार्यक्रममा उठेका...

  अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजद्धारा स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

  धादिङ – अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजको संयोजनमा जिल्लाका सातवटा स्थानीय तहलाई अत्यावश्यक कोभिड प्रतिकार्य स्वास्थ्य सामाग्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग इन्स्टाग्राममा जोडीनुहोस।