News Portal

 • कोलोराडोको बर्थ-डे पार्टीमा गोली चल्यो, ६ जनाको हत्या

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १६२ पटक

  एजेन्सी – अमेरिकाको कोलोराडोमा भएको एक जन्मोत्सव (बर्थडे पार्टी) मा गोलीबारी हुँदा ६ जनाको मृत्यु भएको छ। कोलोरोडोका अधिकारीहरूले बताएअनुसार बन्दुकधारीलाई जन्मोत्सवमा नबोलाएको रिसमा ६ जनाको हत्या गरिएको बिबिसीले जनाएको छ। २८ वर्षीय टिओडोरो मासियासले आफ्नी २८ वर्षीया प्रेमिका स्यान्ड्रा इबार्रा पेरेज र उनका पाँच आफन्तको गोली हानेर हत्या गरेका हुन्। आफ्नी प्रेमिकासहित ६ जनाको हत्या गरेपछि मासियासले आफैंमाथि पनि गोली चलाएका थिए।

  प्रहरीका अनुसार स्यान्ड्राका मृतक आफन्तहरू ३० वर्षीय मेल्भिन पेरेज, ५३ वर्षीय जोआना क्रुज, २१ वर्षीय जोस गुटाइरेज, ३२ वर्षीय मेरा पेरेज र जोस इबार्रा हुन्। यो घटना कोलोराडोस्थित क्यान्टरबरी मोबाइल होमपार्कमा गत आइतबार भएको हो। पार्टीमा आएका तीन जना आफन्तमध्ये दुई जना मारिएका थिए। प्रहरीका अनुसार बन्दुकधारी व्यक्ति र मृतकको परिवारबीच एक हप्ताअघि विवाद भएको थियो । कोलोराडो प्रहरी प्रमुख भिन्स निस्कीले मंगलबार पत्रकार सम्मेलन गर्दै भने, ‘ती पुरूषलाई पारिवारिक जमघटमा बोलाइएन, त्यसपछि उनले गोली हाने।’

  मासियास इबार्रा पेरेजसँग एक वर्षदेखि सम्बन्धमा थिए। उनको कुनै आपराधिक पृष्ठभूमि पनि नरहेको प्रहरीले जनाएको छ। पार्टीमै सहभागी तीन जना बाच्चाहरू छिमेकमा सामान लिन निस्किएका थिए। तर उनीहरू फर्किँदा घटना भइसकेको थियो। दुई, पाँच र ११ वर्षीय बालकहरू बच्न सफल भएका थिए। प्रहरीका अनुसार उनीहरूलाई कुनै चोट लागेको छैन। प्रहरीले घटनास्थलबाट १७ वटा गोलीका खोल बरामद गरेको छ।

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने तयारीमा सरकार

  काठमाडौं। पछिल्लो सयम नयाँ भेरियन्टसहित तीव्र रूपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमणको दर बिस्तारै घट्दै जान...

  प्रदीप ज्ञवालीले गराएका बदनाम निर्णयमा सर्वाेच्च अदालतबाट ‘ब्रेक’

  काठमाडौं। परराष्ट्रमन्त्री पदबाट हट्नुभन्दा केही दिन अघि प्रदीप ज्ञवाली मन्त्रिपरिषद् बैठकमा प्रस्ताव लगेर गराएको राजदूत...

  नर्वे सेनामा पहिलो पटक भर्ती भए ८ नेपाली युवाहरु

  एजेन्सी। नर्वे सेनामा पहिलो पटक ८ जना नेपाली युवा भर्ती भएका छन्। नर्वे सरकारले विश्वभरका...

  प्रदेश १ को नामकरण: पहिचानको आधार की भूगोल-सभ्यता ?

  प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईले गत जेठ ३० गते सरकारको नीति तथा कार्यक्रममा उठेका...

  अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजद्धारा स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

  धादिङ – अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजको संयोजनमा जिल्लाका सातवटा स्थानीय तहलाई अत्यावश्यक कोभिड प्रतिकार्य स्वास्थ्य सामाग्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग इन्स्टाग्राममा जोडीनुहोस।