News Portal

 • टिपर घर भित्र पस्दा दुई लाख रुपैयाँ बराबरको क्षति

  हिमालीसंचार संवाददाता
  २२५ पटक

  रबिन्द्र बराल/मोरङ – मोरङ रंगेली कानेपोखरी सडक खण्ड अन्तर्गत कानेपाेखरी २ स्थित गेउरिया नजिकै खोला नजिकै  उत्तरबाट दक्षिण तर्फ  गिटी बोकेर जादै गरेको को १ ख ७१९८ नं. को टिपर अचानक पन्चर भएको र सोही दिशाबाट आउदै गरेको  को १ को ७१९५ नं.को टिपर राेकेर बनाउने क्रममा समेत रोकी बनाउदै गरेको अबस्थामा सोही दिशाबाट जादै गरेको को १ ख ७७९० नं. को टिफरले दुवै टिफरलाई पछाडिबाट ठक्कर दिदा  दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

  को १ ख ७१९८ नं.को टिपर चालक पथरी शनिश्चरे न.पा. ४ बस्ने बर्ष ३५ को युबराज खरेल तथा को १ ख ७१९५ नं. को टिफर चालक उर्लाबारी न.पा. ७ बस्ने बर्ष २८ को रण बहादुर धिमाल र  को १ ख ७७९० नं. को चालक सुन्दरहरैचा न.पा. ३ गछिया चोक बस्ने बर्ष ४२ को यदुनाथ बास्कोटा  सामान्य घाइते भएको रमाइलो प्रहरीले जनाएको छ ।  

  को १ ख ७७९० नं. को टिफरले को १ ख ७१९५ नं. को टिफर लाई पछाडी बाट ठक्कर दिदा को १ ख ७१९५ नं. को टिफर उछिटिदा  पुर्ण रिमालको  १ तल्ले  घरमा  भत्किएको  दुई लाख  बराबरको क्षती भएको र मानबीय कुनै  क्षती नभए प्रहरीले जनाएको छ ।

  _______

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा.लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://himalisanchar.com/

  नोट : Himalisanchar.com मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए, कुनै विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव र समाचार प्रकाशित गर्नुपरेमा वा, बिज्ञापन दिनुपरेमा हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ। हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नुहुन्छ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ताप्लेजुङमा बाख्रा चराउन गएकी किशोरी मृत फेला

  ताप्लेजुङ– ताप्लेजुङको फुङलिङमा बाख्रा चराउन जङ्गल गएकी किशोरी मृत भेटिएकी छन्। फुङलिङ नगरपालिका ३ सिम्लेकी...

  धरानका नवनिर्वाचित मेयर हर्कराज राईले इनरुवमा लिए सपथ, धरानमा फर्केर दिए सपथ

  धरान – धरान उपमहानगरपालिका धरानको नवनिर्वाचित नगर प्रमुख हर्कराज राई (साम्पाङ) ले आज सोमबार सपथ ग्रहण...

  भरतपुरमा प्रहरीले एमाले कार्यकर्ता नियन्त्रणमा लिदा, मत गणना अबरुद्ध

  भरतपुर – भरतपुर महानगरपालिका भरतपुरमा नेकपा एमालेका कार्यकर्तालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएपछि भरतपुरमा मतगणना अवरुद्ध बनेको...

  कतारमा किरात समुदायले सामुहिक रुपमा ५०८२ औं उभौली साकेला चाड मनाए (फोटो फिचर)

  गजेन्द्र खालिङ राई/दोहा – किरातहरूले आफ्नो महान् राष्ट्रिय चाड शालिवा श्यादर पिदार, यक्वा तङनाम, साकेला...

  हङकङ र मकाउका किरात राई समुदायले मनाए उभौली साकेला चाड (फोटो फिचर)

  युवा राई/हङकङ – विश्वका किरात राई समुदायले उधौली र उभौली साकेला चाड धुमधामसंग मनाउदै आएका...

  Only In USA