News Portal

 • मकाउमा गायक केशव राईको “नागवेली केस तिम्रो” सार्वजनिक (भिडियो सहित)

  हिमाली संचार संवाददाता
  १७५ पटक
  २०७७ साउन २४, शनिवार

  मकाउ । पुर्वेली गायक तथा सर्जक केशव राई विगत धेरै लामो समयदेखि मकाउलाई कर्मभूमि बनाउदै नेपाली सागीतिक क्षेत्रमा आफ्नो निरन्तरता दिदै आएका गायक राईले लकडाउनको समयमा “नाग वेली केस तिम्रो…!” मकाउ स्थित हिमालयन हाउस, ताईपामा एक कार्यक्रमको आयोजना गरेर गायक राईको युटुब च्यानलबाट सार्वजनिक गरेका छन् ।

  गायक केशव राईको सभापतित्वमा आयोजित कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि गैरआवासीय नेपाली संघ मकाउका अध्यक्ष पुर्ण बहादुर गुरुङ, विशेष अतिथि गीतकार, किराया मकाउका महासचिव तथा एनआरएन आईसीसी सदस्य मंगल राई, अतिथि तामाङ धेदुङ समाजका महासचिव शुक्र लामा, अतिथि किराया अध्यक्ष भिम कुमार राई, अतिथि तमु समाज मकाउका सचिव राजेश गुरुङ, अतिथि शेर्पा समाज मकाउका कोषाध्याक्ष छिरिङ शेर्पा रहेको कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य विष्णु केसीले दिएकी थिइन भने स्वागत नृत्य कलाकार सशी गुरुङको रहेको कार्यक्रममा राजेश गुरुङ, छिरिङ शेर्पा ‘क्षितिज’, शुक्र लामा, भिम कुमार राई, मंगल राई, पुर्ण बहादुर गुरुङले आफ्नो धारणा राखेका कार्यक्रममा गायक केशव राई र  सशि गुरुङले विमोचन भएका गीत गाएका थिए।

  कार्यक्रममा कलाकार समुहलाई सम्मान स्वरूप प्रशंसा पत्र वितरण गरेका थिए । मकाउमा विमोचन भएका गीतको अनुभवी संगीतकार कृष्ण भक्त राईको संगीत रहेका गीतमा फिचरिङ विकाश सापकोटा, बिष्णु केसीले गरेका छन् । श्रृङगार रिता राई, कुमारी लिम्बु, यातायातमा पदम लामा, म्युजिक भिजियोको छायांकन महेश जोशीले र निर्देशक वीरेन्द्र वाईबाले गरेका छन् । आयोजित कार्यक्रम वीरेन्द्र वाइबाले संचालन गरेका थिए ।

  मकाउको सुन्दर स्थलहरुमा छायांकन गरिएको म्युजिक भिडियोमा कलाकार शुशिला राई, पार्वती लिम्बु, गीता मगर शेर्पा, सशि गुरुङ लगायदको नृत्य रहेको छ । यसरी मकाउमा छायांकन गरिएको म्युजिक भिडियो “नागवेली तिम्रो केस…!” पहिलो रहेको निर्देशक वीरेन्द्र वाईबाले हिमाली संचारसंगको कुराकानीमा बताएका छन्। भिडियो यहाँ हेर्नुस् 

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तपाईंको आज असोज १२ गते सोमवारको राशिफल हेर्नूहोस !

  वि.सं. २०७७ असोज १२ गते सोमवार || सन्२०२० सेप्टेम्बर २८ तारीख || नेपाल संवत ११४०...

  नेपाली सहयोगी हातहरु मकाउले आफ्ना सदस्यहरुको सामूहिक जन्मोत्सव यसरी मनायो

  मकाउ – मकाउमा नेपाली सहयोगी हातहरु मकाउले स्थापनाकालदेखि मकाउमा रहेका नेपाली समुदायवीच विभिन्न कार्यक्रम आयोजना...

  घाँसपानी गरेर फर्किएको केही छिनमै गाईभैसी मृत

  सिन्धुपालचोक– बलेफि गाउँपालिका वडा नम्बर ६ जोगिडाँडाका रुद्रप्रसाद पराजुली शुक्रबार बिहान गाई भैसीलाई खोलेपानी र...

  सुनवर्षी नगरपालिकाका अनिललाई एक थान बेड हस्तान्तरण भयाे

  माेरङ –सुनवर्षी नगरपालिका– ३ भेलाईमा बसाेबास गर्दे आएका वेदु ऋषिदेवका १९ बर्षका जेठा छाेरा अनिल...

  मन्त्री नेम्वाङ भन्छन् – बदमास ठेकेदारले बाटो बनाउँदैन, दोषचाहिँ प्रधानमन्त्रीको टाउकोमा ?

  पाँचथर – भौतिक पूर्वाधार तथा यातायातमन्त्री वसन्तकुमार नेम्वाङले विभिन्न निकायबाट हुने कमजोरीमा समेत सरकारलाई दोषी...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।