News Portal

 • डिएसपीको बर्दीमा ठगी धन्दा: प्रहरी हवल्दार नुवाकोटकी सीता उप्रेती थुनामा

  हिमाली संचार संवाददाता
  ४०९ पटक

  काठमाडौँ – डिएसपी बनेर वर्षौदेखि ठगी धन्दा चलाउँदै आएकी प्रहरी हवल्दार सीता उप्रेती पक्राउ परेकी छिन । त्रिभुवन विमानस्थलमा कार्यरत नेपाल प्रहरीकी हवल्दार उप्रेतीलाई महानगरिय प्रहरी परिसर काठमाडौले पक्राउ गरेको प्रवक्ता डिएसपी मोहन थापाले जानकारी दिए ।

  घरमा डिएसीको बर्दी लगाएर बस्ने र मानिसहरुलाई धम्की दिएर रकम असुल गर्ने गरेको आरोपमा उजुरी परेपछि सीतालाई प्रहरीले भाद्र ३ गते पक्राउ गरेको डिएसपी थापाले बताए । नुवाकोट स्थायी घर भएकी हवल्दार उप्रेतीले सयौ मानिसलाई डिएसपीको बर्दी लगाएर ठगेको प्रहरी अनुसन्धानबाट खुलेको छ । उप्रेती ठगी धन्दा र संगठित अपराधको मुद्दामा पक्राउ परेसँग उनी हवल्दारबाट निलम्वित भएको डिएसपी थापाले जानकारी दिए ।

  उप्रेती माथि अकुत सम्पत्तिको पनि मुद्दा चलाउने तयारी भएको छ । उनले सर्वसाधरणलाई ठगी गरेर पाँच करोड भन्दा बढी सम्पत्ति जम्मा गरेको उनका निकटवर्तीहरुले बताएका छन । दुई वटा घर र थुप्रै ठाउँमा उनले जग्गा समेत जोडेको प्रहरी अनुसन्धानबाट खुलेको छ ।

  विगतमा नेकपा एमालेको समर्थक देखाइ आफ्नो ठगी ढाकछोप गर्दै आएकी उप्रेती पछिल्लो समय नेपाली कांग्रेसको छत्रछायाँमा ठगी धन्दा चलाउँदै आएकी थिइन । उनले कांग्रेसकै बलामा हाल त्रिभुवन विमानस्थलमा सेटिङमा काम गर्दै आएकी थिइन ।

  मुद्दा मिलाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने र मुद्दा नमिलेपछि पैसा फिर्ता माग्न आउनेलाई उनले डिएसपीको बर्दी लगाएर जेलमा कोचिदिने धम्की दिने गरेकी थिइन । परिवारमा समेत श्रीमानलाई ठगेर छोरा र सम्पत्ति लिएर उनले वकिल हुँ भन्दै ठगी गर्ने नुवाकोटकै मनोहर तिवारीसँग दोस्रो विहे गरेकी थिइन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हेर्नूहोस आज असार २९ गते सोमबारको राशिफल

  वि.सं.२०७७ साल असार २९ गते सोमवार, सन् २०२० जुलाई १३ तारीख मेष – चु, चे,...

  अवैध मिर्गौला प्रत्यारोपण : नक्कली भाञ्जा खडा गर्न प्रहरीले लिए १० लाख

  काठमाण्डौ । मानव अंग प्रत्यारोपण केन्द्र, भक्तपुरका चिकित्सक डा. राकेशकुमार बर्माको योजनामा अवैध रुपमा मिर्गौला...

  जातको पहाड!

  पृथ्वी नारायण शाह नरभूपाल शाहको छोरा नभै विसे नगर्चीको छोरा भएर जन्मिएका भए उनको नाम...

  स्मार्ट फोन, ल्यापटप र कम्प्युटरबाट आँखा जोगाउने महत्त्वपूर्ण टिप्स

  एजेन्सी – हाम्रो शरीरमा सबैभन्दा ठूलो दबाब आँखामा परिरहेको छ। कम्प्युटरमा हेर्नु अन्यत्र हेर्नु जस्तो सामान्य...

  चिस्याङ खाेलामा आएकाे बाढीले धान राेपिएकाे सयाै बिधा खेति बगरमा परिणत

  रंगेली -दुई दिन देखिकाे अबिरल बर्षाका कारण माेरङकाे चिस्याङ खाेलामा आएकाे बाडिलेेबा धान लगाएकाे सयौं...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।