News Portal

 • तरुणदल माेरङका काेषाध्यक्ष अनिल रिजाल(लक्ष्मी)भए ३ बालककाे लागि देवता

  हिमाली संचार संवाददाता
  ९२७ पटक

  रबिन्द्र बराल – बुबाआमाकाे मृत्युुपछि अवाेध बालकहरु बिचल्लीमा भन्ने समचार प्रसारण भएपछि बुधबार केही सहयोग पाएका छन। माेरङकाे सुनवर्सि नगरपालिका ७ स्थित कुडेलिमा बसाेवास गर्दे अाएका फागुलाल राजबंशी र अामा संन्ताेषि राजबंशीका तीन छाेराहरु अहिले टुहुरा हुन पुगेकाेे खवर अनलाइनमा प्रकाशित भएपछि सहयोग गर्ने संस्थाहरुकाे हात अगाडि बडेकाे छ।

  सेताे लामखुट्टेकाे टाेकाईबाट बुबा अामा गुमाएका बालकहरुलाई बुधबार राेटरी क्लव मिट टाउनका पुर्व सचिव एवम् नेपाल तरुणदल माेरङका जिल्ला काेषाध्यक्ष अनिल रिजाल(लक्ष्मी)ले उक्त बालकहरुलाई एक्लो प्रयासमा ५० केजी चामल,अालु २० केजी,५ केजी दाल,५ केजी नुन,एक काटुन च्याउ च्याउ,१० लिटर खाने तेल,ब्लाङकेट,खेलाैना,सिरक दिएको छ। त्यसै राेटरी क्लव बिराटनगर अफ सेन्ट्रलकि अध्यक्ष मल्लिका रिजालले नगद ५ हजार र लत्ताकपडा अनाथ बालबालिका हरुलाई दिएका थिए।

  राेटरी क्लवले एक बालकलाई कक्षा १० सम्म खान,लगाउन तथा पढनका लागि निशुल गरिदिने प्रतिवध्ता जानएकाे छ। कार्यक्रममा सेन्ट्रलका उपाध्यक्ष सृजना रिजाल,तरुण दलका अनिल थापा र सुनवर्सि नगरपालिका मेयर काली प्रसाद दासले पिडित बालकहरुलाई नगद १० हजार,सुनवर्सि नगरपालिका काङ्ग्रेसले ३१ सय रुपैयाँ नगद समेत दिएकाे छ।

  साे कार्यक्रममा वडाध्यक्ष कमल किशाेर सिहं,स्थानीय बैजनाथ झा लगायतकाे समेत उपस्थित समेत रहेको थियो। नगरपालिकाले खानेपानीकाे तुरुन्तै टुवेल(कल)जडान गरिदिने समेत बताएकाे छ। उनिहरु अहिले चार परिवार एउटा काेठा भएको सानाे घरमा बसिरहेका छन। उक्त घरमा सुत्न का लागि एउटा मात्र खाट रहेको छ। राति उनिहरु बाहिर सानाे वरन्डामा सुत्न बाध्य रहेका छन।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हङकङमा आज ८० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, ५० जना भन्दा धेरै प्रारम्भिक केस थपिएको छ

  युवा राई/हङकङ –  हङकङमा आज मंगलवार थप ८० जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको स्वास्थ्य संरक्षण...

  धरानको वीपीमा स्वास्थ्य मन्त्रीका भतिज र ज्वाइँ सल्लाहकारमा नियुक्त

  धरान – स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्री भानुभक्त ढकालका भतिज र ज्वाइँले धरानको वीपी कोइराला स्वास्थ्य...

  रेडक्रसद्धारा प्रदेश-१ सरकारलाई १८ लाख बढीको स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

  विराटनगर– प्रदेश १ सरकारलाई नेपाल रेडक्रस सोसाईटीले १८ लाख ५८ हजार बढीको स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण...

  लोकगायक सुरेश गन्धर्व अस्पताल भर्ना, सहयोगका लागि अनुरोध

  धरान– लोक गायक सुरेश गन्धर्व अस्पताल भर्ना भएका छन् ।’रिंकीबुङको राँगो’ लाई बोलको चर्चित गीतका...

  मोरङको मिक्लाजुङमा हतियार सहित एक जना पक्राउ

  मोरङ– मोरङको मिक्लाजुङ-१ सिलिलिङ बस्ने ५८ वर्षीय अरुण भन्ने अमृत बहादुर श्रेष्ठ हतियार सहित पक्राउ...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।