News Portal

 • तरुणदल माेरङका काेषाध्यक्ष अनिल रिजाल(लक्ष्मी)भए ३ बालककाे लागि देवता

  हिमाली संचार संवाददाता
  ९५१ पटक

  रबिन्द्र बराल – बुबाआमाकाे मृत्युुपछि अवाेध बालकहरु बिचल्लीमा भन्ने समचार प्रसारण भएपछि बुधबार केही सहयोग पाएका छन। माेरङकाे सुनवर्सि नगरपालिका ७ स्थित कुडेलिमा बसाेवास गर्दे अाएका फागुलाल राजबंशी र अामा संन्ताेषि राजबंशीका तीन छाेराहरु अहिले टुहुरा हुन पुगेकाेे खवर अनलाइनमा प्रकाशित भएपछि सहयोग गर्ने संस्थाहरुकाे हात अगाडि बडेकाे छ।

  सेताे लामखुट्टेकाे टाेकाईबाट बुबा अामा गुमाएका बालकहरुलाई बुधबार राेटरी क्लव मिट टाउनका पुर्व सचिव एवम् नेपाल तरुणदल माेरङका जिल्ला काेषाध्यक्ष अनिल रिजाल(लक्ष्मी)ले उक्त बालकहरुलाई एक्लो प्रयासमा ५० केजी चामल,अालु २० केजी,५ केजी दाल,५ केजी नुन,एक काटुन च्याउ च्याउ,१० लिटर खाने तेल,ब्लाङकेट,खेलाैना,सिरक दिएको छ। त्यसै राेटरी क्लव बिराटनगर अफ सेन्ट्रलकि अध्यक्ष मल्लिका रिजालले नगद ५ हजार र लत्ताकपडा अनाथ बालबालिका हरुलाई दिएका थिए।

  राेटरी क्लवले एक बालकलाई कक्षा १० सम्म खान,लगाउन तथा पढनका लागि निशुल गरिदिने प्रतिवध्ता जानएकाे छ। कार्यक्रममा सेन्ट्रलका उपाध्यक्ष सृजना रिजाल,तरुण दलका अनिल थापा र सुनवर्सि नगरपालिका मेयर काली प्रसाद दासले पिडित बालकहरुलाई नगद १० हजार,सुनवर्सि नगरपालिका काङ्ग्रेसले ३१ सय रुपैयाँ नगद समेत दिएकाे छ।

  साे कार्यक्रममा वडाध्यक्ष कमल किशाेर सिहं,स्थानीय बैजनाथ झा लगायतकाे समेत उपस्थित समेत रहेको थियो। नगरपालिकाले खानेपानीकाे तुरुन्तै टुवेल(कल)जडान गरिदिने समेत बताएकाे छ। उनिहरु अहिले चार परिवार एउटा काेठा भएको सानाे घरमा बसिरहेका छन। उक्त घरमा सुत्न का लागि एउटा मात्र खाट रहेको छ। राति उनिहरु बाहिर सानाे वरन्डामा सुत्न बाध्य रहेका छन।

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ओलीले “पहिले प्रचण्ड प्रयोग गरे, अहिले माधवकुमार नेपाल चिप्लाए” – राधाकृष्ण मैनाली

  काठमाण्डौ – मैले एमाले र माओवादी केन्द्रबीच एकता हुँदा नै भनेको थिएँ, त्यो एकता होइन,...

  सपथ लिँदालिँदै प्रधानमन्त्री ओलीले राष्ट्रपतिलाई भने- त्यो पर्दैन

  काठमाण्डौ – राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले शुक्रबार नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई सपथ ग्रहण गराएकी छन्।...

  सिर्जना वाचन डबलीद्वारा अतिथिहरुलाई श्रस्टा सम्मान

  आरपी सहयात्री युएई– युएईको नेपाली साहित्यिक क्षेत्रमा सक्रिय साहित्यिक संस्था सिर्जना वाचन डबलीले आफ्नो कार्यक्रममा...

  पाटीलाई थाहा नै नदिई राजेन्द्र महतो चयन भए संसदीय दलको नेता

  काठमाडौँ – जनता समाजवादी पार्टी नेपालको संसदीय दलको नेतामा पार्टीका वरिष्ठ नेता राजेन्द्र महतो चयन...

  नेपाली जनसम्पर्क समिति साउदीको सभापतिमा थापा

  रियाद – नेपाली जनसम्पर्क समिति साउदी अरबको सभापतिमा तुसङबहादुर थापा (अर्जुन थापा) निर्वाचित भएका छन्।...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।