News Portal

चानचुने पैसा टप ५ मा छनौट

हिमाली संचार संवाददाता
२११ पटक

काठमाण्डौ। नेपाल संगीत उधोग संघ राष्ट्रीय म्युजिक अवार्ड २०१९,  नेपाली गीत,संगीत र संस्कृति संरक्षणको अभियान साथै ब्यावसायिक एकता सहितको हाम्रो अभियान Amin National Music Award राष्ट्रीय अवार्ड नोमिनेशनमा गायक तथा संगीतकार अनिल कोयी राईको गीत “चानचुने पैसा…” पनि छनौटमा परेका छन्। अनिल कोयी राईको पछिल्लो समय सेलरोटी चानचुने पैसा नामक गीत Best Folk Singer पुरुष तर्क टप ५ मा परेका हो।

राईले निरन्तर १४/१५ बर्ष लामो सांगीतिक यात्राको क्रममा आफनो गीत नोमिनेशन परे संगै सागीतिक फाटमा आफ्नो उपस्थिति जनााएको महसूस गरेका छन्। अबको निर्णय भोटिङको आधारमा धोषणा हुने हुदा उनी आफ्नो खुशी बाड्दै र हर्षित हुदै सबै श्रोता माझ 50E typing गरेर 38000 मा send गरेर भोटिङ गरिदिन हुन समेत आग्रह गरेका छन्। 

उनले दर्शक श्रोत्राको मायाले आफ्नो गीत नोमिनेशनको टप ५ पर्न सक्नु नै साह्रा श्रोताको माया र आफ्नो जीत भएको प्रतिकृया दिएका छन् । यसरी आफ्नो गीत टप ५ हुदै नोमिनेशनमा रहदा संगीतकार  धनु ग्यामी, गीतकार डिपि खनाल, कलाकार उमेश राई र जीतेन बान्तावा राई र सोफिया संगै प्रेम तिगेला लिम्बु सबै आफ्ना सहकर्मीहरुलाई समेत सम्झिदै, संगीत प्रेमी नेपाली श्रोताहरुमा आभार प्रकट गरेका छन्। 

हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
     थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
https://www.HimaliSanchar.com

हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

प्रतिकृया दिनुहोस्

मकाउमा मगर संघ गठन, अध्यक्षमा शम्सेर थापा

शुक्रवार माघ,०३ मकाउ : मकाउ इन्डियन गार्डन रेष्टुरेण्ट मकाउमा  माघ २ गत्ते माघे सक्राति मनाउन...

विवाहपछि युवतीहरू किन मोटाउछन, कारण यस्तो छ !

काठमाडौं : युवतीहरू विवाहपछि मोटाउँछन। विवाहपछि थुप्रै महिला र पुरुषको तौल तीब्र रुपमा बढ्ने गर्दछ।...

शेयर गरौं आज २०७६ साल माघ ३ गते शुक्रबारको राशीफल

– सन् २०२० जनवरी १७ तारीख नेपाल संवत ११४० मेष – चु, चे, चो, ला,...

चर्चित गायक वसन्त थापाले ल्याए ‘मुखियाको नाति’ [भिडियो सहित]

काठमाडौ ०२, २०७६ माघ : सानो मालिकलाई नचिन्ने सायद कोही पनि थिएनन्। मुखियाका नातिलाई गाउँ...

यूएईमा बस दुर्घट्ना, ६ नेपाली घाइते

यूएई १६, २०२० जनवरी : आबुधाबीमा श्रमिक बोकेको बस दुर्घट्ना हुँदा पाँच जनाको ज्यान गएको छ। यूएईको...

हामीसंग इनस्ट्राग्राममा पनि जोडिनुहोस।