News Portal

 • नेपाल कुवेत सरोकार समाजकाे चौथो दशै धमाका भब्यरुपमा सम्पन्

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १७८ पटक

  कुबेत – नेपालीहरुको महान चाड विजया दशमीको पावन अबसरमा नेपाल कुबेत सरोकार समाज कुवेतद्वारा आयोजित वडा दशैँ तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम हिजो सेप्टेम्बर ३० तारिख शुक्रबारको दिन कुबेतको जिलिब स्थित इन्डियन सेन्ट्रल स्कुलको हलमा अतिथि कलाकारहरु प्रमोद खरेल र मेचु धिमालको साथमा सम्पन्न भयाे।

  दर्शकको बाक्लो उपस्थीतीमा सम्पन्न भएको कार्यक्रमा प्रेम तामाङको सभापति तथा नेपाली दूतावास कुवेतका राजदूत दुर्गा प्रसाद भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो।भने बिशेष अतिथिमा एनआरएनए एनसीसी कुवेतका अध्यक्ष रनध्वज लामा, बीईसी एक्स्चेन्ज प्रतिनिधि, डम्मर गुरुङ जजीरा एयरलाइन्स नेपाल पत्रकार माहासंघ शाखा कुवेतका उपाध्यक्ष राज मल्ल जनजाति माहासंघका अध्यक्ष अमृत तामाङ लगाएत कुबेतमा कृयाशिल नेपाली संघ सस्थाको प्रमुख तथा प्रतिनिधिहरु र पत्रकारहरु अतिथीको रुपमा उपस्थिती थिए।

  कार्यक्रम संयुक्त रुपमा दीप प्रज्वलन गरी नेपालको राष्ट्रिय गानबाट शुरु गरिएको कार्यक्रमा प्रमुख अतिथि-दुर्गा प्रसाद भण्डारी,एनआरएनए कुवेतका अध्यक्ष रनध्वज लामा बीईसी एक्स्चेन्ज प्रतिनिधि जजीरा एयरलाइन्स प्रतिनिधि,जनजाती महासंघ कुवेतका अध्यक्ष अमृत तमाङ नेपाल पत्रकार महासंघ कुवेतका उपाध्यक्ष राज मल्लले नेपाल कुबेत सरोकार समाजले गरेका सामाजिक कार्यहरुको प्रसंशा गर्दै बडा दशै तथा तिहार २०७९ को शुभकामना दिएका थिए।

  कार्यक्रम संचालन सुरेश ग्याबा तामाङले संचालन गरेका थिए भने सुरेश ग्याबा कार्यक्रम संचालनकाे लागि प्रसाद तिमल्सिनाले साथ दिएका थिए। नेपाल कुवेत सरोकार समाजकाे सचिब कार्यक्रम संयोजक दामोदर बटालाले स्वागत मन्तव्यद्वारा उपस्थित सबैलाई स्वागत गरेका थिए।


  तोकिएको समय भन्दा ढिला नै कार्यक्रम शुरु भएको कार्यक्रममा अतिथि कलाकारहरुलाई पञ्चेबाजा बजाउदै हलमा स्वागत गरेका थिए। नेपालबाट आमन्त्रित ख्यातिप्राप्त कलाकार भ्वाईस अफ नेपालको कोच प्रमोद खरेल र द भ्वाइस अफ नेपालकी प्रतिस्पर्धी मेचु धिमाल आफ्नो चर्चित गीतहरुले दर्शक नचाएकी थिइन्। भ्वाईस अफ नेपालको कोच चर्चित गायक प्रमोद खरेल देश तथा बिदेशमा हुने बिभिन्न स्टेज कार्यक्रमहरुमा ब्यस्त गायक खरेलको क्रेज दर्शकको साथ शुरुदेखी अन्त्यसम्म दर्शकबाट साथ पाए।मुख्य प्रायोजक बीईसी एक्सचेंज कुवेत र सिटी एक्सप्रेस मनी ट्रान्सफर थियो भने   जजिरा  एयरलाइन्स सह प्रायोजक  थियाे।

  नेपालबाट पल्नु भएको अतिथी कलाकार प्रमोद खरेल र मेचु धिमाललाई मायाको चिनो सहित  विशेष सम्मान गरिएको थियो।

  तपाईंको उपहार कति, पठाएको रकमको ५ गुणा जति !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कुवेतको स्थानिय मिडियालाई दिँदैन सूचना नेपाली दूताबास कुवेत

  कुवेत – सूचना माग्ने र पाउने अधिकारलाई सूचनाको हक भनिन्छ। सूचनाको हकको प्रत्याभुतिको सार्थकता पुष्टि...

  टोपबहादुर रायमाझीका छोरा सन्दीपद्वारा कान्तिपुरकर्मीमाथि हातपात, बुम माइक फुटाइयो

  काठमाडौं। नक्कली भुटानी शरणार्थीसम्बन्धी मुद्दाका एक आरोपी सन्दीप रायमाझीले कान्तिपुर टेलिभिजनका पत्रकारमाथि हातपात गरेका छन्।...

  मोरङको विभिन्न नगरपालिकाहरुका स्थानीयहरु गुईठा बनाउन बाध्य

  मंसिर १९, मंगलबार/मोरङ – नेपाल सरकारले जतिसुकै सुर्य उर्जा, ग्यास चुलो, गोबर ग्यास घरघरमा ग्यास...

  विप्लवको पार्टीले घोषणा गर्‍यो देशव्यापी आन्दोलन

  काठमाडौं। नेत्रविक्रम चन्द (विप्लव) नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीले आन्दोलन घोषणा गरेको छ। महासचिव विप्लवलगायत पार्टीका...

  सुन तस्करी छानबिन समितिले राहुल महरालाई बयानका लागि बोलायो

  काठमाडौं। सुन तस्करी प्रकरणको छानबिनका लागि सरकारले गठन गरेको उच्चस्तरीय समितिले पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराका छोरा...

  Facebook

  हिमाली संचार डटकम

  कार्यालय : नयाँ बानेश्वर -१०, काठमाण्डौं, नेपाल

  दर्ता न. : ३१४७ (सूचना विभाग)

  हिमाली संचार टीम

  अध्यक्ष/प्रधान सम्पादक
  हरि बहादुर बानियाँ

  कार्यकारी सम्पादक
  कमल सिंह

  सम्पादक
  सुजन कँडेल

  सम्पादक
  संजीव कुमार राई

  साहित्य
  दीपक आचार्य ‘जलन’

  विशेष प्रतिनिधि/संवाददाता
  नवराज राई – संखुवासभा
  रबिन्द्र बराल – मोरङ
  राम प्रसाद ढुंगेल – युएई
  युवराज राई – हेटौंडा

  बिज्ञापनका लागि

  सम्पर्क नम्बर : 9862181818
  ईमेल : [email protected]

  (समाचार, विचार, साहित्य र बिज्ञापनका लागि यहाँहरुको साथमा छौं।)

  पुरा टीम

  Copyright © 2016-2023 HimaliSanchar | Powered By EasySoftnepal