News Portal

 • दोहोर्‍याएर नागरिकता दिन सिफारिस गर्ने रामेछापको उमाकुण्ड गाउँपालिकाका वडा सचिव पक्राउ

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १११ पटक

  पुष्कर खड्का – रामेछापको उमाकुण्ड गाउपालिका प्रितिका वडा सचिवलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। २०७५ सालमै नेपाली नागरिकता बनाएकी उमाकुण्ड गाउँपालिका वडा नम्बर ४ की किशोरी निर्मला बस्नेतलाई पुन: नागरिकता लिन वडाबाट ‘डबल सिफारिस’ गरेको अभियोगमा उमाकुण्ड गाउँपालिका–४ प्रितीका वडा सचिव पदम कुमारी बस्नेतलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापले बुधबार पक्राउ गरेको छ।

  जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापले दिएको जानकारी अनुसार एउटै व्यक्तिलाई दोहोर्याएर अर्को नागरिकताको लागि पुन: सिफारिस गरेको अभियोगमा वडा सचिवलाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापका प्रमुख राजकुमार थिङले जानकारी दिनु भयो।

  प्रमुख थिङको अनुसार पुनः नागरिकता लिने वस्नेतको प्रयासमाथि जिल्ला प्रशासन कार्यालय नागरिकता फाँटका कर्मचारीहरुले शंका लागेपछि दोहोर्याएर नागरिकता लिन लागेको घटना बाहिरिएको थियो। दोहोर्याएर नागरिकता लिने प्रयासमा रहेकी ती युवतीलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयको निर्देशनमा प्रहरीले सोही दिन पक्राउ गरेको थियो।

  पक्राउ परेकि किशोरीलाई आफूलाई नागरिकतामा भएको निर्मला नाम मन नपरेर सन्ध्या नाममा नागरिकता लिन खोजेको प्रहरीको बयानको क्रममा किशोरीले बताएकि छन्। वडा सचिवसँगै नागरिकता लिन खोज्ने वस्नेतको आमालाई समेत पक्राउ गरेर अनुसन्धान भइरहेको छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ताप्लेजुङ र इलामको जंगलमा प्रहरीको ‘सर्च एण्ड स्वीप’ अपरेशन, एक जना पक्राउ

  अविन माबो/झापा – हिजो सोमबार ताप्लेजुङको फुङलिङ बजारमा रहेको आईएमई लुटपाट गरी फरार लुटेराहरुलाई खोज्न...

  खोटाङको तुवाचुङमा गुडिरहेको बसमा आगो लाग्यो

  खोटाङ – खोटाङको हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका–१ बाहुनीडाँडाको राँगाकाटेमा गुडिरहेको सार्वजनिक बसमा एक्कासी आगो लाग्दा बस...

  चाडपर्वमा ग्रामीण यात्रुको समस्याः किलोमिटरको होइन गन्तव्यको भाडा तिर्नु पर्ने बाध्यता

  ग्रामीण भेग तर्फ जाने प्रायः सबै सडक कच्ची छन् । बर्खाको बेला भत्किएका सडक मर्मत...

  बडादशैँको आठौँ दिन, महाअष्टमी मनाइँदै

  काठमाडौँ। बडादशैँ एवं नवरात्रको आठौँ दिन दशैँ घर वा पूजा कोठामा नौ दुर्गामध्येकी आठौँ महागौरी...

  सप्तरङ्गी कार्यक्रमको पहिलो बार्षिक उत्सब भव्य रुपमा सम्पन्न

  सोलुखुम्बु  -सोलुखुम्बुको लिखुपिके गाउँपालिका बाट संचालन हुँदै आएको सप्तरङ्गी कार्यक्रमको पहिलो बार्षिक उत्सब भव्य रुपमा...

  Only In USA