News Portal

 • नेपाल तरुण दल सुनसरी २४ घण्टै जनतालाई सहयोग गर्न तयार- सभापति सिजन गुरुङ

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ८०१ पटक

  सुनसरी– सुनसरी बढ्दो कोभिड १९  प्रकोपका कारण देश र नेपाली आमाबुवा, दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुमा परेको प्रभाव, समस्या र पीडा प्रति नेपाल तरुण दल, सुनसरी दुःखी रहेको जनाउदै कोभिड १९ को नयाँ भेरियन्टबारे जिल्लावासीलाई स्वास्थ्य सुरक्षामा ध्यान दिन तथा सर्तक रहन आग्रह गर्दै नेपाल तरुण दल सुनसरी सचेतना अभियान सोमबारबाट शुरु गरेको छ।

  अभियानमा मास्क, ग्लोब्स र सेनिटाईज वितरण गरिएका छ । सुनसरी सभापति सिजन गुरुङको नेतृत्वमा जिल्लाका इनरुवा , रामधुनी , धरान , बराहक्षेत्र ,दुहवी लगायतका स्थानहरुमा तरुण दलका स्थानीय नेताहरुको सक्रियतामा मास्क सेनिटाइजर विभिन्न गर्न थालिएको हो । कोभिड १९, कोरोना महामारीबाट थलिएको आफ्नो जिल्लालाई सचेत बनाउदै यो अवस्थाका कारण समस्यामा परेका जिल्लावासीलाई २४ घण्टे हेल्प डेस्क समेत शुरु गरेको छ ।

  स्वास्थ्य, खाद्यन्य एवं अन्य अत्यावश्यक सहयोगका लागि जुनसुकै समयमा पनि उपलब्ध मोबाईल नंम्वरमा फोन गर्न वा उनलाई सिधैं भेट्न सकिने, बताएका छन् । अध्यक्ष सिजन गुरुङ द्धारा जारी प्रेस नोट : बढ्दो कोभिड १९ को प्रकोपका कारण देश र नेपाली आमाबुवा, दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुमा परेको प्रभाव, समस्या र पीडा प्रति नेपाल तरुण दल, सुनसरी दुःखी छ ।

  यो अत्यन्तै पीडादयी परिस्थीति र समस्यामा हामी तपाईको स्वस्थ्य र जीवन प्रति संवेदनशील र चिन्तित छौं । यसर्थ, आजकै मितिबाट नेपाल तरुण दल सुनसरीले जिल्लाका सबै क्षेत्र, सबै नगर र गाउँमा एकैसाथ निःशुल्क मास्क, ग्लोब्स र सेनिटाईजर बितरण अभियान सुरु गरेको छौं । यसको उद्देश्य तपाईलाई जनचेतना जगाउन र सचेत गराउनका लागि हो । तसर्थ, यस अभियानलाई सफल बनाउनका लागि तपाईबाट आवश्यक सहयोग पुराईदिनका लागि हार्दिक विनम्र अनुरोध गदछौं।

  साथै, यो विषम परिस्थीतिमा अत्यावश्यक काम बाहेक घरबाहिर नजान आग्रह गर्दछु । यदि तपाई वा तपाईको परिवारमा स्वास्थ्य सम्बन्धि कुनै पनि समस्या देखिए नजिककैको स्वास्थ्व चौंकी वा चिकित्सकसँग सम्पर्क गर्नुहोला । वा, स्वास्थ्य या कुनै पनि किसिमका अत्यावश्यक सहयोग चाहिएको खण्डमा तपाईले म वा नेपाल तरुण दल सुनसरीलाई जुनसुकै समयमा पनि मोबाईल सम्पर्क गरि सहयोग लिन सक्नुहुनेछ ।

  जनताका निम्ति समर्पित यो जीवनमा यस्तो भयवह परिस्थीतिमा जनता पीडा र दुखमा रहेकोले बिना कुनै राजनीतिक स्वर्थ र फाईदाका यो सहयोग गरिएको समेत स्पष्ट पार्न चाहान्छु । यो बेला हाम्रौं ध्यान मात्र मानव रक्षा र समवेद्नामा छ । कृपर्या तपाई सर्तक र सचेत रहनुहोला । धन्यवाद ।

  सम्पर्क नम्बर = 9851022021 सिजन गुरुङ

   

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने तयारीमा सरकार

  काठमाडौं। पछिल्लो सयम नयाँ भेरियन्टसहित तीव्र रूपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमणको दर बिस्तारै घट्दै जान...

  प्रदीप ज्ञवालीले गराएका बदनाम निर्णयमा सर्वाेच्च अदालतबाट ‘ब्रेक’

  काठमाडौं। परराष्ट्रमन्त्री पदबाट हट्नुभन्दा केही दिन अघि प्रदीप ज्ञवाली मन्त्रिपरिषद् बैठकमा प्रस्ताव लगेर गराएको राजदूत...

  नर्वे सेनामा पहिलो पटक भर्ती भए ८ नेपाली युवाहरु

  एजेन्सी। नर्वे सेनामा पहिलो पटक ८ जना नेपाली युवा भर्ती भएका छन्। नर्वे सरकारले विश्वभरका...

  प्रदेश १ को नामकरण: पहिचानको आधार की भूगोल-सभ्यता ?

  प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईले गत जेठ ३० गते सरकारको नीति तथा कार्यक्रममा उठेका...

  अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजद्धारा स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

  धादिङ – अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजको संयोजनमा जिल्लाका सातवटा स्थानीय तहलाई अत्यावश्यक कोभिड प्रतिकार्य स्वास्थ्य सामाग्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग इन्स्टाग्राममा जोडीनुहोस।