News Portal

 • एनआरएनए अमेरिकाका अध्यक्षका प्रत्यासि बुद्धि सागर सुवेदीको अन्तरक्रिया

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ५१९ पटक

  अमेरिका– एनआरएनए अमेरिकाको २०२१-२०२३ कार्यकालको लागि हुन गईरहेको निर्वाचनमा प्रमुख अध्यक्षका प्रत्यासि बुद्धि सागर सुवेदी लगाएत अरु पदको उमेदवारहरु सहितको अन्तरक्रिया कार्यक्रम मिसिगन राज्यको फारमिङ्टन शहरमा त्यस राज्यमा रहेका विभिन्न संघ संस्थाका अध्यक्ष तथा प्रतिनिधिहरूको बाक्लो उपस्थिति माझ सम्पन्न भएको छ।

  उक्त कार्यक्रममा एनआरएनए मिसिगन च्याप्टरका पूर्व सभापति विपिन श्रेष्ठको सभापतित्व रहेको थियो।नेपलीज् ऐसोसिएसन अफ मिसिगनका अध्यक्ष अमृत भट्टराई प्रमुख अथिति रहनु भएको उक्त कार्यक्रममा जनसम्पर्क समिति मिसिगन च्याप्टरका सभापति राम प्रसाद बस्यालले शुभकामना सन्देश दिनु भएको थियो।

  कार्यक्रममा एनआरएनए मिसिगन च्याप्टरको पूर्व उपाध्यक्ष पुन्य पराजुली, एनआरएनए मिसिगन च्याप्टरको पूर्व कोषाध्यक्ष छवि लामिछाने ,एनआरएनए इन्डियाना च्याप्टरका अध्यक्ष खिम खतिवडा, एनआरएनए अभियान्ता तुलसी सिवाकोटि तथा आईवा च्याप्टरका उपाध्यक्ष प्रदीप पौडेल तथा विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरूको उपस्थिति रहेको थियो।

  ने.वि.संघका पूर्व महामन्त्री तथा वैज्ञानिक डा.यादव पन्डित, एनआरएनए अमेरिकाको सल्लाहकार लाल प्रसाद काफ्ले,एनआरएनए अमेरिकाको (२०२१-२०२३ ) कार्यकालको लागि यूथ कोअडिनेटर पदको उमेदवार त्रिभुव पान्डे, बोड अफ डाइरेक्टर पदको उमेदवार विशाल राना, उपाध्यक्ष पदको उमेदवार गोपेन्द्र भट्टराई तथा डिल्लु पराजुलीले कार्यक्रममा अध्यक्ष पदको प्रत्यासि बुद्धि सागर सुवेदीलाई पठाउनु भएको शुभकामना संदेश कार्यक्रम संचालक तथा एनआरएनए अमेरिकाको २०२१-२०२३ कार्यकालको लागि बोर्ड अफ डाइरेक्टर पदको उमेदवार समेत रहनु भएका संतोष पाहारीले पढेर सुनाउनु भएको थियो।

  कार्यक्रममा अध्यक्षका प्रत्यासि बुद्धि सागर सुवेदीले च्याप्टरहरु लाई बलियो बनाउने ,एनआरएनए अभियानमा अब युवा, महिला तथा विद्यार्थीहरू लाई प्रथमिकता दिने,अहिले रोकिएका दोहोरो नागरिकता विषय, अब एनआरएनए अमेरिकालाई समावेशी, पर्दसिता,गतिशील र ससक्त बनाउने र विभिन्न राज्यमा रहेका स्थानीय संघ संस्थाहरू सगँ समन्वय गर्दे कामहरू अगाडि बढाउदै लैजाने कुरामा आफू कहिले पछि नपर्ने प्रतिबद्वता पनि व्यक्त गर्नु भएको
  थियो।

  बरिष्ठ उपाध्यक्ष पदको उमेदवार बाबु राम (बि.आर)लामा, महासचिव पदको उमेदवार अन्जन चौलागाई, सचिव पदको उमेदवार अनुप खनाल, महिला सचिव पदको उमेदवार तारा मरठ्ठा ,कोषाध्यक्ष पदको उमेदवार राजीब श्रेष्ठ , बोर्ड सदस्य पदको उमेदवार संतोष पाहारीहरुले बुद्धि सागर सुवेदीलाई आफ्नो समर्थन दिदै आ-आफ्नो उमेदवारी किन र केको लागि भन्दै आफ्नो समुहलाई अत्याधिक बहुमतले विजयी गराउन पनि आग्रह गरेका थिए।
  आईवा च्याप्टरका उपाध्यक्ष प्रदीप पौडेले उक्त कार्यक्रममै बोर्ड अफ डाइरेक्टर पदको लागि उमेदवारी घोषणा पनि गर्नु भएको थिए।

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ओलीले “पहिले प्रचण्ड प्रयोग गरे, अहिले माधवकुमार नेपाल चिप्लाए” – राधाकृष्ण मैनाली

  काठमाण्डौ – मैले एमाले र माओवादी केन्द्रबीच एकता हुँदा नै भनेको थिएँ, त्यो एकता होइन,...

  सपथ लिँदालिँदै प्रधानमन्त्री ओलीले राष्ट्रपतिलाई भने- त्यो पर्दैन

  काठमाण्डौ – राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले शुक्रबार नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई सपथ ग्रहण गराएकी छन्।...

  सिर्जना वाचन डबलीद्वारा अतिथिहरुलाई श्रस्टा सम्मान

  आरपी सहयात्री युएई– युएईको नेपाली साहित्यिक क्षेत्रमा सक्रिय साहित्यिक संस्था सिर्जना वाचन डबलीले आफ्नो कार्यक्रममा...

  पाटीलाई थाहा नै नदिई राजेन्द्र महतो चयन भए संसदीय दलको नेता

  काठमाडौँ – जनता समाजवादी पार्टी नेपालको संसदीय दलको नेतामा पार्टीका वरिष्ठ नेता राजेन्द्र महतो चयन...

  नेपाली जनसम्पर्क समिति साउदीको सभापतिमा थापा

  रियाद – नेपाली जनसम्पर्क समिति साउदी अरबको सभापतिमा तुसङबहादुर थापा (अर्जुन थापा) निर्वाचित भएका छन्।...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।