News Portal

 • मकाउ सिभिल सर्भेन्ट एसोसिएशनद्वारा सुदर्शन थापा मगर सम्मानित, नेपाली साँस्कृतिक नृत्य प्रस्तुत

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १०१३ पटक

  मकाउ – मकाउका चर्चित “मकाउ सर्भेन्ट एसोसिएशन” (एटीएफपीएम) मकाउद्वारा नया वर्ष तथा मेरी क्रिसमसको पूर्व सन्ध्यामा आयोजित एक विशेष कार्यक्रममा “एटीएफपीएम) को अध्यक्षद्वारा नेपाली सहयोगी हातहरु मकाउका अध्यक्ष सुदर्शन थापा मगरलाई सम्मान गरेको छ। 

  सम्मानित थापा मगर गैरआवासीय नेपाली संघ मकाउका दुई कार्यकाल अध्यक्ष, नेपाल चेम्बर अफ कमर्शका अध्यक्ष, नेपाली सहयोगी हातहरु मकाउका अध्यक्ष साथै विभिन्न संध संस्थाका नेतृत्व गरिसकेका व्यक्तित्व हुन्। आयोजित कार्यक्रममा नेपाली सहयोगी हातहरु, मकाउका अध्यक्ष समेत रहेका थापा मगरको नेतृत्वमा नेपाली साँस्कृत नृत्य समेत प्रदर्शन गरिएको थियो।

  कलाकार सुशिला राई, विष्णु थापा, संगीता खनाल र सुनीता अधिकारीले नेपाली मौलिक भेषभूषामा सांस्कृतिक नृत्य प्रस्तुत गरेका हुन्। नेपाली मौलिक भेषभूषामा सुसज्जित कलाकारहरुको नृत्यले कार्यक्रममा सहभागीहरुको मन खिचेको थियो

  मकाउका विधान सभाका माननीय जोस मारिया पेरियरा कौटिन्होलाई अध्यक्ष थापा मगरले नेपाली समुदायको तर्फबाट नेपाली ढाका टोपी ओढाएर सम्मान दिएका थिए। उनी मकाउका कुशल राजनीतिज्ञ साथै पोर्तुगाली समुदायका परामर्शदाता, न्यायशात्री, मकाउ सिभिल सर्भेन्ट्स एसोसिएशनका पूर्व अध्यक्ष र लोकतन्त्र समर्थक पार्टी न्यू होपका अध्यक्ष र सन २००५ सालदेखि मकाउका विधान सभाका उपसभापति रहेका छन्। 

  आयोजित कार्यक्रममा नेपाली समुदायको तर्फबाट नेपाली मौलिक नृत्य प्रस्तुत गरेका कलाकार बहिनीहरुलाई अध्यक्ष थापा मगरले हृदयदेखि आभार प्रकट गरेका छन्। आफ्नो व्यास्त समयको खातिर आयोजित कार्यक्रममा नेपालीहरुको साँस्कृतिक नाच प्रस्तुत गरेर आफ्नो पहिचान दिएको खण्डमा धन्याबाद दिएका हुन्।

  फोटो फिचर 

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने तयारीमा सरकार

  काठमाडौं। पछिल्लो सयम नयाँ भेरियन्टसहित तीव्र रूपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमणको दर बिस्तारै घट्दै जान...

  प्रदीप ज्ञवालीले गराएका बदनाम निर्णयमा सर्वाेच्च अदालतबाट ‘ब्रेक’

  काठमाडौं। परराष्ट्रमन्त्री पदबाट हट्नुभन्दा केही दिन अघि प्रदीप ज्ञवाली मन्त्रिपरिषद् बैठकमा प्रस्ताव लगेर गराएको राजदूत...

  नर्वे सेनामा पहिलो पटक भर्ती भए ८ नेपाली युवाहरु

  एजेन्सी। नर्वे सेनामा पहिलो पटक ८ जना नेपाली युवा भर्ती भएका छन्। नर्वे सरकारले विश्वभरका...

  प्रदेश १ को नामकरण: पहिचानको आधार की भूगोल-सभ्यता ?

  प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईले गत जेठ ३० गते सरकारको नीति तथा कार्यक्रममा उठेका...

  अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजद्धारा स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

  धादिङ – अन्तर्राष्ट्रिय धादिङ समाजको संयोजनमा जिल्लाका सातवटा स्थानीय तहलाई अत्यावश्यक कोभिड प्रतिकार्य स्वास्थ्य सामाग्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग इन्स्टाग्राममा जोडीनुहोस।