News Portal

 • मोरङ जिल्लाको रंगेली नगरमा १४ औं राष्ट्रपति खेलकूद सम्पन्न

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ८९ पटक

  रबिन्द्र बराल/मोरङ –  मोरङ जिल्लाको रंगेली नगरपालिकाले १४ औँ संस्करणको राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड खेलकूद प्रतियोगिता “स्वास्थ्यका लागि खेलकुद, राष्ट्रका लागि खेलकुद’’ भन्ने मुल नाराका साथ खेल सम्पन्न गरिएको छ ।

  नगर स्तरीय सो खेल चैत्र १६ गतेदेखि १८ गतेसम्म विभिन्न बिधामा खेलहरु भएको थियो। नगरपालिका भित्र रहेका सामुदायिक विद्यालय र निजि बिद्यालयलाई समावेश गरेर १७  विद्यालयका बिधार्थीहरुको उक्त खेलमा सहभागीता रहेका थियो । 

  खेलमा कक्षा ९ देखि १२ सम्मका छात्र, छात्राहरुले जनता क्याम्पसको खेल मैदानमा दौड, कवडी, भलिबल, सटफुट, हाईजम्प खेलहरु खेलाइएका थिए । फाईनल खेलमा सामुदायिक बिधालयका जनता माध्यमिक बिधालय आमतोला प्रथम, पब्लिक उच्च माध्यमिक बिधालय दोस्रो र प्रगतिशिल माध्यमिक बिधालय दौलतपुर तेस्रो भएको थियो । 

  खेलमा बिजेताहरुलाई नगर प्रमुख दिलिप बगडिया, उपमेयर केशव कुमारी खराल, प्रशासकीय अधिकृत नवराज कार्की, शिक्षा शाखा प्रमुख रविन्द्र कुमार पण्डित, वडाअध्यक्ष,  सदस्य स्थानीय बुद्धिजीवी लगायतले खेलमा प्रथम, द्वितीय र तृतीय हुने खेलाडीहरुलाई सिल्ड र प्रमाणपत्र वितरण गरेका थिए।

  _______

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा.लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://himalisanchar.com/

  नोट : Himalisanchar.com मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए, कुनै विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव र समाचार प्रकाशित गर्नुपरेमा वा, बिज्ञापन दिनुपरेमा हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ। हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नुहुन्छ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  एउटै नम्बर प्लेट भएका दुई मोटरसाइकल भाइरल, नियन्त्रणमा लिन प्रहरीको सर्कुलर

  काठमाडौं – बुधबार बिहान गौशाला चोकमा एउटै नम्बर प्लेटका २ वटा मोटरसाइकल ट्राफिक जाम हुदा...

  लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले दिइन् राजीनामा

  बुटवल – लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन् । उनले...

  फोक्सिङटार पुल अन्तिम चरणमा, ९० प्रतिशत काम सम्पन्न भएको कम्पनीको दावी

  खोटाङ – खोटाङ जिल्लाको खोटेहाङ गाउँपालिका वडा नं. ९ लिच्कीराम्चे र उदयपुर जिल्लाको रौतामाई गाउँपालिका...

  बालुवाटारमा आगलागी, ५ वटा दमकल परिचालन

  काठमाडौं – काठमाडौं महानगरपालिका काठमाडौको बालुवाटारमा भिषण आगलागी भएको छ । बालुवाटार स्थित सुनौलो परिवार...

  विप्लव नेतृत्वको नेकपा परित्याग गरी नेकपा माओवादी केन्द्र प्रवेश गर्दै

  काठमाडौं – विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका पोलिटब्युरो सदस्य ओमप्रकाश पुनसहितका नेता कार्यकर्ता नेकपा (माओवादी...

  Only In USA