News Portal

 • राजेन्द्र विरहीलाइ महासमिति सदस्य तोक्दै जनसम्पर्क समिति कुवेतले मनायो १० औं वार्षिकोत्सव

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १०८ पटक

  कुवेत सिटी। नेपाली कांग्रेसको वैदेशिक भात्रृ संगठन नेपाली जनसम्पर्क समिति कुवेतले आफ्नो १० औँ वार्षिकोत्सव शुक्रबार ३ डिसेम्बर २०२१ का दिन कुवेतस्थित फाहाहिलमा रहेको एवान नेपाली रेष्टुरेन्टमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि मनायो।

  उक्त १० औँ वार्षिकोत्सव कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसको आसन्न १४ औँ राष्ट्रिय महाधिवेनलाई लक्षित गरि कुवेतबाट जनसम्पर्क समितिका सभापति राजेन्द्र विरहीलाई महासमिति सदस्य तथा महाधिवेशन प्रतिनीधि तोकियो।

  सो कार्यक्रममा गैरआवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद कुवतेका अध्यक्ष रणध्वज लामाको प्रमुख आतिथ्यता, एनआरएनए आइसीसी सदस्य हरि लावती, एनआरएनए मध्यपूर्व महिला संयोजक सुमित्रा पौडेल तथा नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय निति, अनुसन्धान तथा प्रशिक्षण विभाग अन्तर्गत कुवेत शाखा प्रमुख मन्जित चाम्लिङ राइको विशेष आतिथ्यता र कुवेतका केही संघसंस्थाका पदाधिकारी प्रतिनीधि, सभापतिका गोजीका केही पत्रकार लगायत जनसम्पर्क समिति कुवेतमा आवद्ध केही मात्रामा रहेका क्रियाशील सदस्यहरू उपस्थित थिए।

  प्रमुख अतिथि एनआरएनए कुवतेका अध्यक्ष रणध्वज लामाले शुभकामना मन्तव्य दिंदै जब देश असजिलो अबस्थाबाट गुज्रिन्छ तब नेपाली कांग्रेसले नेतृत्व गरेर देशलाइ अग्रगमनमा पुर्याएको बताउँदै राष्ट्रियता, लोकतन्त्र र समाजवादको नारालाइ व्यवहारमा उतार्न जनसम्पर्क समितिहरूले मुख्य भूमिका निर्वाह गर्नुपर्ने बताए।

  कांग्रेसका संस्थापक वीपी कोइरालालाई स्मरण गर्दै दीप प्रज्जलन र राष्ट्रियगानबाट शुरू गरिएको वार्षिकोत्सव समारोह समितिका महामन्त्री केशर घलान तामाङ्गको संचालन र सहमहामन्त्री कान्तिप्रसाद अधिकारीले कार्यक्रममा उपस्थित सबैलाइ स्वागत मन्तव्यद्वारा कार्यक्रममा स्वागत गरेका थिए।

  वार्षिक आर्थिक प्रगति विवरण पेश गर्दै कोषाध्यक्ष चिज बहादुर गुरुङ्गले हाल जनसम्पर्क समिति कुवेतमा तीन सयको हाराहारीमा क्रियाशील सदस्यता रहेको बताए पनि गत वर्ष क्रियाशिल सदस्यता र साधारण सदस्यता शुल्क बुझाएकालाई पार्टी केंद्रले सदस्यता रोकेको पुर्वकोषाध्यक्ष एवम् बहालवाला महामन्त्री कृष्ण पौडेलले बताएका थिए।

  नेपाली कांग्रेससँग आस्थावान १५ जना कार्यकर्ताहरू वार्षिकोत्सव समारोहमा जनसम्पर्क समितिमा आवद्ध गराएर वार्षकोत्सव समारोहको सभापति राजेन्द्र विरहीले समापन भएको घोषणा गरे।

  _______

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा.लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://himalisanchar.com/

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हङकङका पूर्वसांसदलाई ४ महिनाको जेल सजाय

  हङकङ। हङकङको विपक्षी पार्टीका पूर्वसांसद लाम चेउक टिङलाई ४ महिनाको जेल सजाय सुनाइएको छ। एक...

  दुर्गम गाउँमा गाडी पुग्दा स्थानीयवासी हर्षित

  नृपेन्द्रबहादुर मल्ल, मुगु। छायाँनाथ रारा नगरपालिकाको एक विकट गाउँमा पहिलोपटक गाडी पुग्दा यहाँका स्थानीयवासी हर्षित...

  लोसपामा शक्ति संघर्ष: ठाकुर-महतोबीच बोलचालै बन्द

  काठमाडौँ। लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी (लोसपा)भित्र चर्किँदै गएको विवाद पार्टी बैठकसमेत बस्न नसक्ने अवस्थासम्म पुगेको छ।...

  तपाईको राशिफल: आज वि.सं २०७८ साल माघ १० गते साेमवार, सन् २०२२ जनवरी २४ तारिख

  उपप्रा.लक्ष्मीप्रसाद बराल (फलितज्योतिषाचार्य) ९८४१३५२१६४ मेष – ARIES चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो,...

  जोखिम मोलेरै अवैध बाटोबाट वैदेशिक रोजगारीमा जाँदै महिला कामदार

  दिल्ली हुँदै उनी कुबेत गइन्। कुबेतमा उनले भोगेका दुःख कहालीलाग्दा छन्। ‘घरेलु श्रमिकका रूपमा काम...