News Portal

 • राणाध्वज लामा एनआरएनए कुवेतको अध्यक्षमा निर्विरोध

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १६१ पटक

  कुवेत।
  गैर-आवासीय नेपाली संघ, राष्ट्रिय समन्वय परिषद कुवेतको सातौ महाधिवेशन हिजो २३ जुलाई शुक्रबारका दिन राणाध्वज लामालाई अध्यक्षमा निर्विरोध चयन गर्दै सम्पन्न भएको छ।

  कोभिड महामारीका कारण भौतिक रुपमा उपस्थित भएर हुन नसकेको कारण भर्चुवल माध्यमबाट भएको महाधिवेशन निवर्तवान अध्यक्ष सुजन केसीको सभापतित्वमा नेपाली दूतावास कुवेतका राजदुत दुर्गा प्रसाद भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यमा, केन्द्रिय अध्यक्ष कुमार पन्त, केन्द्रिय उपाध्यक्ष बद्रि केसी, केन्द्रिय महासचिब हेमराज शर्मा, आईसीसी सदस्य यस्मीन वेगम, केन्द्रिय प्रवक्ता डीबी क्षेत्रि, सचिव आरके सुबेदी, कुवेतका आइसिसी सदस्य अमित चामलिङ, मानर्थ आइसिसी सदस्य सुरज मास्के, मध्यपूर्व महिला संयोजक सुमित्रा पौडेल, मध्यपुर्व संयोजक प्रविन गुरुङ्ग, उपसंयोजक जोन आर्याल, मध्यपुर्व युवा संयोजक राज रेग्मीलगायत विभिन्न देशका प्रतिनिधि र कुवेतमा रहेका संघ संस्था, पत्रकार, समाजसेवीलगायतको उपास्थिति रहेको थियो।

  २०२१ – २०२३ को कार्यकालको लागि नेतृत्व चयनमा निर्विरोध रुपमा आईसिसि सदस्यहरु हरि लावती र माधव पौडेललाई चयन गरिएको छ। अध्यक्षमा राणाध्वज लामा, उपाध्यक्षहरु क्रमसः उमेश पुडासैनी, माधव शाही, टिकाराम आचार्य र महिला उपाध्यक्षमा अमृता वान्तावालाई चयन गरिएको हो।

  महासचिवमा मानबहादुर तामाङ, सचिवमा जीवन कुमार विश्वकर्मा र मनिश केसी पनि निर्विरोध चयन भएका छन भने, कोषाध्यक्ष र सह-कोषाध्यक्षमा क्रमश: प्रेमप्रसाद गुरुङ र सोनाम लामालाई गरिएको छ। यसैगरि, युवा संयोजकमा नवराज पराजुली र दामोदार बटालालाई चयन गरिएको छ। सह-युवा संयोजकमा आङ्ग नुर्बु शेर्पा निर्विरोध चयन भएका हुन। महिला संयोजक र सह-संयोजकमा पनि रमिता योञ्जन र सजिना गुरुङ क्रमश: चयन भएका छन।

  निर्वाचित र मनोनित १२ कार्यसमिति सदस्यहरुमा विजय धामी, देवी बहादुर सुनुवार, रेशम लामा, सूर्य कुमार लामा, गीता तिवारी, मिलन कुमार तामाङ, जीवन सुनार, वेदनाथ हुमागाइँ, बसन्त साम्बा, हेमन्त नगरकोटी, सरोज बास्ताकोटी र जय नारायण माझी थारुलाई पनि निर्विरोध चयन गरिएको हो।

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  म ओलीभन्दा जेठो हुँ, राजीनामा दिएपछि सकियो – वामदेव गौतम

  काठमाडौं। नेकपा एमालेबाट राजीनामा दिएका नेता वामदेव गौतमले केपी शर्मा ओलीको नेतृत्वमा बस्न नसक्ने पुनः...

  ऐमाले भित्र अझै खटपट: १० बुँदे कार्यान्वयन नभए बैठक बहिस्कार गर्ने तेस्रो धारको चेतावनी

  काठमाडौं – एमाले एकताका लागि प्रस्ताव गरिएको १० बुँदे प्रस्तावको इमान्दारीपूर्वक कार्यान्वयन नभएको भन्दै नेकपा...

  आगामी निर्वाचनमा चितवनबाट प्रचण्डसँग लड्ने बादलको घोषणा

  काठमाडौं – नेकपा (एमाले) का स्थायी कमिटी सदस्य रामबहादुर थापा ‘बादल’ ले आगामी निर्वाचनमा चितवनबाट...

  धमिलो पानीमा माछा मार्न खोज्दै निधि, देउवाको आलोचनामा रमाए शेखर

  सन्जिब पन्त, काठमाडौं। एमालेभित्रको विवाद नेपाली कांग्रेसमा पनि सर्ने सम्भावना निकै बलियो गरेर बढेको छ।...

  नेकपा एकीकृत समाजवादी पाटीले पदाधिकारीको टुंगो लगायो

  काठमाडौं – नेता माधव नेपाल नेतृत्वको नेकपा एकीकृत समाजवादीले पदाधिकारीको टुंगो लगाएको छ। एकीकृत समाजवादीको...