News Portal

 • मकाउमा नेपाल चेम्बर्स अफ कमर्शको आयोजनामा १११ औ अन्तराष्ट्रिय नारी दिवस सम्पन्न

  “समाजमा विशेष योगदान पुर्याएका विभिन्न मुलुकका महिलाहरुलाई प्रशंसा-पत्र सहित सम्मान”

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ३०१ पटक

  मकाउ – मकाउमा नेपाल चेम्बर्स अफ कमर्शको विशेष आयोजनामा १११ औ अन्तराष्ट्रिय महिला दिवस एक कार्यक्रमको आयोजना गरी विभिन्न मुलुकका महिलाहरुको सहभागितावीच संयुक्त रुपमा ८८४८ नेपाली रेष्टुरेन्ट मकाउमा मनाएका छन्।

  आयोजित कार्यक्रममा मकाउका स्थानीय प्रमुख अतिथि General assembly president of ATFPM- Dra Rita Botelho, Deputy of the legislative assembly of Macau Dr. Jose Pepeira Coutinho विशिष्ट अतिथि र नेपाल चेम्बर्स अफ कमर्शका अध्यक्ष सुदर्शन थापा मगरले १११ औ अन्तराष्ट्रिय महिला दिवसको अबसरमा आफ्नो धारणा राखेका थिए। 

  आयोजित कार्यक्रममा विभिन्न क्षेत्रमा महत्वपूर्ण योगदान दिनु हुने कुमारी सुब्बा,विन्दु सुनुवार राई, सृजना केसी, गीता मगर शेर्पा, सर्मिला राई, ग्रेस पागाउन र निर्मला थापा मगरलाई प्रशंसा पत्र र सम्मान आमन्त्रित प्रमुख अतिथि रिता साथै विशिष्ट अतिथि डा. जोसद्वारा प्रदान गरिएको थियो।  

  नारी दिवसको अवसरमा त्रिपक श्रीस र सुनीता अधिकारीले नृत्य प्रस्तुत गरेका थिए। त्रिपक मगर राष्ट्रिय पोशाकमा सजिएका थिए भने सुनीता साडीमा सजिएकी थिइन । कलाकारको मौलिक नृत्यले उपस्थित महानुभावहरुको ध्यान खिचेको थियो।

  विश्वभर आज १११ औँ अन्तर्राष्ट्रिय नारी दिवस मनाउदै गर्दा मकाउमा पनि नेपाल चेम्बर्स अफ कमर्शको विशेष आयोजनामा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । नेपालमा पनी विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गरेर नारी दिवस मनाउने गरेको छ। ‘महिलाको सुरक्षा, सम्मान र रोजगार, समृद्ध नेपालको अधिकार’ भन्ने नाराका साथ यो वर्ष महिला, बालबालिका तथा ज्येष्ठ नागरिक मन्त्रालयले अन्तर्राष्ट्रिय नारी दिवस मनाएको छ। आयोजित कार्यक्रम निर्मला थापा मगरले संचालन गरेकी थिइन्।

  _______

  http://www.himalisanchar.com मा प्रकाशित समाचारमा कुनै सल्लाह, सुझाव दिनुपरेमा अथवा, कुनै समाचारमा चित्त नबुझेर गुनासो पोख्नु परेमा वा, विज्ञापन प्रकाशित गर्नु परेमा हाम्रो ईमेल [email protected] ठेगानामा पठाउन सक्नुहुन्छ। साथै, निरन्तर समाचारको लागी हामीसँग फेसबुक तथा ट्वीटरमा जोडिन सक्नुहुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संयुक्त राष्ट्र संघले माग्यो दुबईकी राजकुमारी लतीफा जीवित रहेको प्रमाण

  एजेन्सी – संयुक्त राष्ट्र संघले संयुक्त अरब एमिरेट्सकी राजकुमारी लतीफा जीवत रहेको ठोस प्रमाण माग गरेको...

  नेपालको पहिलो अभिनेत्री भुवन चन्द भन्छिन्- राजा महेन्द्रले तारिफ गर्दा स्वर्गै पुगेजस्तो भयो (भिडियो सहित)

  विवेक राई,काठमाडौं – भुवन चन्द नेपालकी पहिलो अभिनेत्री हुन्। उनले वि.सं २०२१ सालमा निर्मित ‘आमा’...

  गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड १० अर्ब

  गैरआवासीय नेपाली संघको एनआरएनए नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड स्थापना भएको छ । विश्वभर रहेका नेपालीहरुको पूँजीलाई...

  मकाउबाट नयाँ बर्षको अवसरमा ताप्लेजुङ स्थित वालमन्दिरका वालवालिकाहरुलाई जुता सहयोग (भिडियो सहित)

  मकाउ –  वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा मकाउ पुगेका नेपाली समुदायले नेपाली संस्कार, संस्कृति र चाडहरु विभिन्न...

  संसद अधिवेशन अन्त्यको निर्णय सरकारको निरंकुश कदम : चित्रबहादुर केसी

  काठमाडौं – संसद अधिवेशन हठात् रुपमा अन्त्य गरिएको भन्दै राष्ट्रिय जनमोर्चाले विरोध गरेको छ। प्रधानमन्त्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।