News Portal

 • सुनसरी समाज युएईकी अध्यक्ष आचार्यको भव्य विदाई

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ११३ पटक

  रामप्युर ढुंगेल/एइ – युएईको सक्रिय सामाजिक जिल्ला स्तरीय संस्था सुनसरी समाज युएईले आफ्नो अध्यक्ष देविका आचार्यलाई फेब्रुअरीमा ५ तरिख विदाई गरेको छ ।

  दुबईको लुम्बिनी गेस्ट हाउसमा आयोजित विदाइ कार्यक्रममा सुनसरी समाजका पदाधिकारी तथा शुभेच्छुकहरुले दोसल्ला ओडाएर मायाको चिनो उपहार दिएर एक समारोहबीच विदाइ गरेका हुन । बिदाई कार्यक्रममा सुनसरी समाज युएईका संस्थापक रोहित बस्नेत, उपाध्यक्ष तिलक कार्की, कोसाध्यक्ष सरु कटवाललगायतले अध्यक्ष आचार्यको योगदानको चर्चा गर्दै भब्य तरिकाले बिदाई गरेका थिए ।

  वैदेशिक रोजगारीको क्रममा युएईमा कार्यरत सुनसरीका बासिन्दाहरुको सुखदुःखको सहयात्री संस्था सुनसरी समाज युएईको गत वर्षको फेब्रुअरीमा २१ तारिख सप्पन्न पहिलो अधिवेशनले सर्वसम्मत अध्यक्षमा देविका आचार्यलाई चुनेको थियो ।

  वैदेशिक रोजगारीको लागि चार वर्ष अगाडि युएई आएकी आचार्य यसअघि कुवेतमा पनि लामो समय रोजगारीकै सिलसिलामा बसेकी थिइन् ।

  युएईका नवीनतम जिल्ला स्तरीय समाजहरुमा पर्ने सुनसरी समाज युएईले आचार्यलाई अध्यक्षमा पाएपछि कोरोना भाइरसको फैलावटले विश्व नै प्रभावित भएको थियो । यस्तो विषम परिस्थितिमा पनि नेपाली समाज युएईको नेतृत्वमा भएको राहत तथा उद्वार समितिमा रहेर सुनसरी समाज युएईले कोरोना प्रभावित नेपालीहरुलाई खाद्यान्न वितरण तथा राहत उपलब्ध गराउन, बिचल्लीमा परेका नेपालीहरुलाई स्वदेश फर्काउन, एक जना सुनसरीबासी महिलालाई नि:शुल्क हवाई टिकट उपलब्ध गराउन सहयोग गरेको विदाइ कार्यक्रममा बोल्ने वक्ताहरुले बताएका थिए ।

  सोही कार्यक्रममा युएईको पहिलो सामाजिक संस्था नेपाली समाज युएईले पनि आचार्यलाई सम्मान पत्रका साथमा बिदाई गरेको नेपाली समाज युएईका महासचिव वेदप्रसाद अर्यालले बताएका छन् ।

  बिदाइ कार्यक्रममा मन्तव्य दिदै नेपाली समाज युएईका अध्यक्ष गोविन्द ढकालले सुनसरी समाज युएईका अध्यक्ष आचार्यको स्पष्ट कार्यशैली, प्रष्ट विचार र सहयोगी भावनाको उच्च मुल्यांकन गरेको बताएका छन् । कोरोना प्रभावित महिनाहरुमा अजमान क्षेत्रमा रहेका नेपालीहरुलाई राहत वितरणमा सुनसरी समाज युएईले सक्रिय र उदाहरणीय भुमिका निर्वाह गरेको बताएका छन् ।

  आफ्नो देशमा व्यावसाय गर्ने उदेश्य लिएर नेपाल फर्किन लागेकी अध्यक्ष आचार्यले आफ्नो कार्यकालमा साथ, सहयोग र सहकार्य गर्ने सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गरेकी छन् । अध्यक्ष आचार्य फेब्रुअरी ६ तारिख शनिबार नेपाल एयरलाइन्समार्फत नेपाल फर्कदै छिन् ।

  _______

  http://www.himalisanchar.com मा प्रकाशित समाचारमा कुनै सल्लाह, सुझाव दिनुपरेमा अथवा, कुनै समाचारमा चित्त नबुझेर गुनासो पोख्नु परेमा वा, विज्ञापन प्रकाशित गर्नु परेमा हाम्रो ईमेल [email protected] ठेगानामा पठाउन सक्नुहुन्छ। साथै, निरन्तर समाचारको लागी हामीसँग फेसबुक तथा ट्वीटरमा जोडिन सक्नुहुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संयुक्त राष्ट्र संघले माग्यो दुबईकी राजकुमारी लतीफा जीवित रहेको प्रमाण

  एजेन्सी – संयुक्त राष्ट्र संघले संयुक्त अरब एमिरेट्सकी राजकुमारी लतीफा जीवत रहेको ठोस प्रमाण माग गरेको...

  नेपालको पहिलो अभिनेत्री भुवन चन्द भन्छिन्- राजा महेन्द्रले तारिफ गर्दा स्वर्गै पुगेजस्तो भयो (भिडियो सहित)

  विवेक राई,काठमाडौं – भुवन चन्द नेपालकी पहिलो अभिनेत्री हुन्। उनले वि.सं २०२१ सालमा निर्मित ‘आमा’...

  गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड १० अर्ब

  गैरआवासीय नेपाली संघको एनआरएनए नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड स्थापना भएको छ । विश्वभर रहेका नेपालीहरुको पूँजीलाई...

  मकाउबाट नयाँ बर्षको अवसरमा ताप्लेजुङ स्थित वालमन्दिरका वालवालिकाहरुलाई जुता सहयोग (भिडियो सहित)

  मकाउ –  वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा मकाउ पुगेका नेपाली समुदायले नेपाली संस्कार, संस्कृति र चाडहरु विभिन्न...

  संसद अधिवेशन अन्त्यको निर्णय सरकारको निरंकुश कदम : चित्रबहादुर केसी

  काठमाडौं – संसद अधिवेशन हठात् रुपमा अन्त्य गरिएको भन्दै राष्ट्रिय जनमोर्चाले विरोध गरेको छ। प्रधानमन्त्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।