News Portal

 • मकाउबाट ११ जना नेपाली नागरिक लामो ट्रान्जिट पोईन्ट झेल्दै स्वदेश फिर्ता

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ७५७ पटक

  मकाउ – कोरोना भाइरसका कारण मकाउमा रोजगार गुमाएका, भिसा नवीकरण नभएको र विभिन्न कारणले १३ जना नेपाली नागरिकहरुले नेपाल फर्कन इच्छा व्याक्त गरेका मध्य आज ११ जना नेपाली नागरिक हङकङ,थाईलैण्ड, दुबई हुदै काठमाण्डौ अवतरण गर्ने भएका छन्।

  गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्ष पुर्ण बहादुर गुरुङका अनुसार मकाउबाट यो पाँचौ उडान हो। मकाउबाट नेपाल फर्कन चाहानु भएका १३ जना नेपाली नागरिकहरु मध्य आज ११ जना नेपाली नागरिक आज हङकङ, थाईलैण्ड, दुबई हुदै स्थानीय समय अनुसार ६:०० बजे नेपाल अवतरण गर्ने हिमालीसंचारसंगको कुराकानीमा बताएका छन् ।

  संघका अध्यक्ष गुरुङका अनुसार  मकाउबाट स्थानीय समय अनुसार १५:३० बजे हङकङको अन्तराष्ट्रिय विमनस्थलका लागि प्रस्थान गरेर हङकङबाट स्थानीय समय अनुसार ८:३५ बजे थाईलैण्ड उडान हुने तालिका रहेको छ । नेपाली महावाणिज्यदूतावास हङकङले व्यावस्था गरेको बस मार्फत हङकङका अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलसम्मको व्यावस्था मिलाएको छ।

  यो विषय परिस्थितिको सम्पूर्ण व्याबस्था नेपाली महावाणिज्य दूतावास हङकङले मकाउ तथा हङकङका अध्यागमन विभाग संग आवश्यक समन्वय गरेको छ।  हङकङ सरकारले लागु गरेको भिसा साथै क्वारेन्टाईनको सम्पूर्ण व्याबस्था नेपाली महावाणिज्य दूतावास हङकङले गरेको हुदा मकाउबाट नेपाल जाने नेपाली नागरिकले सम्पूर्ण आवश्यक तयारी गरेका छन्।

  _______

  http://www.himalisanchar.com मा प्रकाशित समाचारमा कुनै सल्लाह, सुझाव दिनुपरेमा अथवा, कुनै समाचारमा चित्त नबुझेर गुनासो पोख्नु परेमा वा, विज्ञापन प्रकाशित गर्नु परेमा हाम्रो ईमेल [email protected] ठेगानामा पठाउन सक्नुहुन्छ। साथै, निरन्तर समाचारको लागी हामीसँग फेसबुक तथा ट्वीटरमा जोडिन सक्नुहुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संयुक्त राष्ट्र संघले माग्यो दुबईकी राजकुमारी लतीफा जीवित रहेको प्रमाण

  एजेन्सी – संयुक्त राष्ट्र संघले संयुक्त अरब एमिरेट्सकी राजकुमारी लतीफा जीवत रहेको ठोस प्रमाण माग गरेको...

  नेपालको पहिलो अभिनेत्री भुवन चन्द भन्छिन्- राजा महेन्द्रले तारिफ गर्दा स्वर्गै पुगेजस्तो भयो (भिडियो सहित)

  विवेक राई,काठमाडौं – भुवन चन्द नेपालकी पहिलो अभिनेत्री हुन्। उनले वि.सं २०२१ सालमा निर्मित ‘आमा’...

  गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड १० अर्ब

  गैरआवासीय नेपाली संघको एनआरएनए नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड स्थापना भएको छ । विश्वभर रहेका नेपालीहरुको पूँजीलाई...

  मकाउबाट नयाँ बर्षको अवसरमा ताप्लेजुङ स्थित वालमन्दिरका वालवालिकाहरुलाई जुता सहयोग (भिडियो सहित)

  मकाउ –  वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा मकाउ पुगेका नेपाली समुदायले नेपाली संस्कार, संस्कृति र चाडहरु विभिन्न...

  संसद अधिवेशन अन्त्यको निर्णय सरकारको निरंकुश कदम : चित्रबहादुर केसी

  काठमाडौं – संसद अधिवेशन हठात् रुपमा अन्त्य गरिएको भन्दै राष्ट्रिय जनमोर्चाले विरोध गरेको छ। प्रधानमन्त्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।