News Portal

 • गंगाजमुना गाउँपालिकामा अनुदानकाे सामानमा नै भ्रष्टाचार

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १४३५ पटक

  धादिङ -गंगाजमुना गाउँपालिकामा अनुदानमा आएको हाते ट्याक्टर तथा कृषि औजारको सामग्री पालिकामा काम गर्ने कर्मचारी रबिन्द्र थापा र पारस अधिकारी दुबै मिलेर बेचिएको खुलसा भएको छ। नेपाल सरकारबाट अनुदानमा आएको हाते ट्याक्टर र कृषि अाैजार बेचदा समेत गाउँपालिकालाई थाहा भएन। गंगाजमुना गाउँपालिका बडा नम्बर ५ स्थित स्थानीय बासिन्दा शम्भु सिम्खडाले सबुत प्रमाणसहित गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत समक्ष निवेदन दिएकाे छ।

  कार्यकारी अधिकृतले कारबाही अगाडी बढाउनु भन्दा पहिले नै कार्यकारी अधिकृतलाई गाउँपालिकाबाट सरुवा गराइयो । गाउँपालिकामा कारबाहीको लागि निवेदन दिएका व्यक्ति गाउँपालिकाका अध्यक्ष बल बहादुर अधिकारीका भान्जा पारस अधिकारी र अर्को व्यक्ति वडा नम्बर ५ का अध्यक्ष रामचन्द्र अधिकारीकाे ज्वाइँ रबिन्द्र थापा हुन् ।

  यी दुबै जना व्यक्तिलाई कारवाही गर्नुपर्छ भनेर स्थानीय व्यक्ति शम्भु सिम्खडाले निवेदन दिएकाे छ । तर बिडम्बना यी दुवै जना व्यक्तिलाई गाउँपालिकाले कारबाही नगरेर गुम्दी र बसेरीमा सरुवा गरेकाे छ । स्थानीय सरकार जनताकाे हितमा छ भने दुवैजनालाई गाउँपालिकाले कारबाही गरेर देखाउनुपर्ने हुन्छ ।

  _______

  http://www.himalisanchar.com मा प्रकाशित समाचारमा कुनै सल्लाह, सुझाव दिनुपरेमा अथवा, कुनै समाचारमा चित्त नबुझेर गुनासो पोख्नु परेमा वा, विज्ञापन प्रकाशित गर्नु परेमा हाम्रो ईमेल [email protected] ठेगानामा पठाउन सक्नुहुन्छ। साथै, निरन्तर समाचारको लागी हामीसँग फेसबुक तथा ट्वीटरमा जोडिन सक्नुहुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संयुक्त राष्ट्र संघले माग्यो दुबईकी राजकुमारी लतीफा जीवित रहेको प्रमाण

  एजेन्सी – संयुक्त राष्ट्र संघले संयुक्त अरब एमिरेट्सकी राजकुमारी लतीफा जीवत रहेको ठोस प्रमाण माग गरेको...

  नेपालको पहिलो अभिनेत्री भुवन चन्द भन्छिन्- राजा महेन्द्रले तारिफ गर्दा स्वर्गै पुगेजस्तो भयो (भिडियो सहित)

  विवेक राई,काठमाडौं – भुवन चन्द नेपालकी पहिलो अभिनेत्री हुन्। उनले वि.सं २०२१ सालमा निर्मित ‘आमा’...

  गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड १० अर्ब

  गैरआवासीय नेपाली संघको एनआरएनए नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड स्थापना भएको छ । विश्वभर रहेका नेपालीहरुको पूँजीलाई...

  मकाउबाट नयाँ बर्षको अवसरमा ताप्लेजुङ स्थित वालमन्दिरका वालवालिकाहरुलाई जुता सहयोग (भिडियो सहित)

  मकाउ –  वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा मकाउ पुगेका नेपाली समुदायले नेपाली संस्कार, संस्कृति र चाडहरु विभिन्न...

  संसद अधिवेशन अन्त्यको निर्णय सरकारको निरंकुश कदम : चित्रबहादुर केसी

  काठमाडौं – संसद अधिवेशन हठात् रुपमा अन्त्य गरिएको भन्दै राष्ट्रिय जनमोर्चाले विरोध गरेको छ। प्रधानमन्त्री...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।