News Portal

 • सद्भावको ११ औ बार्षिकउत्शव साधारणसभामा रंगेलीका पत्रकार सम्मानित

  रवीन्द्र बराल एभिन्यूज तथा हिमाली संचार डटकमका सम्बादाता हुन्

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ९० पटक

  रबिन्द्र बराल/मोरङ – मोरङको “कहिले पनि नअस्ताउले सूर्यको शहर, गाउँशहर उज्यालो बनाउने सदभावको रहर” भन्ने मुल नाराका साथ सद्भाव बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको ११ औ वार्षिकोत्सव साधारणसभा सम्पन्न गरेको छ।

  सहकारीले आफ्नै भवनमा उक्त कार्यक्रमको आयोजना गरेको  थियो। साधारणसभामा आर्थिक बर्ष ७६/७७ सालको आयव्यय प्रस्तुत समेत गरिएको  थियो । संस्थाले कुल ६ करोड ९६ लाख   १८ हजार ६ सय ५१ रुपैया लगानी गरेको छ ।  संस्थाले  १ करोड  २८ लाख ९८ हजार ८० रुपैयाँ कूल आम्दानी गरी कुल खर्च १ करोडौं १६ लाख     हजार ८ सय ५२  रुपैया गरेको छ । 

  संस्थाले १२ लाख २९ हजार ५ सय २७  रुपैया शुद्ध मुनाफा समेत  गरेको छ । कार्यक्रमको  बार्षिक  प्रतिवेदन संस्थाको तर्फबाट  संस्थाका अध्यक्ष कमलेश्वर ठाकुरले प्रस्तुत गर्नुका साथै लेखा  समितीका तर्फबाट लेखा प्रतिवेदन लेखा  संयोजक धिरेन्द्र कुमार साहले प्रस्तुत गरेका थिए । उक्त संस्थाको ९ सय ७० जना शेयर सदस्य रहेको छ । 

  संस्थाले रंगेली नगरपालिका, सुनवर्सी नगरपालिका, धनपालथान गाउँ पालिकाका क्षेत्रमा कृषि, शैक्षिक, व्यवसायिक, चर्पि, धितो कर्जा, कोभिड ऋिण र फाईनान्सलाई वितिय कारोवार गर्दे आइरहेको छ । सो अवसरमा संस्थाले हिमालीसंचार डटकम तथा एभिन्युज टेलिभिजनका मोरङ रिपोर्ट रबिन्द्र बराललाई सहकारी क्षेत्रमा उल्लेख्य योगदान गरेको भन्दै सम्मान-पत्र समेत हस्तान्तरण गरेका थिए ।  

  सस्थाले जेष्ठ सेयर सदस्य केशव गंगोत्री, र महिला तर्फ सत्यभमा साह, सम्पन्न भएका छन ।  त्यसैगरी यस बर्षदेखि बालबचत  दीक्षा कुमारी ठाकुर उत्कृष्ट बचतकर्ता, ऋणी तथा कर्मचारी, स्थानीय युवा उघामी अशोपत्ती मंण्डललाई समेत सम्मान गरिएको थियो ।  

  कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि  प्रदेश नम्बर १ का  सहकारी विभागका  रजिस्टार बलराम निरौला,  विशिष्ट अतिथि रंगेली नगरपालिकाको दिलिप बगडिया, तोयीनाथ तिमल्सिना , कोशी अनलाइनका अध्यक्ष प्रभात खड्का, सामुदाय प्रहरी सेवाका अध्यक्ष मचिन्द्र कटुवाल, श्री प्रसाद ठाकुर, लगायतको उपस्थिति समेत रहेको थियो ।  संस्थाका  ऋिण समितका संयोजक कामदेव मंण्डलले  स्वागत मन्तव्य दिएका थिए । आयोजित कार्यक्रम सहकारीका अध्यक्ष इन्जीनियर कमलेश्वर ठाकुरको सभापतित्वमा कार्यक्रम सम्पन भएको थियो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पूर्व माओवादी केन्द्रका मन्त्रीहरु ओलीसँगै रहने, पार्टीको कार्यवाही गरे सामना गर्ने

  काठमाडौं – नेकपा माओवादी केन्द्रबाट मन्त्री बनेकाहरुले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसंग रहने भएका छन्। माओवादी...

  आज वि.सं २०७७ साल फागुन २५ गते, सन् २०२१ मार्च ९ तारिख मंगलवार

  उपप्रा.लक्ष्मीप्रसाद बराल (फलितज्योतिषाचार्य) ९८४१३५२१६४ मेष – ARIES चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो,...

  काँग्रेसको केन्द्रीय नीति अनुसन्धान तथा प्रशिक्षण प्रतिष्ठान कुवेत शाखा प्रमुखमा मन्जित राई नियुक्त

  कुवेत – नेपाली काँग्रेस पार्टीसँग आवद्ध भई बिदेश स्थित सबै नेपाली जनसम्पर्क समितिहरु पार्टीको केन्द्रीय...

  मकाउमा नेपाल चेम्बर्स अफ कमर्शको आयोजनामा १११ औ अन्तराष्ट्रिय नारी दिवस सम्पन्न

  मकाउ – मकाउमा नेपाल चेम्बर्स अफ कमर्शको विशेष आयोजनामा १११ औ अन्तराष्ट्रिय महिला दिवस एक...

  आजभोलि खै किन हो

  विश्वासका रैथाने थाङ्ग्राहरूमा भ्रमका काउछोहरू अपव्याख्या लहरिँदै गर्दा निम्बस फुलेको आकाशमुनि भाग्यको कुंडो उग्राइरहेका आमाहरू...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।