News Portal

 • संगठनमा तदारुकता ल्याउन सकृयता बढाउदै युवा नेता रविप्रकाश

  हिमालीसंचार संवाददाता
  २४० पटक

  खोटाङ – पछिल्ला केही महिनाहरुदेखि जिल्ला दौडाहामा लागेर जनताको घरदैलोमा पुगेर काङ्ग्रेस निर्माणको अभियानलाई सशक्त पारिरहेका युवा नेताराई पछिल्ला दिनमा प्रदेश सभा क्षेत्र क को ऐसेलुखर्क गाउपालिकामा रहि पार्टीका स्थानीय नेता कार्यकर्ता साथै सर्वसाधारणको घर दैलोमा व्यस्त छन।

  नेपालको राजनीतिक सरगर्मी सर्लक्कै बढेको छ। वहुमत प्राप्त सत्ताधारी दल विभाजनको संघरमा पुगेको छ। प्रधानमन्त्रीले पार्टीको आन्तरिक झगडाका कारण सनकका भरमा संसद विघटन गरेका छन। मुलुक एउटा अर्को अनिश्चितकालीन युगमा प्रवेश गर्ने तय भएको स्थिती छ। यस्तोमा जनताको मतलाई कुल्चेर जनघात गर्न उद्दत कम्युनिष्टको पुरानै हर्कत फेरि उदाङ्गो भएको छ।

  यहि कम्युनिष्टले गरेको लोकतन्त्र र संविधान माथीको ‘कु’ लाई जनताको घरघर सम्म पुर्याउदै पार्टीको संगठन निर्माणमा व्यस्त छन युवा नेता राई। नेपाली काङ्ग्रेस खोटाङका महासमिती सदस्य समेत रहेका राई कम्युनिष्टहरुले जनता प्रती गरेका ज्यादती, अन्याय र वेतिथिलाई जनता माझ पुर्याएर कम्युनिष्टको असली स्वरुप देखाउन लागि परेको बताउछन।

  जनता बीच छाएको निराशा र मुर्छित सपनालाई व्युझाउन समेत लागि परेको बताउछन। साथै नेपाली काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिको निर्णय अनुसार माघ ३ गते शनिवार गरिने पालिका स्तरिय विरोध कार्यक्रममा ऐशेलुखर्क गाउँपालिकाको नेतृत्व नेता राईले गर्दैछन।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राष्ट्रिय कविता प्रतियोगितामा खोटाङको तेजकुमार राईको कविता तृतिया

  काठमाण्डौ – राष्ट्रिय कविता प्रतियोगितामा खोटाङको केपिलासगढी गाउँपालिका वडा नं. ५ का १९ वर्षीय तेजकुमार राईको...

  इटहरीमा ३० करोडको लगानीमा ‘इप्पी ल्यान्ड एन्ड वाटर पार्क’ सञ्चालनमा, फागुन १७ गते उद्घाटन हुने

  इटहरी – इटहरी उपमहानगरपालिका इटहरी-२, तालतलैया नजिकै आकर्षक ‘इप्पी ल्यान्ड एन्ड वाटर पार्क’ सञ्चालनमा आएको...

  कीर्तिपुरको नयाँबजारमा दुर्घटना गरी फरार कार चालक कलंकीमा समातिए

  काठमाण्डौ – कीर्तिपुरको नयाँ बजार वानवेमा गलत दिशाबाट आउँदै गरेको एउटा निजी कारले विपरीत दिशाबाट...

  केपी ओलीसँग एकताको सम्भावना छैन: अध्यक्ष प्रचण्ड

    काठमाण्डौ – नेकपा प्रचण्ड माधव पक्षका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले केपी ओली र आफुहरु...

  प्रधानमन्त्री ओलीका दुई रणनीति !

  काठमाण्डौ – तत्काल पार्टी विभाजन नगर्ने र राजीनामा पनि नदिने निर्णय गरेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।