News Portal

 • साइक्लिङ च्यालेञ्जको उपाधी सञ्जयले हात पारे

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ११२ पटक

  विनोद परियार/रुपन्देही – बुटवलमा भएको पहिलो क्रस कन्ट्रि रेस फेस्टिबल साईक्लिङ च्यालेन्ज-२०२० को उपाधि बुटवलका सञ्जय परियारले हात पारेका छन्। ह्याप्पी साईक्लिङ क्लबको आयोजनामा भएको प्रतियोगितामा २६ जनालाई पछि पार्दै परियारले उपाधि हात पारेका हुन।

  उनले २०.१९ मिनेटमा रेस पूरा गर्दै उपाधि चुमेका हुन। उपाधिसंगै उनले नगद ५ हजार ५ सय ५५ रुपैया प्राप्त गरे। बुटवलका समिर रायनले २१.३४ मिनेटमा दूरी पार गर्दै दोस्रो स्थान हाँसिल गरे। उनले नगद ३ हजार ३ सय ३३ रुपैयाँ प्राप्त गरे। दुबै जना बुटवल साईक्लिङ ग्रुपमा आवद्ध छन।

  यसैगरि बुटवलकै सृजन श्रेष्ठले २५.३३ मिनेटमा दुरि पार गर्दै तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन। उनले नगद १ हजार १ सय ११ रुपैया प्राप्त गरेका छन। कोरोना महामारीका बेलामा साईक्लिङले शारीरिक तदुरुस्ती कायम गर्न मदत पुर्याउने भएकाले पछिल्लो समय साईकलप्रति मोह जागेको छ।

  साइक्लिङको मोहसँगै यसको प्रवद्र्धन गर्ने उदेश्यले क्रस कन्ट्री रेस फेस्टिबल गरिएको हो। भिक्टर फुड र लेभिस लन्च एण्ड बार तथा एफोर्डेबल क्लोथिङ स्टोरको मुख्य प्रायोजन भएको प्रतियोगिताको बुटवल खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष नन्दु काउचाले स्वस्थ्य रहन साईक्लिङ महत्वपुर्ण हुने बताए।

  रुपन्देही जिल्ला साईक्लिङ संघका अध्यक्ष पुकार थापा, क्लबका अध्यक्ष सुमन श्रेष्ठ, कार्यक्रम संयोजक किरण श्रेष्ठ, बुटवल युनाईटेडका अध्यक्ष उत्तम श्रेष्ठ, तिनाउका अर्जुन गुरुङले पुरस्कार बितरण गरेका थिए।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नितिका एण्ड राज कन्ट्रक्सनले ईन्जिनियरलाई अटेर गर्देे पुनः सडक निर्माण

  रबिन्द्र बराल माेरङकाे- रंगेली नगरपालिका वडा नम्बर ७ स्थित मालपोत कार्यालय अगाडि देखि मुरारी सोनीको...

  सन्सारी मन्दिरको निर्माण कार्य सुरु

  रबिन्द्र बराल,मोरङ – रंगेली नगरपालिका ७ स्थित चिस्याङ खोलाको बगरमा रहेको श्री सन्सारी माई मन्दिरमा प्रदेश...

  आठ महिनादेखि बन्द मनकामना केवलकार सञ्चालन गर्न स्थानीयको माग

  गोरखा – करिव आठ महिनादेखि बन्द रहेको मनकामना केवलकार संचालन गर्न स्थानीयले माग गरेका छन्...

  काठमाडौं उपत्यकामा २४ घण्टामा थपिए १ हजार ७ कोरोना संक्रमित

  काठमाडौँ — पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा १ हजार ७ जना कोरोना संक्रमित थपिएको स्वास्थ्य...

  स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको ताला ४०दिन सम्म पनि खुलेन

  जुम्ला — कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा तेस्रो डीन नियुक्तिपछि कर्मचारी कल्याणकारी समाजले लगाएको ताला ४०...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।