News Portal

 • जुगलका पहिरोपीडितलाई थप सहयोग बितरण

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १४० पटक

  दुर्गा श्रेष्ठ/सिन्धुपाल्चोक – गत साउन ३० गते विहान जुगल गाउँपालिकाको वडा नम्बर २ लिदीमा गएको भीषण पहिरोमा परि ३७ घरसँगै पुरिएर ३९ जना बेपत्ता भएका मध्ये ३७ जनाको शव फेला परेको छ भने, २ जना अझै बेपत्ता छन्। भौगोलिक विकटताका कारण वर्षेनि जनताले एक पछि अर्को प्रकृतिक विपत्ति बेहोर्नु परिरहेको आवस्थामा जुगल गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष सिर्जना तामाङको सक्रियतामा निरन्तर राहतको प्याकेज लिई पहिरोपीडितसंग दुखमा सारथी बन्दै पीडितहरुलाई राहत वितरण गरिएको छ।

  जुगल गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष सिर्जना तामाङ्गको पहलमा लाईन्स क्लव अन्तर्राष्ट्रिय जिल्ला ३२५ बि १ नेपाल अन्तरगत रहेको लायन्स क्लब अफ काठमाडौं ट्रि-सिटी तथा लायन्स क्लब अफ काठमाडौं टसाकुराले आयोजना तथा लायन्स क्लब अफ काठमाडौं टेम्पल गणेश तथा रिट्रनी माइग्रान्ट नेपालको सहयोगमा सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको जुगल गाउँपालिका स्थित लिदीमा गएको पहिरोमा परि घरबार तथा धनजन गुमेका पीडित परिवारलाई ओढ्ने सिरक तथा पछौरालगायतका सामग्री हस्तान्तरण गरेकाे छ।

  हामी सेवा गर्छौ भन्ने मूल नारालाई आत्मसाथ गर्दै हिजो (बिहीबार) ८ अक्टोबर २०२० का दिन “जहाँ आवश्यकता त्यहाँ लायन्स”को मुल नारा अनुसार जनप्रतिनिधि तथा सुरक्षाकर्मीको रोहबरमा साथै घरेलु तथा साना उधोग चौताराका प्रमुखको रामशरण गौतमको सहयोग तथा रिट्रनी माइग्रान्ट नेपालको कोषाध्य्क्ष अजिता ठकुरीको बिशेष समन्वयमा रु ५०(पचास) हजार बराबरको ५० थान सिरक तथा ३५ थान पछौरा पीडित परिवारलाई वितरण गरिएकाे लायन क्लब ट्री-सिटिकि अध्यक्ष लायन संगिता थापाले जानकारी दिइन्।

  कार्यक्रममा प्रमुख अतिथीका रूपमा लायन्स डिष्ट्रिक ३ सय २५ बि १ नेपालका क्याविनेट सेक्रेटरी सूर्य केसी तथा अतिथीका रूपमा वरिष्ठ सल्लाहकार गौतम नेपाल, सल्लाहकार सरोज बिष्ट तथा जोन चियरपर्सन मनु कार्की रहेका थिए।

  _______

  हामीसँग फेसबुक, ट्वीटर, यूट्यूब तथा इन्स्टाग्राममा जोडिन सक्नु हुनेछ।

       फेसबुकमा जोडीनुहोस :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ओलीले “पहिले प्रचण्ड प्रयोग गरे, अहिले माधवकुमार नेपाल चिप्लाए” – राधाकृष्ण मैनाली

  काठमाण्डौ – मैले एमाले र माओवादी केन्द्रबीच एकता हुँदा नै भनेको थिएँ, त्यो एकता होइन,...

  सपथ लिँदालिँदै प्रधानमन्त्री ओलीले राष्ट्रपतिलाई भने- त्यो पर्दैन

  काठमाण्डौ – राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले शुक्रबार नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई सपथ ग्रहण गराएकी छन्।...

  सिर्जना वाचन डबलीद्वारा अतिथिहरुलाई श्रस्टा सम्मान

  आरपी सहयात्री युएई– युएईको नेपाली साहित्यिक क्षेत्रमा सक्रिय साहित्यिक संस्था सिर्जना वाचन डबलीले आफ्नो कार्यक्रममा...

  पाटीलाई थाहा नै नदिई राजेन्द्र महतो चयन भए संसदीय दलको नेता

  काठमाडौँ – जनता समाजवादी पार्टी नेपालको संसदीय दलको नेतामा पार्टीका वरिष्ठ नेता राजेन्द्र महतो चयन...

  नेपाली जनसम्पर्क समिति साउदीको सभापतिमा थापा

  रियाद – नेपाली जनसम्पर्क समिति साउदी अरबको सभापतिमा तुसङबहादुर थापा (अर्जुन थापा) निर्वाचित भएका छन्।...

   

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।