News Portal

 • जुगलका पहिरोपीडितलाई थप सहयोग बितरण

  हिमालीसंचार संवाददाता
  १०५ पटक

  दुर्गा श्रेष्ठ/सिन्धुपाल्चोक – गत साउन ३० गते विहान जुगल गाउँपालिकाको वडा नम्बर २ लिदीमा गएको भीषण पहिरोमा परि ३७ घरसँगै पुरिएर ३९ जना बेपत्ता भएका मध्ये ३७ जनाको शव फेला परेको छ भने, २ जना अझै बेपत्ता छन्। भौगोलिक विकटताका कारण वर्षेनि जनताले एक पछि अर्को प्रकृतिक विपत्ति बेहोर्नु परिरहेको आवस्थामा जुगल गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष सिर्जना तामाङको सक्रियतामा निरन्तर राहतको प्याकेज लिई पहिरोपीडितसंग दुखमा सारथी बन्दै पीडितहरुलाई राहत वितरण गरिएको छ।

  जुगल गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष सिर्जना तामाङ्गको पहलमा लाईन्स क्लव अन्तर्राष्ट्रिय जिल्ला ३२५ बि १ नेपाल अन्तरगत रहेको लायन्स क्लब अफ काठमाडौं ट्रि-सिटी तथा लायन्स क्लब अफ काठमाडौं टसाकुराले आयोजना तथा लायन्स क्लब अफ काठमाडौं टेम्पल गणेश तथा रिट्रनी माइग्रान्ट नेपालको सहयोगमा सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको जुगल गाउँपालिका स्थित लिदीमा गएको पहिरोमा परि घरबार तथा धनजन गुमेका पीडित परिवारलाई ओढ्ने सिरक तथा पछौरालगायतका सामग्री हस्तान्तरण गरेकाे छ।

  हामी सेवा गर्छौ भन्ने मूल नारालाई आत्मसाथ गर्दै हिजो (बिहीबार) ८ अक्टोबर २०२० का दिन “जहाँ आवश्यकता त्यहाँ लायन्स”को मुल नारा अनुसार जनप्रतिनिधि तथा सुरक्षाकर्मीको रोहबरमा साथै घरेलु तथा साना उधोग चौताराका प्रमुखको रामशरण गौतमको सहयोग तथा रिट्रनी माइग्रान्ट नेपालको कोषाध्य्क्ष अजिता ठकुरीको बिशेष समन्वयमा रु ५०(पचास) हजार बराबरको ५० थान सिरक तथा ३५ थान पछौरा पीडित परिवारलाई वितरण गरिएकाे लायन क्लब ट्री-सिटिकि अध्यक्ष लायन संगिता थापाले जानकारी दिइन्।

  कार्यक्रममा प्रमुख अतिथीका रूपमा लायन्स डिष्ट्रिक ३ सय २५ बि १ नेपालका क्याविनेट सेक्रेटरी सूर्य केसी तथा अतिथीका रूपमा वरिष्ठ सल्लाहकार गौतम नेपाल, सल्लाहकार सरोज बिष्ट तथा जोन चियरपर्सन मनु कार्की रहेका थिए।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हङकङमा आज ८० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, ५० जना भन्दा धेरै प्रारम्भिक केस थपिएको छ

  युवा राई/हङकङ –  हङकङमा आज मंगलवार थप ८० जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको स्वास्थ्य संरक्षण...

  धरानको वीपीमा स्वास्थ्य मन्त्रीका भतिज र ज्वाइँ सल्लाहकारमा नियुक्त

  धरान – स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्री भानुभक्त ढकालका भतिज र ज्वाइँले धरानको वीपी कोइराला स्वास्थ्य...

  रेडक्रसद्धारा प्रदेश-१ सरकारलाई १८ लाख बढीको स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

  विराटनगर– प्रदेश १ सरकारलाई नेपाल रेडक्रस सोसाईटीले १८ लाख ५८ हजार बढीको स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण...

  लोकगायक सुरेश गन्धर्व अस्पताल भर्ना, सहयोगका लागि अनुरोध

  धरान– लोक गायक सुरेश गन्धर्व अस्पताल भर्ना भएका छन् ।’रिंकीबुङको राँगो’ लाई बोलको चर्चित गीतका...

  मोरङको मिक्लाजुङमा हतियार सहित एक जना पक्राउ

  मोरङ– मोरङको मिक्लाजुङ-१ सिलिलिङ बस्ने ५८ वर्षीय अरुण भन्ने अमृत बहादुर श्रेष्ठ हतियार सहित पक्राउ...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।