News Portal

 • सुचना प्रकाशित नहुँदै कर्मचारी भागबण्डा भएको पत्र सार्वजनिक भएपछि…

  हिमालीसंचार संवाददाता
  ४५७ पटक

  गोविन्द केसी,यामराज विष्ट/दैलेख – भैरवी गाउँपालिकामा कर्मचारी आवश्यकता सम्वन्धी सुचना प्रकाशन गर्नुपूव नै जनप्रतिनिधि र पार्टीका नेताहरुविच कर्मचारी भागबण्डा गरेको खुलेको छ। गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमबहादुर बुढाको अगुवाईमा केही जनप्रतिनिधि, नेकपा, काँग्रेसका नेताविच कर्मचारी भागबण्डा भएको पत्र खुलासा भएको हो।

  पछि विवाद नहुने गरि सर्वपक्षिय रुपमा कर्मचारी छनौट गरि करारमा भर्ना गर्ने सुचना प्रकाशित गर्ने सहमति भएको पत्र खुलेको हो। असोज ९ गते भएको सर्वपक्षिय बैठकमा करार सेवाका कर्मचारी सम्वन्धी सहमतिमा नरेश विक, प्रेमप्रकाश खत्री, एक शाही, अनिल विक, कार्यालय सहयोगी रमेश रिजाल, कम्यूटर वडा नम्वर ६ नाम खुलाईएको छैन् तर, चयन भईरहेको छ।

  त्यस्तै ल्यावमा खेमराज थापा, महिला विकास कर्मचारी दुई जनाको नाम सार्वजनिक गरिएको छैन् तर, सहमति भईरहेको छ (विवाद हुन्छ भनेर नाम गोप्य राखीएको श्रोतले जानकारी दिएको छ।

  राजेश रिजाल, हेमलाल रिजाल, तेजबहादुर थापा, प्रवीण शाही, कम्प्यूटर अप्रेटर (नाम सार्वजनिक गरिएको छैन् तर, सहमतीमा कर्मचारी छनौट भईरहेको छ) अर्को गाउँपालिका वडा नम्वर ७ को कम्प्यूटर अप्रेटर नाम खुलाईएको छैन्।, खानेपानी टेक्निसियन सहमति पत्रमा नाम खुलाईएको छैन्।

  अनमी एक जना र नरेन्द्र थापा, सुनिल शाहीको नाम कर्मचारी छनौट गर्ने गरि १९ जना कर्मचारी नामावली रहेको सहमति पत्रमा उल्लेख गरेका छन्।

  त्यस्तै सहमति पत्रमा भैरवी गाउँपालिका-७ पानी पोखरा आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्द्रमा १ जना स्वास्थ्यकर्मी (चौथो तह) र १ कार्यालय सहयोगी, ७ नम्वर वडा कार्यालयले आर्थिक भार उठाउने गरि नियूक्त गर्ने गरि गाउँपालिकाले ल्याएमा अनुमोदन गर्ने गरि सहमति गरेको सहमति पत्रमा उल्लेख छ।

  गाउँपालिकाका सिमिति ब्यक्तिहरुवीच गोप्य कर्मचारी छनौट गर्ने भएको गाउँपालिकाका अध्यक्ष प्रेमबहादुर बुढाले स्विकार गरे। सहमति गरेर पछि कार्यपालिकामा लग्ने त्यहाँबाट अनुमोदन भए विज्ञापन गर्ने योजना रहेको थियो। अध्यक्ष बुढाले भने, कसले हो गोप्य सहमति फोटो खिचेर बाहिर ल्याउनु दुखद कुरा भयो।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नितिका एण्ड राज कन्ट्रक्सनले ईन्जिनियरलाई अटेर गर्देे पुनः सडक निर्माण

  रबिन्द्र बराल माेरङकाे- रंगेली नगरपालिका वडा नम्बर ७ स्थित मालपोत कार्यालय अगाडि देखि मुरारी सोनीको...

  सन्सारी मन्दिरको निर्माण कार्य सुरु

  रबिन्द्र बराल,मोरङ – रंगेली नगरपालिका ७ स्थित चिस्याङ खोलाको बगरमा रहेको श्री सन्सारी माई मन्दिरमा प्रदेश...

  आठ महिनादेखि बन्द मनकामना केवलकार सञ्चालन गर्न स्थानीयको माग

  गोरखा – करिव आठ महिनादेखि बन्द रहेको मनकामना केवलकार संचालन गर्न स्थानीयले माग गरेका छन्...

  काठमाडौं उपत्यकामा २४ घण्टामा थपिए १ हजार ७ कोरोना संक्रमित

  काठमाडौँ — पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा १ हजार ७ जना कोरोना संक्रमित थपिएको स्वास्थ्य...

  स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको ताला ४०दिन सम्म पनि खुलेन

  जुम्ला — कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा तेस्रो डीन नियुक्तिपछि कर्मचारी कल्याणकारी समाजले लगाएको ताला ४०...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।