News Portal

 • छिन्चुका ट्राफिक प्रहरी सिहँले असुल्छन अटोरेक्साबाट मासिक रकम

  १०७९ पटक

  सुर्खेत – सुर्खेतको छिन्चु जहरे सडक खण्डमा ट्राफिक प्रहरीले अटोरेक्साबाट मासिक रुपमा रकम असुल्ने गरेको अटो व्यवसायीहरुले बताएका छन। कागजात नभएकाहरुबाट प्रहरीले मासिक १ हजारका दरले पैसा असुल्ने गरेको पाईएको छ।

  लाईसेन्स नभएका अटोबाट ट्राफिक प्रहरीले मासिक रुपमा रकम लिएर अटोलाई निर्बाद रुपमा संञ्चालन गर्न दिने गरेका छन। छिन्चुमा कार्यरत ट्राफिक प्रहरी गजेन्द्रबहादुर सिहँले अटोरेक्साबाट मासिक १ हजार रकम लिने गरेको खुलेको छ।

  सिहँले त्यसक्षेत्रमा रहेका झन्डै साढे २ देखि ३ सयसम्म अटोबाट मासिक रकम असुल्ने गरेको अटो व्यवसायीहरुले आरोप लगाएका छन। छिन्चु-जाजरकोट सडक खण्डमा प्रहरीले मासिक रुपमा रकम असुल्ने गरे पनि नियामक निकाय मौन छ।

  यसैबीच रकम लिएको आरोप लागेका ट्राफिक प्रहरी सिहँलाई अनुसन्धानको लागी जिल्ला ट्राफिक कार्यालय सुर्खेतमा तानिएको छ। ट्राफिक प्रहरी कार्यालय कर्णालीका प्रमुख एसपी राकेश सिहँले आवश्यक अनुसन्धानको लागी जिल्ला तानिएको भन्दै दोषि पाईए कारवाही गरिने बताउनुभयो।

  उहाँले छानविनको लागी भन्दै समिति गठनसमेत गरिसकेको भन्दै एक हप्ताभित्र प्रतिबेदन बुझाँन निर्देशन दिएको जिकिर गर्नुभयो। यस्तै सवारी साधनको धेरै चाप हुने क्षेत्रमा प्रहरी प्रमुखले नै आफु निकटका व्यक्तिलाई ड्युटीमा खटाएर रकम असुल्न लगाउने गरेको नाम नबताउने सर्तमा एक जना ट्राफिक प्रहरीले बताएका छन।

  वीरेन्द्ररनगरको सुब्बाकुना, गोठीकाँडा, छिन्चुलगायतका क्षेत्रमा कार्यालय प्रमुखले नै ट्राफिकलाई रकम असुल्न लगाउने गरेको ट्राफिक प्रहरीकै भनाई छ। ट्राफिक प्रमुख सिहँले आफु सरुवा भएर आएको दुई हप्तामात्र भएको भन्दै यसबारे वास्तविता बुझ्ने भन्दै त्यसो गरेको पाईए कारबाही गर्ने चेतावनी दिनुभयो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हेर्नुहोस् आज कात्तिक ४ गते मंगलवारको राशिफल

  वि.सं.२०७७ साल कात्तिक ४ गते मंगलवार || सन २०२० अक्टोबर २० तारिख || नेपाल संवत...

  अवैध क्रसर कारण, नुवाकोटका सिडिओ सरुवा गराउन नेकपाका मेयर र सांसदको डेलिगेशन

  काठमाण्डौ – नुवाकोट जिल्लामा प्रथम श्रेणीको कर्मचारी सहसचिवलाई प्रमुख जिल्ला अधिकारीको रुपमा खटाउने गरिएको थियो। असार...

  पूर्वगोरखा सैनिक बेलायती महारानीको विशेष प्रतिनिधि नियुक्त

  लण्डन – बेलायतको स्थानीय स्तरमा बेलायती महारानीको प्रतिनिधि बन्ने अवसर एक पूर्वगोरखा सैनिकले पाएका छन्। ...

  कालिका कन्ट्रक्सनले कहिले कमसल ईट्टाको प्रयोग, कहिले बिधुत चोरी

  रबिन्द्र बराल/मोरङ – मोरङको रंगेली नगरपालिकाको वडा नम्बर ७  बजार क्षेत्रमा सडकको दायाँबायाँमा ईट्टाको नाली...

  रंगेली अस्पतालले डाक्टर सुधार्न सकेन, डाक्टरहरु पोसाक विना नै आउछन् अस्पताल

  रबिन्द्र बराल/मोरङ – मोरङको रंगेली अस्पतालमा डक्टरको रजाई हुन थालेको छ। स्थानीय सरकारले अस्पताल आफ्नो...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।