News Portal

 • रामु शर्माको वास्तविक तीज गीत सार्बजनिक’ सफल हुनेमा सम्बन्धित कलाकार ढुक्क (भिडियो सहित)

  हिमालीसञ्चार संवाददाता
  ३१९ पटक

  राजु बोहरा/काठमाडौँ – नेपालि लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको सेरोफेरो भित्रको अर्को सांगीतिक स्वादको पाटो पछिल्लो समयमा नेपाली नारीहरुको महान चाड हरितालिका तीज २०७५ लाइ लक्षित गर्दै धेरै गीत संगीतहरु बजारमा आइरहेका छन् । यसरी बजारमा आएको धेरै गीतहरु मात्र ब्यवासाहिक रुपमा सफल बनाउनका लागि तयार गरिएका हुन्छन् । जसको कारणले मौलिक तीज गीतको स्वाद अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुले लिन नपाएका हुन् कि भन्ने चौतर्फी रुपमा गुनासोहरु बेला बखत आउने गर्दछन । यसै गुनासोलाई मध्यनजर राख्दै पछिल्लो पटक लोकप्रिय संगीत प्रालिले “तिजैमा माइत” बोलको गीत सार्बजनिक गरेको छ ।

  बर्ष दिनको महान चाड तीजमा सम्पूर्ण चेलीहरुलाई वास्तविक तीज गीत मार्फत आनन्दको अनुभूति गराउनका लागि प्रस्तुत गरिएको यस गीतलाई रामु शर्माको नाममा बजारमा पठाईएको हो । तीज गीतको नाममा ब्यवासाहिक रुपमा मात्र सफल बनाउन धेरै गीतहरु बजारमा आइरहेको अहिलेको अवस्थामा यस गीत संग समन्धित कलाकारहरु सफल हुनेमा ढुक्क रहेको छ । यस गीतमा राधिका हमाल र रामु शर्मा सुमधुर स्वर रहेको छ । गीतलाई लय तथा शब्द सिर्जना गोपाल सापकोटाले गरेका छन् । मौलिक घेरालाई केन्द्रित गर्दै तयार पारिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा अन्जली अधिकारी र महेन्द्र गौतमको अभिनय रहेको छ । भिडियोलाई निर्देशन प्रविन थापाले गरेका हुन् भने छायांकन तथा सम्पादन शक्ति प्रज्वल घिमिरेले गरेका छन् । हामी यस गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुलाई सफलताको शुभकामाना ब्यक्त गर्दछौं ।

  भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  वामदेव गौतमको पद बदर गर्न माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर

  काठमाडौ – राष्ट्रिय सभा सदस्यमा मनोनीत भएका सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का उपाध्यक्ष वामदेव गौतमको...

  कोरोना जन्तरमै मख्ख मुख्यमन्त्री शाही !

  सुर्खेत – कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री महेन्द्र बहादुर शाही ११ दिनसम्मको भ्रमण सिध्याएर फर्किएका छन्। भ्रमणका...

  खोटाङको खोटेहाङ गाउपालिकामा केन्द्रिय विद्युत लाइन विस्तार

  खोटाङ – खोटाङ जिल्लाको खोटेहाङ गाउँपालिका-२, वाप्लुखामा केन्द्रिय विद्युत विस्तार गरिएको छ। जिल्लाका स्थानीय तहमा...

  हेर्नुहोस आज असोज ५ गते सोमवारको राशिफल

  वि.सं.२०७७ साल असोज ५ गते सोमवार || सन् २०२० सेप्टेम्बर २१ तारीख || नेपाल संवत...

  “नेपाली हौ गर्व गर्छौ…!” राष्ट्रीय भावनाले ओतप्रोत गीत सार्वजनिक (भिडियो सहित)

  काठमाण्डौ – “नेपाली हौं गर्व गर्छौं, इमान्दारका सन्तान भै” बोलको राष्ट्रिय गीत केही समय अगाडी...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।