News Portal

 • संचारमन्त्री गोकुल बास्कोटाले ७० करोड कमिसनका लागि यसरी गरे सेटिङ (अडियो सहित)

  हिमाली संचार संवाददाता
  ३११ पटक

  काठमाडौं : सूचना तथा सञ्चारमन्त्री गोकुलप्रसाद बास्कोटाले ७० करोड कमिसनका लागि सेटिङ गरेको खुलासा भएको छ। मन्त्री बास्कोटाले आफूले पाउने कमिसनका लागि स्वीस कम्पनीको स्थानीय नेपाली एजेन्टसँग सेटीङ गरेको अडियो टेप युटुब हुदै सामाजिक सञ्जाल मार्फत सार्वजनिक भएको छ। 

  स्विस कम्पनीको स्थानीय एजेन्ट विजयप्रकाश मिश्र शर्मासँगको कुराकानीका क्रममा मन्त्री बाँस्कोटाले कुन ट्रयाकबाट कमिसन बढी निकाल्ने सम्मको दोहोरो कुरा गरेका प्रस्ट सुनिन्छ। कमिशनको कुराकानीका क्रममा नर्मल तरिकाबाट वा आउट अफ ट्रयाकबाट जाने सुझाव समेत मिश्रले दिएको छ।

  सार्वजनिक अडियो टेपमा ७० देखि ७५ करोड कमिसन आउँदा त्यसको ७० प्रतिशत कमिसन मन्त्रीलाई दिने प्रस्ताव सुनेपछि त्यो भनेको कति भनेर सोध्ने सञ्चारमन्त्री बास्कोटालाई उनले ५४/५५ करोड जति कमिसन हुने प्रष्ट पारेका अडियो सार्वजनिक भएको हो।

  सार्वजनिक लेखा समितिले बोलाएको छलफलमा समेत विज्ञको रुपमा मिश्र सहभागि भएका थिए। उनै एजेन्टलाई मन्त्री बास्कोटाले २७ अर्वको लागत लाग्ने देखिए त्यसलाई २८ अर्व बनाउन सुझाव दिएर थप एक अर्व समेत भ्रष्टाचार गर्न सिकाएको अडियोमा प्रस्ट सुनिन्छ।

  नेपाल सरकारका एकपछि अर्को विवादास्पद र भ्रष्टाचारलाई प्रसय दिने खालका तथ्यहरु सार्वजनिक भइरहेको छ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका प्रीयपात्र समेत रहेका सूचना तथा सञ्चारमन्त्री बास्कोटा यो प्रकरणसंगै नेपाल सरकारका मन्त्री तथा अधिकारीहरु संस्थागत रुपमा कसरी भ्रष्टाचार गर्दा रहेछन् भनेर एउटा तरंग पैदा गरेको छ ।

  प्रधानमन्त्री ओलीले “आफू भ्रष्टाचार गर्दिन र गर्न पनि दिन्न” नेपाल सरकारको नेतृत्व लिएदेखिका प्रतिबद्धता पछि थुप्रैघटनाहरु सार्वजनिक भइरहेका छन्। यो प्रकरणमा प्रधानमन्त्री ओलीले मन्त्री बास्कोटालाई अन्य विभिन्न प्रकरणका आफ्ना प्रीयपात्रहरुलाई जस्तै उन्मुक्ति दिन्छन् की कार्वाहीको दायरामा ल्याउँछन? सर्वत्र चासोको विषय बनेको छ। – हाम्राकुराबाट

  संचारमन्त्री गोकुल बास्कोटाले ७० करोड कमिसनका लागि यसरी गरे सेटिङ (अडियो सहित)

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा. लि.
   थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
       www.himalisanchar.com

  झ्याउरे गीत 'मेरो माया कता छ कुन्नी'https://youtu.be/JuGfgdXSpRg

  Gepostet von कमल सिम्ताली am Montag, 26. August 2019

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  जति नजिक थियौं उतिनै टाढ़ा भएकाछौं कोरोनाको प्रकोपले बिचारा भएकाछौं

  १८ चैत्र २०७६ जति नजिक थियौं उतिनै टाढ़ा भएकाछौं कोरोनाको प्रकोपले  बिचारा भएकाछौं शक्तिशालीको शक्तिपनि...

  इटालीमा कोरोनाका कारण ६३ डाक्टरको मृत्यु

  इटालीमा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) बाट ६३ जना डाक्टरहरुको ज्यान गएको छ। इटालीको एसोसिएशन अफ डक्टर्सले...

  सप्तरीमा सशस्त्र प्रहरीबाट कुटिए दुइ युवक, विभागीय कार्बाही हुने

  १७ चैत्र २०७६ सप्तरी । लकडाउन उलंधन गरेको आरोपमा सशस्त्र प्रहरी बलका जवानले दुइ युवा...

  रंगेली नगरपालिकाले विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गर्ने

  रंगेली नगरपालिकाले गरिव तथा ज्याला मजदुरी गरेर जिवन यापन गर्ने अति विपन्न परिवारलाई घरघरमै गएर...

  स्वास्थ्य सामग्रीमा करोडौको भ्रष्ट्रचार हुनु दुर्भाग्य !

  कोभिड १९ कोरना भाईरसले संसारका समृद्धशाली राष्ट्र देखि बिपन्न राष्ट्रहरूलाई आक्रान्त बनाई रहेको अबस्थामा त्यहि...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।