News Portal

 • गीत गाउँनालाई कमला घिमिरे कोहलपुरको स्टेजमा चढदा थामिनसक्नुको भिड…(भेडियो)

  हिमाली संचार संवाददाता
  १४० पटक

  कोहलपुर । तेश्रो प्रादेशिख औधोगीक लघु घरेलु कृषी ब्यापार एव पर्यटक महोत्सव २०७६ अन्तरगत आइतबार १५ दिन अहिʼलेसम्मकै धेरै दर्शʼकहरु उपस्थिʼत भएका छन् ।बाल गायिका कमला घिमिरेले आज कोहलपुर महोʼत्सवमा पुगेर दर्शʼकलाई* झुमाʼएकी छिन। आइतबार हिजो कमला आउने भएकोले पनि महोʼत्सवमा दʼर्शकहरुको निकै भीड* लागेको थियो । चर्चित कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुतीले दर्शʼकहरुले भरपुर मनोरञ्जन लिएका थिए ।

  कोहलपुर –प्रयटक महोत्सवको साँʼस्कृतिक कार्यक्रम *अन्तरगत आइतबार चर्चित लोकदोहोरी गायक कुलेंद्र विश्वकर्मा र टिका पुनले धमाकेदार प्रस्तुती दिएका छन् । उनले थुप्रै लोकदोहोरी गीत बाट दर्शकहरुलाई *मनोʼरञ्जन प्रदान गरेका थिए । दर्शकको छेउमै पुगेर गीत गाउँदा दर्शकहरुले खुबै हुटिʼङ गरेका थिए । यस्तै सामाजिक सञ्जाʼलबाट भाइरल भएकी बाल गायिका कमला घिमिरेको पनि बेजोड* प्रस्तुती रहेको थियो ।

  गीत गाउँन स्टेज चढेकी कमलाको प्रस्तुतीले दर्शकहरुबाट ताली र हुटि{ङको *वर्षात भएको थियो । कमलासंग चितवनका गायक जिवी सुनारले दोʼहोरी गीत प्रस्तुत गरेका थिए । यसैगरी भोजपुरी गायक सुनिल पण्डितले समेत महोत्सवलाई झनै भव्य बनाएका थिए । उनको थुप्रै भोजपुरी गीतमा दर्शकहरु नाचेका थिए ।कोहोलपुरका युवा लोकदोहोरी गायकले सांगीतिक *प्रस्तुती दिएका थिए । यस्तै

  महोत्सव अन्तरगत हिजो ६ आइतबार चर्चिʼत गायक गायिका तथा मोडेल कुलेंद्र बिश्वकर्मा टिका पुन मगर, , स्थानीय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुती रहेको साँस्कृतिक समितिका संयोजक चौधरीले जानʼकारी दिए ।

  यस्तै महोत्सवमा प्रतियोगितात्मक* कृषि उप{ज प्रदर्शनी, अन्तर विद्यालयस्तरीय चित्रकला, हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता, ४० वर्ष माथिका पुरुषको भेट्रान दौड, स्लो साइकल रेस, खिचरा फोटोरसेल्फी *फोटो प्रतियोगिता र फेस पेन्ट प्रतियोगिता रहने आयोजकले जनाएको छ ।यसवर्ष पनि महोत्सवमा प्रवेशका लागि विगतका वर्ष जस्तै ५० रुपैयाँ र विद्यार्थीका लागि ३० रुपैयाँ काʼयम गरिएको छ । यही अवसरमा विगत ३ वर्षʼदेखि मʼहोत्सव *आयोʼजना हुँदै आइरहेको छ । भेडियो

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा. लि.
   थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
       www.himalisanchar.com

  झ्याउरे गीत 'मेरो माया कता छ कुन्नी'https://youtu.be/JuGfgdXSpRg

  Gepostet von कमल सिम्ताली am Montag, 26. August 2019

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कुवेतमा धनकृष्ण तामाङकाे मृत्यु

  कुवेत -रोजगारीका लागि कुवेत आएका एक नेपालीको निधन भएको छ करिव ४ वर्षअघि यहाँ आएका...

  द काठमाण्डू पोष्टमा प्रकाशित लेख र तस्वीर चिनियाँ नागरिकको अपमान : चीन (भिडियो सहित)

  काठमाण्डौ। कान्तिपुर सञ्चारगृहबाट प्रकाशित “द काठमाण्डू पोष्ट” अग्रेजी संस्करणले यही फागुन ६ गत्ते मंगलवार तदानुसार...

  परदेशी जिन्दगी

  भाग्य कर्म खोटी रैछ सोचे जस्तो हुन्न परदेशी जिन्दगी यो रोजे जस्तो हुन्न आँसु आउछ...

  हेर्नुहोस तपाईंको आजको राशिफल

  वि.सं. २०७६ साल फागुन ७ गते बुधबार | सन् २०२० फेब्रुवरी १९ तारीख | नेपाल...

  ____ गजल ____

  कसकसले बनाए अचानो ? मलाई थाह छ। को-को गए, बने बिरानो ? मलाई थाह छ।।...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।