News Portal

 • गीत गाउँनालाई कमला घिमिरे कोहलपुरको स्टेजमा चढदा थामिनसक्नुको भिड…(भेडियो)

  हिमाली संचार संवाददाता
  २७३ पटक

  कोहलपुर । तेश्रो प्रादेशिख औधोगीक लघु घरेलु कृषी ब्यापार एव पर्यटक महोत्सव २०७६ अन्तरगत आइतबार १५ दिन अहिʼलेसम्मकै धेरै दर्शʼकहरु उपस्थिʼत भएका छन् ।बाल गायिका कमला घिमिरेले आज कोहलपुर महोʼत्सवमा पुगेर दर्शʼकलाई* झुमाʼएकी छिन। आइतबार हिजो कमला आउने भएकोले पनि महोʼत्सवमा दʼर्शकहरुको निकै भीड* लागेको थियो । चर्चित कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुतीले दर्शʼकहरुले भरपुर मनोरञ्जन लिएका थिए ।

  कोहलपुर –प्रयटक महोत्सवको साँʼस्कृतिक कार्यक्रम *अन्तरगत आइतबार चर्चित लोकदोहोरी गायक कुलेंद्र विश्वकर्मा र टिका पुनले धमाकेदार प्रस्तुती दिएका छन् । उनले थुप्रै लोकदोहोरी गीत बाट दर्शकहरुलाई *मनोʼरञ्जन प्रदान गरेका थिए । दर्शकको छेउमै पुगेर गीत गाउँदा दर्शकहरुले खुबै हुटिʼङ गरेका थिए । यस्तै सामाजिक सञ्जाʼलबाट भाइरल भएकी बाल गायिका कमला घिमिरेको पनि बेजोड* प्रस्तुती रहेको थियो ।

  गीत गाउँन स्टेज चढेकी कमलाको प्रस्तुतीले दर्शकहरुबाट ताली र हुटि{ङको *वर्षात भएको थियो । कमलासंग चितवनका गायक जिवी सुनारले दोʼहोरी गीत प्रस्तुत गरेका थिए । यसैगरी भोजपुरी गायक सुनिल पण्डितले समेत महोत्सवलाई झनै भव्य बनाएका थिए । उनको थुप्रै भोजपुरी गीतमा दर्शकहरु नाचेका थिए ।कोहोलपुरका युवा लोकदोहोरी गायकले सांगीतिक *प्रस्तुती दिएका थिए । यस्तै

  महोत्सव अन्तरगत हिजो ६ आइतबार चर्चिʼत गायक गायिका तथा मोडेल कुलेंद्र बिश्वकर्मा टिका पुन मगर, , स्थानीय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुती रहेको साँस्कृतिक समितिका संयोजक चौधरीले जानʼकारी दिए ।

  यस्तै महोत्सवमा प्रतियोगितात्मक* कृषि उप{ज प्रदर्शनी, अन्तर विद्यालयस्तरीय चित्रकला, हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता, ४० वर्ष माथिका पुरुषको भेट्रान दौड, स्लो साइकल रेस, खिचरा फोटोरसेल्फी *फोटो प्रतियोगिता र फेस पेन्ट प्रतियोगिता रहने आयोजकले जनाएको छ ।यसवर्ष पनि महोत्सवमा प्रवेशका लागि विगतका वर्ष जस्तै ५० रुपैयाँ र विद्यार्थीका लागि ३० रुपैयाँ काʼयम गरिएको छ । यही अवसरमा विगत ३ वर्षʼदेखि मʼहोत्सव *आयोʼजना हुँदै आइरहेको छ । भेडियो

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेकपाका नेता कँडेलले प्रतिपक्ष सरह सेवासुविधासहित दोब्बर सुविधा लिदै आएको सामाचार आएपछि बाध्यभएर सेवा सुविधा फिर्ता गरे !

  सुर्खेत – कर्णाली प्रदेशसभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता यामलाल कंडेलले प्रदेश सरकारले उपलब्ध...

  मुटुमा प्वाल परेको ६वर्षीय बालिकाकाे उपचार रंगेली नगरपालिकाले गर्ने

  रबिन्द्र बराल -माेरङकाे रंगेली नगरपालिका १ स्थित जमुवा टाेलमा वसाेबास गर्दै आएका लाल किस्कु की...

  नेपाल तामाङ घेदुङ सिन्धुपाल्चोकद्वारा मृतक परिवारलाई नगद सहयोग

  दुर्गा श्रेष्ठ, सिन्धुपाल्चोक – जुगल गाउपालिका वडा नं. ५ का साविक बराम्ची वडा नं. ४...

  बालिका खड्काले मुख्यमन्त्री राईसंग लिखित माफी मागिन्

  काठमाण्डौ – प्रदेश नं. १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईको बिषयमा दुरुत्साहन झुटो आरोप लगाएको स्वीकार...

  प्रदेश सांसद निमा लामाको पहलमा हेलम्बु बोल्देका विस्थापित परिवारलाई खाद्यान्न सहयोग

  दुर्गा श्रेष्ठ/सिन्धुपाल्चोक – प्रदेशसभा सदस्य निमा लामाको पहलमा हेलम्बु बोल्देका विस्थापित परिवारलाई खाद्यान्नलगायत राहत सामग्री...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।