News Portal

 • दशैको अवसरमा अलएनमा रक्तदान र साँस्कृतिक कार्यक्रम !

  हिमाली संचार संवाददाता
  १४८ पटक

  ५ अक्टोबर २०१९ अलऐन : युएईको अलऐन रहेका नेपालीहरुले रक्तदान रसाँस्कृतिक कार्यक्रम गरी दशै मनाएका छन्। सामाजिक सेवाको क्षेत्रमा विश्वभर फैलिएको संस्था एनआरएनए अन्तर्गत युएईको अलऐन क्षेत्रले यसपालिको दशै विविध सामाजिक र स्वास्थ्य चेतनामूलक कार्यक्रम गरी मनाएको हो। नेपाली सॉस्कृतिक चाडपर्वलाई समाजोपयोगी कामका साथमा मनाइएको एनआरएनए अलएनका अध्यक्ष उज्वल दाहालले बताएका छन्।

  एनआरएनएले विगतमा पनि विविध अवसरमा उत्सव मनाउंदै आईरहेको सन्दर्भमा अलऐन क्षेत्रीय समन्वय परिषदले ०४-अक्टोबर-२०१९ को शुक्रबारका दिन नेपालीहरुको महान चाड विजया दशमी-२०७६ को पावन अवसरमा मेडियोर हस्पिटल,अलऐनमा भव्यताका साथमा मनाएको हो।

  अल मेडियाेर हस्पिटलको समन्वयमा युएईका अलऐनवासी नेपालीहरुबीच आत्मियता बडाउदै, सुख, शान्ति तथा समृद्धिको कामना गर्दै आपसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी यसपालिको दशै मनाउदा रमाइलो अनुभुति भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिका रूपमा सहभागी एनआरएनए युएईका अध्यक्ष प्रकाश कोइरालाले बताएका छन्।

  एनआरएनए उपाध्यक्ष निराजन सिलवाल र केन्द्रिय सदस्य राजन अधिकारीलगायत करिब २ सय जना नेपालीहरुको उपस्थिति रहेको थियो।

  कार्यक्रमको सफलताको लागि प्रवासी नेपाली मञ्च युएईका केंद्रीय सदस्य तथा अलऐन इंचार्ज लक्ष्मण अधिकारी, सचिव प्रेमराज सापकोटा, मितेरी समाज युएईका संरक्षक मोहन बुढाथोकि, वरिष्ठ उपाध्यक्ष दिब्या सुब्बा, इनासका केन्द्रीय सदस्य दुर्गा सुब्बा, अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली समाज युएईका महासचिव विनोद श्रेष्ठ र सचिव अनुराग थपलिया साथै झापाली समाज युएई, अलऐन सचिव मानबहादुर बुढाथोकीको उपस्थिति रहेको थियो।

  रक्तदान कार्यक्रममा ४६ जनाले रक्तदान गरे भने ६८ जनाद्वारा स्वास्थ्य लाभ लिएको एनआरएनए आरसीसी अलऐनका स-सचिव तथा कार्यक्रम उपसंयोजक दुर्गा अधिकारीले जानकारी दिए। त्यहाँ आयोजित साँस्कृतिक कार्यक्रममा कलाकार पुजा रेग्मी, मनमाया विश्वकर्मा र शान्तिमाया तामाङले परम्परागत नेपाली नृत्यका साथमा जुम्बा नृत्य प्रस्तुत गरेका एनआरएनए, अलऐनकी महिला विभाग प्रमुख सरस्वती वास्तोलाले बताईन।

  तपाईंको व्यापार व्यावसायको प्रचार प्रसारका लागि हामीलाई सम्झनुहोस।
  [email protected]

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
         www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कोरोना भाइरस प्रभावित मुलुकबाट आउने जहाजलाई छुट्टै ‘पार्किङ’

  काठमाडौँ, १३ माघ : सरकारले छिमेकी मुलुक चीनका केही क्षेत्रमा फैलिएको कोरोना भाइसरका कारण पर्यटन...

  सभामुख अग्नि सापकोटाले लिए पद तथा गोपनियताको सपथ

  काठमाडौँ —  सभामुखका लागि अग्नि सापकोटाले पद तथा गोपनीयताको सपथ लिएका छन् । राष्ट्रपति विद्यादेवी...

  फेरि बढ्यो सुनको मूल्य

  सुनको मूल्य फेरि बढेको छ । सोमबार सुनको मूल्य ५ सयले बढेको हो । सुनचाँदी...

  हजारको नोटमा आउँदैछन् दुइटा हात्ती !

  काठमाडौँ — अब हजारको नोटमा दुईवटा हात्ती भएको चित्र राखिने भएको छ । अहिले प्रचलनमा...

  कांग्रेस विवाद : भागबण्डा मिलेपछि विधान !

    काठमाडौँ — सभापति शेरबहादुर देउवाले केन्द्रीय कार्यसमितिको बहुमतबाट विधानका धारा निलम्बन गर्ने निर्णय गरेपछि...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा पनि जोडिनुहोस।