News Portal

 • महरा काण्डपछि रोशनीका श्रीमानश्रीमती भए अलग

  हिमाली संचार संवाददाता
  २५२ पटक

  १६ असोज २०७६ काठमाडौं : निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महरामाथि बलत्कारको आरोप लगाउने संसद सचिवालयमा कार्यरत नर्स रोशनी शाहीको घरबार बिग्रिएको छ। उनका श्रीमान चित्रजंग शाहीले आफूहरु अलग्गिने निर्णय लिएको लिखित सहमतिपत्र फेसबुकमा सार्वजनिक गरेका छन्।

  महराले कोठामै आएर आफूमाथि बलत्कार गरेको दाबी गरेकी रोशनीले भोलिपल्टै बोली फेरेकी थिइन्। उनले प्रहरीमा जाहेरी दिन र स्वास्थ्य परिक्षण गराउन समेत इन्कार गरेकी छन्। घटना हुँदा उपत्यका बाहिर रहेका चित्रजंगले काठमाडौं फर्केपछि श्रीमतीसँग अलग हुने निर्णयमा पुगेका हुन्।

  उनले फेसबुकमा लेखेका छन्, “हामी २८ वर्षसम्म सँगसँगै दिन बितायौं र समयको गति सँगै अलग हुने निर्णयमा पुगेका छौं। धन्यवाद शुभचिन्तकहरुमा।”

  उनले फेसबुकमा राखेको सम्झौता पत्रमा ‘सम्वन्धविच्छेद’ शब्द भने प्रयोग गरिएको छैन। आज (बिहिबार) कै मिति राखेर चित्रजंग र रोशनी दुवैले हस्ताक्षर गरेका पत्रमा लेखिएको छ, “प्रिय जनहरु, थुप्रै उतारचढावका बीच हाम्रा साथसाथ २८ वर्ष बिते। समयको गतिसँगै असन्तुष्टि र असहमति आउँदा रहेछन्। तथापि खुशी साथ अलग अलग बस्ने निर्णय गरेका छौं। कानूनी प्रक्रियाको निरन्तरताका साथ।”

  पत्रमा असन्तुिष्टको कारण नखुलाइए पनि महरा प्रकरणकै कारण उनीहरु यो निर्णय पुगेको अनुमान छ। रोशनीको बयान एकाएक परिवर्तन हुनुको कारण श्रीमान नै भएको कतिपयको आकलन छ। यद्यपि, यसको औपचारिक पुष्टि हुन सकेको छैन। यही घटनापछि सभामुख महराले पनि आफ्नो पदबाट राजीनामा दिइसकेका छन्।

  तर, रोशनीले सुरुवाती वयान परिवर्तन गरेकाले अनुसन्धानबारे अन्योल छ। महरा उक्त दिन ती महिलाको कोठामा गएको तथ्य संकलन गरिसकेको प्रहरीले थप अनुसन्धान अघि बढाएर सत्य–सतहमा ल्याउनुपर्ने मत यतिबेला प्रकट भइरहेका छन्।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  गजल -अमर खडका

  गजल -अमर खडका यी शासकहरुले श्रीपेच फाले पनि सत्ता फाले पनि | देशले मुक्ति पाउदैन...

  दलित पत्रकार संघ नेपाल, सुर्खेत शाखाकाे अध्यक्षमा : जगतदल जनाला विक

  राष्ट्रिय दलित पत्रकार संघ नेपाल सुर्खेत शाखा गठन गरिएको छ । दलित पत्रकार संघ नेपालका...

  नेपाल तामाङ युवा घेदुङको अध्यक्षमा बिनोद लामा चयन

  काठमाडौँ २३, २०७६ मंसिर : नेपाल तामाङ्ग युवा घेदुङको अध्यक्षमा बिनोद लामा चयन भएका छन्।...

  विल्डिङ लेवरको काममा यूएई जाँदा म्यानपावरलाई १ लाख २५ हजार !

  काठमाडौं २३, २०७६ मंसिर : संयुक्त अरब इमिरेट्स (यूएई)मा वैदेशिक रोजगारमा जाने कामदारसँग बढी रकम...

  हेर्नुहोस आज वि.सं. २०७६ साल मंसिर २३ गते सोमबार, सन् २०१९ डिसेम्बर ९ तारीखको राशीफल

  मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ बिछोडिएका परिवारजनसँग भेटघाट हुनेछ।...