News Portal

 • मोरङको रंगेली बजारमा सिसि क्यामेरा जडान

  हिमाली संचार संवाददाता
  ८२ पटक

  रबिन्द्र बराल
  माेरङ, १ भदौ : रंगेली नगरपालिकाले नगरका मुख्य ब्यस्त बजारमा अपराध नियन्त्रण, दुर्धटना, चाेरी लगायतका गतिविधि नियन्त्रण गर्ने उदेश्यले लागी रंगेलीमा सिसि क्यामेरा जडान गरिएको हाे। नगरपालिकाले रंगेली बिराटनगर सडक खण्ड अन्तर्गत रंगेली प्रवेश गर्ने मुख्य ठाउँ र मुख्य बजारका ६ स्थानमा सिसि क्यामेरा जडान गरेको छ ।

  नगरपालिकाले करिव १७ लाखको लागतमा सिसि क्यामरा जडान गरेको हाे। रंगेलीकाे मुख्य बजार पर्वमा तित्री टाेल जाने बाटाे, बसपार्क, छोटी भन्सार, भोटुबाबु चौक र नगरपालिका अगाडी सिसि क्यामेरा जडान गरेको छ।

  मुख्य बजारमा कुनै पनि घटना नियन्त्रण गर्ने र प्रहरीलाई अपराध अनुसन्धानका लागी थप सहयोग हुने भएता पनि सिसि क्यामराकाे मुनिटर नगरपालिकामा राखिएको हुनाले सार्वजनिक बिदाका दिन कुनै पनि घटना वा दुर्घटना भएको खण्डमा प्रहरीलाई अपराधी पक्राउ गर्ने ढिलो हुने र अपराधी उम्केर भाग्न सक्ने र भएको हुनाले माेनिटर प्रहरीलाई नै जिम्मेवारी दिनुपर्ने स्थानीय उमालाल राजवंशीले बताए।

  स्थानीय कमलेश मंन्डलका अनुसार रंगेलीमा सिसि क्यामरा जडान गरिएकोमा नगरपालिकालाई धन्यवाद दिदै उनलेे भने सिसि क्यामराकाे माेनिटर ईलाका प्रहरी कार्यलय रंगेलीलाई नै जिम्मेवारी दिएमा प्रहरीलाई अनुसन्धान र शान्ति सुरक्षा गर्ने सहज हुने समेत बताए। मुख्य बजार क्षेत्रमा जडान गरिएको सिसि क्यामेराको नियन्त्रण नगरपालिकाका मेयर दिलिप बगडिया र कार्यकारी टाेम प्रसाद सुवेदीकाे कक्षमा राखिएको छ।

  यता ईलाका प्रहरी रंगेलीका प्रहरी निरिक्षक लेखनाथ दाहालका अनुसार सिसि क्यामराकाे माेनिटर प्रहरीकाे नियन्त्रणमा राख्न आफुले नगरपालिकालाई जानकारी गराएकाे र प्रहरीलाई नै जिम्मेवारी दिने आश्वासन पाएकाे दाहालले बताए। रंगेली नगरपालिकाले बजार क्षेत्रमा जडान गरेको सिसि क्यामेराकाे क्षमता ३६० डिग्रीमा घुम्ने रहेको छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चितवन मेडिकल कलेज र आन्दोलनरत विद्यार्थीबीच यस्तो भयो सहमति

  काठमाडौं – चितवन मेडिकल कलेज र आन्दोलनरत विद्यार्थीबीच सहमति भएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा  शनिबार...

  दशैँका लागि बस अग्रिम टिकट बुकिङ खुला

  काठमाडौं – भोलि अाइतबार बाट बसको टिकट बुकिङ खुला हुने भएको छ । यातायात व्यवस्था...

  सुदुरपश्चिमेली नेपाली समाज कुबेतकाे अध्यक्षमा निरुमाया खड्का

  २१ सेप्टेम्बर ३०१९ कुवेत : सुदुरपश्चिमेली नेपाली समाज कुबेतको वार्षिकोत्वस तथा अधिबेशन सांगितिक धमाका लागि सुदुरपश्चिमेली...

  संविधान जलाएको आरोपमा तीनजना पक्राउ

  बाँके – संविधान जलाएको आरोपमा थारू कल्याणकारी सभा बाँकेका अध्यक्षसहित तीन जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको...

  भारतकाे राजकाेटमा डेंगुका कारण नेपालीकाे मृत्यु

  दुर्गा विसि/सल्लीबजार,४ अाश्विन २०७६ : सल्यानकाे बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका,७ सिम्तिगैरा निवासि वर्ष २१ का नाेखिराम...