News Portal

 • मोरङको रंगेली बजारमा सिसि क्यामेरा जडान

  हिमाली संचार संवाददाता
  ३२५ पटक

  रबिन्द्र बराल
  माेरङ, १ भदौ : रंगेली नगरपालिकाले नगरका मुख्य ब्यस्त बजारमा अपराध नियन्त्रण, दुर्धटना, चाेरी लगायतका गतिविधि नियन्त्रण गर्ने उदेश्यले लागी रंगेलीमा सिसि क्यामेरा जडान गरिएको हाे। नगरपालिकाले रंगेली बिराटनगर सडक खण्ड अन्तर्गत रंगेली प्रवेश गर्ने मुख्य ठाउँ र मुख्य बजारका ६ स्थानमा सिसि क्यामेरा जडान गरेको छ ।

  नगरपालिकाले करिव १७ लाखको लागतमा सिसि क्यामरा जडान गरेको हाे। रंगेलीकाे मुख्य बजार पर्वमा तित्री टाेल जाने बाटाे, बसपार्क, छोटी भन्सार, भोटुबाबु चौक र नगरपालिका अगाडी सिसि क्यामेरा जडान गरेको छ।

  मुख्य बजारमा कुनै पनि घटना नियन्त्रण गर्ने र प्रहरीलाई अपराध अनुसन्धानका लागी थप सहयोग हुने भएता पनि सिसि क्यामराकाे मुनिटर नगरपालिकामा राखिएको हुनाले सार्वजनिक बिदाका दिन कुनै पनि घटना वा दुर्घटना भएको खण्डमा प्रहरीलाई अपराधी पक्राउ गर्ने ढिलो हुने र अपराधी उम्केर भाग्न सक्ने र भएको हुनाले माेनिटर प्रहरीलाई नै जिम्मेवारी दिनुपर्ने स्थानीय उमालाल राजवंशीले बताए।

  स्थानीय कमलेश मंन्डलका अनुसार रंगेलीमा सिसि क्यामरा जडान गरिएकोमा नगरपालिकालाई धन्यवाद दिदै उनलेे भने सिसि क्यामराकाे माेनिटर ईलाका प्रहरी कार्यलय रंगेलीलाई नै जिम्मेवारी दिएमा प्रहरीलाई अनुसन्धान र शान्ति सुरक्षा गर्ने सहज हुने समेत बताए। मुख्य बजार क्षेत्रमा जडान गरिएको सिसि क्यामेराको नियन्त्रण नगरपालिकाका मेयर दिलिप बगडिया र कार्यकारी टाेम प्रसाद सुवेदीकाे कक्षमा राखिएको छ।

  यता ईलाका प्रहरी रंगेलीका प्रहरी निरिक्षक लेखनाथ दाहालका अनुसार सिसि क्यामराकाे माेनिटर प्रहरीकाे नियन्त्रणमा राख्न आफुले नगरपालिकालाई जानकारी गराएकाे र प्रहरीलाई नै जिम्मेवारी दिने आश्वासन पाएकाे दाहालले बताए। रंगेली नगरपालिकाले बजार क्षेत्रमा जडान गरेको सिसि क्यामेराकाे क्षमता ३६० डिग्रीमा घुम्ने रहेको छ।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा. लि.
   थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
       www.himalisanchar.com

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सिम्ता गाउँपालिकाका अधिकृत थप विवादमा, पत्रकारविरुद्ध चन्द र शाहीलाई प्रयोग

  सुर्खेत : सुर्खेतको सिम्ता गाउँपालिकाका प्रमूख प्रशासकीय अधिकृत जनकबहादुर हमाल सामाजिक संजालमा दिएको अभिव्यक्तिका कारण विवादमा...

  हेर्नुहोस तपाईंको आज मंगलवारको राशिफल

  वि.सं.२०७६ साल चैत २५ गते | सन् २०२० अप्रिल ७ तारीख मंगलवार मेष – चु,...

  अमेरिकामा चिडियाखानाको बाघमा पनि देखियो कोरोना संक्रमण

  एजेन्सी : अमेरिकामा कोरोना भाइरस संक्रमण लगातार बढिरहेको छ। विश्वभरी कै सबैभन्दा धेरै ३ लाख...

  नगरपालिकाभित्र अब राहतका नाममा फोटो खिच्न नपाइने

  स्याङ्जा : वालिङ नगरपालिकाले राहत तथा व्यवस्थापन कार्यविधि लागू गरेको छ। नगर कार्यपालिका, सर्वदलीय र...

  भिरबाट लडेर एक किशोरीको ज्यान गयो

  खगेन्द्र बुढा कालिकोट -दाउरा ल्याएर घर फर्किदा भिरबाट लडेर एक किशोरीको ज्यान गयो जिल्लाको नरहरिनाथ...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।