News Portal

 • नेपाल आमा र हामी नेपाली सन्तति !

  ओम पाण्डे
  २३१ पटक

  हिमालको चिसो हावा छाडेर मरुभुमिको राप र तापमा पौँठेजोरी खेल्नु पर्ने। छहरा, पहरा र लहरालाई छाडेर कृतिम गार्डेन्को खोजी गर्दै, नदिनालाको सुन्दरतालाई छाडेर स्विमिङ पुलतिर भौंतारिदै अनि समथर तराईमा सुनका सिक्री झैँ झुल्ने धानका बालालाई चटक्क माया मारी भोलिको खोजिमा रन्थनियको मान्छे म।प्राकृतिक सम्पदाको अनि जलस्रोतको धनी देशको माया लाग्दै धनकै खोजिमा लरबरिएको मान्छे म।

  मेरो देश नेपाल ! हो यो साँच्चीकै सतिले सरापेको देश हो ! काजी भीम मल्लको घाँटी रेटाउनेहरुको देश हो, भीमसेन थापालाई आत्महत्या गराउनेहरुको देश हो, मदन भण्डारीको हत्या भएको देश हो, राजा बीरेन्द्रको बंसजको रगतमाथि होली खेल्नेहरुको देश हो, महान नेता र निमुखा गरीब जनताको रगत पिएर शासन चलाउने र जेलबाट छुटेपछि जिन्दाबादको नारा लगाइने अनि सर्बोच्चले दोषी ठहर्याएका सभासद हुनेहरुको देश, सुनकोशी सखाप हुँदा डिनरमा मस्त हुने र एउटा गुण्डा मर्दा सरकार हल्लाउने हरुको हो !

  डा.चित्रप्रसाद वाग्लेहरू उपचार खर्च नपाई मर्ने देश हो । हाछ्यँु आउँदा पनि ऊपचारमा अमेरिका, सिङापुर र थाइल्यान्ड जाने अनि मन लागेको बेला देशको ढुकुटीबाट ५० लाख झिक्नेहरुको हो, आफ्नो नागरिक बचाउन कोशिमा बाँध बाँध्ने भारतलाई बध खोलेर आफ्नै सन्तानको सुरक्षा दिन नसक्ने र एउटा असल प्रहरी अधिकृतलाई देशको शान्तिसुरक्षा गर्ने जिम्मेवारी नदिन जेपनि गर्न पछि नपर्ने हरुको देश हो, हो यो साँच्चीकै सतिले सरापेको देश हो !

  डा.गोबिन्द केसीको मुर्दाबाद हुने देश हो, धिक्कार छ नेपालमाता तिमीलाई पनि भो अब येस्ता कपुतहरु नजन्माउ आफ्नी माताको अस्मिता बेचेर मालामाल् हुने कपुतहरु पनि चाहिएन। भाइभाइमा तेरो र मेरो भैरहेको बेला प्राकृतिक प्रकोपको सास्ती खेपिरहेकि, भुकम्प, बाढी पहिरोको उत्पिडनले जकडिरहेकी आमा नेपाललाई हे भगवान अब कुनै कष्ट नदेउ।

  (साउदी अरब)

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  स्थानीय सरकारले चासो नदेखाएपछि स्थानीयबासी नै सडकमा

  जिल्लाको भगवतीमाई गाउँपालिका–१ पगथानका स्थानीय बासिन्दा बर्षातमा बिग्रीएको सडक मर्मत गर्न लागिपरेका छन् । सडक...

  माइतिघरदेखि कोटेश्वरसम्म साइकल लेन बनाउने तयारी

  काठमाडौं – ललितपुर महानगरपछि काठमाडौं महानगरपालिकाले पनि साइकल लेन बनाउने तयारी गरेको छ । महानगरको...

  १४ औं साग पाकिस्तानमा हुने भयाे

  काठमाडौँ – १४ औं दक्षिण एसियाली खेलकूद पाकिस्तानमा हुने भएको छ । दक्षिण एसियाली ओलम्पिक...

  गजल -अमर खडका

  गजल -अमर खडका यी शासकहरुले श्रीपेच फाले पनि सत्ता फाले पनि | देशले मुक्ति पाउदैन...

  दलित पत्रकार संघ नेपाल, सुर्खेत शाखाकाे अध्यक्षमा : जगतदल जनाला विक

  राष्ट्रिय दलित पत्रकार संघ नेपाल सुर्खेत शाखा गठन गरिएको छ । दलित पत्रकार संघ नेपालका...