News Portal

 • नेपाल आमा र हामी नेपाली सन्तति !

  ओम पाण्डे
  २९२ पटक

  हिमालको चिसो हावा छाडेर मरुभुमिको राप र तापमा पौँठेजोरी खेल्नु पर्ने। छहरा, पहरा र लहरालाई छाडेर कृतिम गार्डेन्को खोजी गर्दै, नदिनालाको सुन्दरतालाई छाडेर स्विमिङ पुलतिर भौंतारिदै अनि समथर तराईमा सुनका सिक्री झैँ झुल्ने धानका बालालाई चटक्क माया मारी भोलिको खोजिमा रन्थनियको मान्छे म।प्राकृतिक सम्पदाको अनि जलस्रोतको धनी देशको माया लाग्दै धनकै खोजिमा लरबरिएको मान्छे म।

  मेरो देश नेपाल ! हो यो साँच्चीकै सतिले सरापेको देश हो ! काजी भीम मल्लको घाँटी रेटाउनेहरुको देश हो, भीमसेन थापालाई आत्महत्या गराउनेहरुको देश हो, मदन भण्डारीको हत्या भएको देश हो, राजा बीरेन्द्रको बंसजको रगतमाथि होली खेल्नेहरुको देश हो, महान नेता र निमुखा गरीब जनताको रगत पिएर शासन चलाउने र जेलबाट छुटेपछि जिन्दाबादको नारा लगाइने अनि सर्बोच्चले दोषी ठहर्याएका सभासद हुनेहरुको देश, सुनकोशी सखाप हुँदा डिनरमा मस्त हुने र एउटा गुण्डा मर्दा सरकार हल्लाउने हरुको हो !

  डा.चित्रप्रसाद वाग्लेहरू उपचार खर्च नपाई मर्ने देश हो । हाछ्यँु आउँदा पनि ऊपचारमा अमेरिका, सिङापुर र थाइल्यान्ड जाने अनि मन लागेको बेला देशको ढुकुटीबाट ५० लाख झिक्नेहरुको हो, आफ्नो नागरिक बचाउन कोशिमा बाँध बाँध्ने भारतलाई बध खोलेर आफ्नै सन्तानको सुरक्षा दिन नसक्ने र एउटा असल प्रहरी अधिकृतलाई देशको शान्तिसुरक्षा गर्ने जिम्मेवारी नदिन जेपनि गर्न पछि नपर्ने हरुको देश हो, हो यो साँच्चीकै सतिले सरापेको देश हो !

  डा.गोबिन्द केसीको मुर्दाबाद हुने देश हो, धिक्कार छ नेपालमाता तिमीलाई पनि भो अब येस्ता कपुतहरु नजन्माउ आफ्नी माताको अस्मिता बेचेर मालामाल् हुने कपुतहरु पनि चाहिएन। भाइभाइमा तेरो र मेरो भैरहेको बेला प्राकृतिक प्रकोपको सास्ती खेपिरहेकि, भुकम्प, बाढी पहिरोको उत्पिडनले जकडिरहेकी आमा नेपाललाई हे भगवान अब कुनै कष्ट नदेउ।

  (साउदी अरब)

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अस्ट्रेलियामा विमान दुर्घटनामा ३ जना अमेरिकीको मृत्यु

  सिड्‍नी — अस्ट्रेलियाको न्यु साउथ वेल्समा भएको एयर ट्यांकर(आगो निभाउने विमान) दुर्घटनामा चालकदलका तीन जना...

  हिउँमा हराइरहेका ४जना कोरियन पदयात्री र ३ जना नेपाली गाइडहरु अझै भेटिएन

  अन्नपूर्ण आधारशिविरको पदमार्गमा हराइरहेका ४ जना कोरियन पदयात्री र ३ जना नेपाली गाइडहरुको खोजीमा नेपाली...

  बिराटनगरमा स्कुल बस दुर्घटना, सह-चालककाे मृत्यु

  रबिन्द्र बराल मोरङ ०९, २०७६ माघ : बिराटनगरमा रहेको लर्डबुद्ध स्कुलकाे बस दुर्घटना हुदा सह-चालककाे...

  तपाईंको आजको राशिफल हेर्नुहोस

  वि.सं. २०७६ साल माघ ९ गते बिहीबार | सन् २०२० जनवरी २३ तारीख | नेपाल...

  सभामुख नहुदै अग्नि सापकोटामाथि आइलाग्यो आपत, माइतीघरमा प्रर्दशन

  काठमाडौं ०८, २०७६ माघ :  प्रतिनिधिसभाको सभामुखका उम्मेदवार अग्निप्रसाद सापकोटाविरूद्ध माइतीघर मण्डलमा प्रदर्शन गरिएको छ।...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा पनि जोडिनुहोस।