News Portal

 • बलबहादुर समाज सेवामा निरन्तर..

  हिमाली संचार संवाददाता
  ५६ पटक

  रबिन्द्र बराल/मोरङ
  साउन, १४ मंगलबार : माेरङकाे रतुवामाई नगरपालिका उल्लुघुट्टु ५ कसेनि बसाेवास गर्दे अाएका पुर्वका युवा समाजसेवी एवम् शिक्षाप्रेमि बल बहादुर बस्नेत अहिले समाज सेवामा अग्रसर बन्दै गईरहेका छन। २३ बर्ष देखि शिक्षण पेशामा काम गर्दे अाईरहेका वस्नेत दुई दशक देखि सामाजिक कार्यलाई निरन्तरता दिदै अाईरहेका हुन।

  मंगलबार उनले रतुवामाई नगरपालिका ६ स्थित साैठा बजारमा एक कार्यक्रमकाे अायाेजना गर्दे उनले ससस्त्र प्रहरी वेश क्याप साैठा लाई ४ थान सिलिङ फेन तथा नगरपालिका भित्र रहेका माध्यमिक विद्यालय कल्याणपुर, जनता माध्यमिक विद्यालय लगायत अाधादर्जन विद्यालयमा १ सय २० थान सिलिङ फेन समेत एक कार्यक्रमकाे अायाेजना गरि हस्तान्तरण गरेका छन ।

  उनलेे बिगत केही महिना अगाडि समेत रतुवामाई नगरपालिका भित्र रहेका सामुदायिक विद्यालय अध्यन गर्ने गरिव तथा अतिविपन्न परिवारका बालबालिकाहरुलाई ड्रेस समेत बितरण गरेेेका छन। उनले अाफ्नाे निजि खर्चले माेेेठ, मंन्दिर तथा सार्वजनिक काममा सहयोग समेत गर्दा अाईरहेकाेे बस्नेतले बताए ।

  सहयात्री युवा समाज साैठाकाे अायाेजनामा कार्यक्रम गरिएको थियोे। कार्यक्रमकाे प्रमुख अतिथि रतुवामाई नगरपालिका मेयर रविन राय, बिष्ट अतिथि नागेश्वर प्रसाद सिंह, वडाध्यक्ष तुलाराम लुईटेल, ससस्त्र वेश क्यापका प्रमुख लाेक बहादुर तामाङ लगायतकाे उपस्थित समेत रहेको थियो ।

  वस्नेतले भने गरिव र दुखि हरुकाे सेवा गर्नुनै पुन्य हुने बताउदै उनले भने ४ बर्ष अगाडि माेरङकै कटहरी गाउँपालिकामा बसाेवास गर्दे अाईरहेका अतिनै अतिविपन्न माेहन बहादुर कार्कीका छाेरा हस्त बहादुर कार्कीलाई अाफ्नाे खर्चमा सम्पुर्ण पढाइ खर्च दिएर विद्यालयमा पठनपाठनमा सहयोग गरेको समेत बताए।

  अहिले पनि गाउँ घरमा धेरै मानिसहरु धनी भएता पनि उनीहरुकाे मन कहिले गरिव र असायहपट्टी नगएकाे समेत बताए। कार्यक्रममा चाेमेन्द्र बहादुर खड्काकाे सभापतित्वमा कार्यक्रममा सम्पन भएको थियो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चौरीको पालनबाट मासिक ८० हजारदेखि एक लाखसम्म कमाइ

  सोमदाङ धादिङ – धादिङको माथिल्लो भेग, खुल्ला फाँट, भीरपाखा। रुविभ्याली गाउँपालिका वडा नं १ तिप्लिङस्थित...

  नेपाली प्रबासी  ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतद्वारा आर्थिक सहयोग

  कुवेत -नेपाली प्रबासी  ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतले मृगौला फेल उर्मिला तामाङलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ...

  त्रिभुवन विमानस्थलको भिआइपी कक्षमा हृदयन्द्रलाई प्रहरी अधिकारीले रोकेपछि..

  काठमाडौ, २ भदौ : पुर्व युवराज पारस विक्रम शाहले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको भिआइपी कक्षमा छोरा हृदयन्द्रलाई...

  नेकपाले टुंग्यायो जनवर्गीय संगठनको जिम्मेवारी, क-कस्ले कुन जिम्मेवारी पाए ?

  काठमाडौं, २ भदौ : नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) सचिवालय बैठकले जनवर्गीय संगठनको जिम्मेवारी टुंग्याएको छ। उपत्यका विशेष...

  बृद्वा आश्रम पुगेर गरे समाजसेवी बलवहादुरले साडी बितरण

  रबिन्द्र बराल मोरङ, २ भदौ : माेरङकाे विराटनगर उपमहानगरपालिका ९ मा २०५१ सालमा स्थापना भएको...