News Portal

 • बलबहादुर समाज सेवामा निरन्तर..

  हिमाली संचार संवाददाता
  २७६ पटक

  रबिन्द्र बराल/मोरङ
  साउन, १४ मंगलबार : माेरङकाे रतुवामाई नगरपालिका उल्लुघुट्टु ५ कसेनि बसाेवास गर्दे अाएका पुर्वका युवा समाजसेवी एवम् शिक्षाप्रेमि बल बहादुर बस्नेत अहिले समाज सेवामा अग्रसर बन्दै गईरहेका छन। २३ बर्ष देखि शिक्षण पेशामा काम गर्दे अाईरहेका वस्नेत दुई दशक देखि सामाजिक कार्यलाई निरन्तरता दिदै अाईरहेका हुन।

  मंगलबार उनले रतुवामाई नगरपालिका ६ स्थित साैठा बजारमा एक कार्यक्रमकाे अायाेजना गर्दे उनले ससस्त्र प्रहरी वेश क्याप साैठा लाई ४ थान सिलिङ फेन तथा नगरपालिका भित्र रहेका माध्यमिक विद्यालय कल्याणपुर, जनता माध्यमिक विद्यालय लगायत अाधादर्जन विद्यालयमा १ सय २० थान सिलिङ फेन समेत एक कार्यक्रमकाे अायाेजना गरि हस्तान्तरण गरेका छन ।

  उनलेे बिगत केही महिना अगाडि समेत रतुवामाई नगरपालिका भित्र रहेका सामुदायिक विद्यालय अध्यन गर्ने गरिव तथा अतिविपन्न परिवारका बालबालिकाहरुलाई ड्रेस समेत बितरण गरेेेका छन। उनले अाफ्नाे निजि खर्चले माेेेठ, मंन्दिर तथा सार्वजनिक काममा सहयोग समेत गर्दा अाईरहेकाेे बस्नेतले बताए ।

  सहयात्री युवा समाज साैठाकाे अायाेजनामा कार्यक्रम गरिएको थियोे। कार्यक्रमकाे प्रमुख अतिथि रतुवामाई नगरपालिका मेयर रविन राय, बिष्ट अतिथि नागेश्वर प्रसाद सिंह, वडाध्यक्ष तुलाराम लुईटेल, ससस्त्र वेश क्यापका प्रमुख लाेक बहादुर तामाङ लगायतकाे उपस्थित समेत रहेको थियो ।

  वस्नेतले भने गरिव र दुखि हरुकाे सेवा गर्नुनै पुन्य हुने बताउदै उनले भने ४ बर्ष अगाडि माेरङकै कटहरी गाउँपालिकामा बसाेवास गर्दे अाईरहेका अतिनै अतिविपन्न माेहन बहादुर कार्कीका छाेरा हस्त बहादुर कार्कीलाई अाफ्नाे खर्चमा सम्पुर्ण पढाइ खर्च दिएर विद्यालयमा पठनपाठनमा सहयोग गरेको समेत बताए।

  अहिले पनि गाउँ घरमा धेरै मानिसहरु धनी भएता पनि उनीहरुकाे मन कहिले गरिव र असायहपट्टी नगएकाे समेत बताए। कार्यक्रममा चाेमेन्द्र बहादुर खड्काकाे सभापतित्वमा कार्यक्रममा सम्पन भएको थियो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  जुनी खालिङ राईको “पानी खानु मुलको…!” म्युजिक भिडियो सार्वजनिक (भिडियो सहित)

  काठमाण्डौ । पुर्वाञ्चल धनकुटाकी पछिल्लो समय चर्चित गायिका जुनी खालिङ राईले लकडाउनको सदुपयोग गर्दै अर्को...

  बाँके निकुञ्जमा अख्तियारको छापा, प्रमुखसहित दुई नियन्त्रणमा

  २०७७ साउन १९, सोमबार कमल न्यौपाने/नेपालगन्ज – अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले बाँके राष्ट्रिय निकुञ्जका दुई...

  ऐन बिपरित मप बिश्वबिद्धालयका उपकुलपतिद्वारा सल्लाहकार नियुक्त

  २०७७ साउन १९, सोमबार सुर्खेत – मध्यपश्चिमाञ्चल बिश्वबिद्धालयका उपकुलपति प्रा.डा.नन्द बहादुर सिंहले आफ्नो सल्लाहकार नियुक्ति...

  एक वर्ष नपुग्दै वैदेशिक रोजगारी गुमाएकालाई निःशुल्क उद्धार

  २०७७ साउन १९, सोमबार काठमाडौं – वैदेशिक रोजगारीको क्रममा समस्यामा परेकालाई निःशुल्क उद्धार गर्न कार्यविधि...

  काँग्रेसमा क्रियाशिल सदस्यताको चटारो, यसरी पाउन सकिन्छ नयाँ सदस्यता

  २०७७ साउन १९, सोमबार काठमाडौँ – नेपाली काँग्रेसले आगामी १४औँ महाधिवेशन प्रारम्भिक तयारीलाई अगाडि बढाउने...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडीनुहोस।