News Portal

 • बलबहादुर समाज सेवामा निरन्तर..

  हिमाली संचार संवाददाता
  १८० पटक

  रबिन्द्र बराल/मोरङ
  साउन, १४ मंगलबार : माेरङकाे रतुवामाई नगरपालिका उल्लुघुट्टु ५ कसेनि बसाेवास गर्दे अाएका पुर्वका युवा समाजसेवी एवम् शिक्षाप्रेमि बल बहादुर बस्नेत अहिले समाज सेवामा अग्रसर बन्दै गईरहेका छन। २३ बर्ष देखि शिक्षण पेशामा काम गर्दे अाईरहेका वस्नेत दुई दशक देखि सामाजिक कार्यलाई निरन्तरता दिदै अाईरहेका हुन।

  मंगलबार उनले रतुवामाई नगरपालिका ६ स्थित साैठा बजारमा एक कार्यक्रमकाे अायाेजना गर्दे उनले ससस्त्र प्रहरी वेश क्याप साैठा लाई ४ थान सिलिङ फेन तथा नगरपालिका भित्र रहेका माध्यमिक विद्यालय कल्याणपुर, जनता माध्यमिक विद्यालय लगायत अाधादर्जन विद्यालयमा १ सय २० थान सिलिङ फेन समेत एक कार्यक्रमकाे अायाेजना गरि हस्तान्तरण गरेका छन ।

  उनलेे बिगत केही महिना अगाडि समेत रतुवामाई नगरपालिका भित्र रहेका सामुदायिक विद्यालय अध्यन गर्ने गरिव तथा अतिविपन्न परिवारका बालबालिकाहरुलाई ड्रेस समेत बितरण गरेेेका छन। उनले अाफ्नाे निजि खर्चले माेेेठ, मंन्दिर तथा सार्वजनिक काममा सहयोग समेत गर्दा अाईरहेकाेे बस्नेतले बताए ।

  सहयात्री युवा समाज साैठाकाे अायाेजनामा कार्यक्रम गरिएको थियोे। कार्यक्रमकाे प्रमुख अतिथि रतुवामाई नगरपालिका मेयर रविन राय, बिष्ट अतिथि नागेश्वर प्रसाद सिंह, वडाध्यक्ष तुलाराम लुईटेल, ससस्त्र वेश क्यापका प्रमुख लाेक बहादुर तामाङ लगायतकाे उपस्थित समेत रहेको थियो ।

  वस्नेतले भने गरिव र दुखि हरुकाे सेवा गर्नुनै पुन्य हुने बताउदै उनले भने ४ बर्ष अगाडि माेरङकै कटहरी गाउँपालिकामा बसाेवास गर्दे अाईरहेका अतिनै अतिविपन्न माेहन बहादुर कार्कीका छाेरा हस्त बहादुर कार्कीलाई अाफ्नाे खर्चमा सम्पुर्ण पढाइ खर्च दिएर विद्यालयमा पठनपाठनमा सहयोग गरेको समेत बताए।

  अहिले पनि गाउँ घरमा धेरै मानिसहरु धनी भएता पनि उनीहरुकाे मन कहिले गरिव र असायहपट्टी नगएकाे समेत बताए। कार्यक्रममा चाेमेन्द्र बहादुर खड्काकाे सभापतित्वमा कार्यक्रममा सम्पन भएको थियो।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हिउँमा हराइरहेका ४जना कोरियन पदयात्री र ३ जना नेपाली गाइडहरु अझै भेटिएन

  अन्नपूर्ण आधारशिविरको पदमार्गमा हराइरहेका ४ जना कोरियन पदयात्री र ३ जना नेपाली गाइडहरुको खोजीमा नेपाली...

  बिराटनगरमा स्कुल बस दुर्घटना, सह-चालककाे मृत्यु

  रबिन्द्र बराल मोरङ ०९, २०७६ माघ : बिराटनगरमा रहेको लर्डबुद्ध स्कुलकाे बस दुर्घटना हुदा सह-चालककाे...

  तपाईंको आजको राशिफल हेर्नुहोस

  वि.सं. २०७६ साल माघ ९ गते बिहीबार | सन् २०२० जनवरी २३ तारीख | नेपाल...

  सभामुख नहुदै अग्नि सापकोटामाथि आइलाग्यो आपत, माइतीघरमा प्रर्दशन

  काठमाडौं ०८, २०७६ माघ :  प्रतिनिधिसभाको सभामुखका उम्मेदवार अग्निप्रसाद सापकोटाविरूद्ध माइतीघर मण्डलमा प्रदर्शन गरिएको छ।...

  प्रवासबाटै राजु गोलेले ल्याए तामाङ भाषाको मार्मिक गीत ‘ह्युल्सा दा ख्लासी’ [भिडियो सहित]

  कुवेत २२, २०२० जनवरी : कुवेतलाई कर्मथलो बनाइरहेका राजु गोलेले ‘ह्युल्सा दा ख्लासी’ बोलको तामाङ...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा पनि जोडिनुहोस।