News Portal

 • मकाउमा दोश्रो एभरेष्ट हाइकिङ २०१९ सम्पन्न (फोटो फिचर)

  हिमाली संचार संवाददाता
  ४१३ पटक

  सन्जिब कोयी राई
  मकाउ : जुन २३ मकाउमा ‘एभरेष्ट हाइकिङ’ महावाणिज्य दुतावास हङकङ/मकाउ र गैरआबसीय नेपाली संघ मकाउको संयुक्त आयोजनामा दोश्रो “एभरेष्ट हाइकिङ” मकाउको ताईपास्थित पाण्डा पार्क नजिकैको पेट्रोल पम्प गेटबाट शुरु भएर हाक्सा विच पिक्निक स्पोर्टमा सम्पन्न गरेको छ।

  महामहिम राजदूत कमल प्रसाद भट्टराई, पुर्व गैरआवसीय नेपाली संधका अध्यक्ष सुदर्शन थापामगर र गैरआबसीय नेपाली संधका अध्यक्ष शान्ति देवि अधिकारीको नेतृत्वमा “एभरेष्ट हाइकिङ” -भिजिट नेपाल २०२०” सफल पार्न नेपाली महावाणिज्य दुतावास हङकङ/मकाउ साथै गैरआवसीय नेपाली संघ मकाउको संयुक्त आयोजनामा मकाउमा कार्यरत नेपाली तथा विदेशी नागरिकको समेत सयौको संख्यामा उपस्थित जनसमुदायका विच भव्यरुपमा भिजिट नेपाल २०२० प्रचार-प्रसार स्वरुप औपचारिक रुपमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ।

  नेपाली महावाणीज्य दुतावस हङकङ/मकाउका राजदुत कमल प्रसाद भट्टराईले विशावकै अग्लो सगरमाथाको देश, यस्तो रचनात्मक कार्यक्रम आयोजना गर्दा नेपाल सरकारको पर्यटन बर्ष सन् २०२० सफल हुने विश्वास ब्यक्त गर्नुका साथै सहभागीका लागि हार्दिक आभार ब्यक्त गरेका थिए।

  गैरआबसीय नेपाली संध मकाउका अध्यक्ष शान्ति देवी अधिकारी, पुर्व अध्यक्ष सुदर्शन थापामगर, गैरआबसीय नेपाली संध हङकङका अध्यक्ष टिका गुरुङ गायदले आफानो धारणा राखेका थिए। एभरेष्ट हाइकिङ मकाउमा रहेका विभिन्न संघ संस्थाहरुले समेत आफ्नो उपस्थिति जनाएको थिए।

  पैदल यात्रामा सहभागीहरुलाई खानपान साथै पानीको राम्रो ब्यबस्था समेत रहेको उक्त कार्यक्रममा “एभरेष्ट हाइकिङ” भिजिट नेपाल २०२० प्रचारप्रसार गर्न मकाउ सरकार सम्बन्धित निकायमा आधिकारिक जानकारी गराएसंगै स्थानीय सरकारले सुरक्षा प्रबन्ध एम्बुलेन्स सेवा सहित कार्यक्रमले निराधारित समयमै समापन गरेको थियो।

  फोटो : प्रकाश बुढाथोकी मगर

  हिमाली संचार | हिमाली संसार प्रा. लि.
   थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
       www.himalisanchar.com

  झ्याउरे गीत 'मेरो माया कता छ कुन्नी'https://youtu.be/JuGfgdXSpRg

  Gepostet von कमल सिम्ताली am Montag, 26. August 2019

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इटालीमा कोरोनाका कारण ६३ डाक्टरको मृत्यु

  इटालीमा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) बाट ६३ जना डाक्टरहरुको ज्यान गएको छ। इटालीको एसोसिएशन अफ डक्टर्सले...

  सप्तरीमा सशस्त्र प्रहरीबाट कुटिए दुइ युवक, विभागीय कार्बाही हुने

  १७ चैत्र २०७६ सप्तरी । लकडाउन उलंधन गरेको आरोपमा सशस्त्र प्रहरी बलका जवानले दुइ युवा...

  रंगेली नगरपालिकाले विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गर्ने

  रंगेली नगरपालिकाले गरिव तथा ज्याला मजदुरी गरेर जिवन यापन गर्ने अति विपन्न परिवारलाई घरघरमै गएर...

  स्वास्थ्य सामग्रीमा करोडौको भ्रष्ट्रचार हुनु दुर्भाग्य !

  कोभिड १९ कोरना भाईरसले संसारका समृद्धशाली राष्ट्र देखि बिपन्न राष्ट्रहरूलाई आक्रान्त बनाई रहेको अबस्थामा त्यहि...

  एनजिओको आडमा दादागिरी, प्रहरीलाई गालीगलौज

  सुशासन र पारदर्शीताका क्षेत्रमा काम गर्ने बास नामक एनजिओको आडमा यसका अध्यक्ष रमेश सिटौलाले सुरक्षामा...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा जोडिनुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  हिमालीसंचार डटकमको युटुबमा जोडिनुहोस।