News Portal

 • मकाउमा दोश्रो एभरेष्ट हाइकिङ २०१९ सम्पन्न (फोटो फिचर)

  हिमाली संचार संवाददाता
  ३६५ पटक

  सन्जिब कोयी राई
  मकाउ : जुन २३ मकाउमा ‘एभरेष्ट हाइकिङ’ महावाणिज्य दुतावास हङकङ/मकाउ र गैरआबसीय नेपाली संघ मकाउको संयुक्त आयोजनामा दोश्रो “एभरेष्ट हाइकिङ” मकाउको ताईपास्थित पाण्डा पार्क नजिकैको पेट्रोल पम्प गेटबाट शुरु भएर हाक्सा विच पिक्निक स्पोर्टमा सम्पन्न गरेको छ।

  महामहिम राजदूत कमल प्रसाद भट्टराई, पुर्व गैरआवसीय नेपाली संधका अध्यक्ष सुदर्शन थापामगर र गैरआबसीय नेपाली संधका अध्यक्ष शान्ति देवि अधिकारीको नेतृत्वमा “एभरेष्ट हाइकिङ” -भिजिट नेपाल २०२०” सफल पार्न नेपाली महावाणिज्य दुतावास हङकङ/मकाउ साथै गैरआवसीय नेपाली संघ मकाउको संयुक्त आयोजनामा मकाउमा कार्यरत नेपाली तथा विदेशी नागरिकको समेत सयौको संख्यामा उपस्थित जनसमुदायका विच भव्यरुपमा भिजिट नेपाल २०२० प्रचार-प्रसार स्वरुप औपचारिक रुपमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ।

  नेपाली महावाणीज्य दुतावस हङकङ/मकाउका राजदुत कमल प्रसाद भट्टराईले विशावकै अग्लो सगरमाथाको देश, यस्तो रचनात्मक कार्यक्रम आयोजना गर्दा नेपाल सरकारको पर्यटन बर्ष सन् २०२० सफल हुने विश्वास ब्यक्त गर्नुका साथै सहभागीका लागि हार्दिक आभार ब्यक्त गरेका थिए।

  गैरआबसीय नेपाली संध मकाउका अध्यक्ष शान्ति देवी अधिकारी, पुर्व अध्यक्ष सुदर्शन थापामगर, गैरआबसीय नेपाली संध हङकङका अध्यक्ष टिका गुरुङ गायदले आफानो धारणा राखेका थिए। एभरेष्ट हाइकिङ मकाउमा रहेका विभिन्न संघ संस्थाहरुले समेत आफ्नो उपस्थिति जनाएको थिए।

  पैदल यात्रामा सहभागीहरुलाई खानपान साथै पानीको राम्रो ब्यबस्था समेत रहेको उक्त कार्यक्रममा “एभरेष्ट हाइकिङ” भिजिट नेपाल २०२० प्रचारप्रसार गर्न मकाउ सरकार सम्बन्धित निकायमा आधिकारिक जानकारी गराएसंगै स्थानीय सरकारले सुरक्षा प्रबन्ध एम्बुलेन्स सेवा सहित कार्यक्रमले निराधारित समयमै समापन गरेको थियो।

  फोटो : प्रकाश बुढाथोकी मगर

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  नेपाली राष्ट्रिय गीत | सयौं थुगाँ…

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  धादिङमा ट्रक दुर्घटना हुँदा ३ जनाको मृत्यु घाईते ४० जना

  धादिङ– धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ८ स्थित ससााह ज्यामीरेमा आईचर ट्रक दुर्घटना हुँदा ३...

  अस्ट्रेलियामा भीषण आँधीबेहरी विद्युत लाइन अवरुद्ध

  सिड्नी – मंगलबारदेखि अस्ट्रेलियाको पूर्वी भागमा आएको भीषण आँधीबेहरीका कारण  करिब ३० हजार घरमा विद्युत...

  गीत गाउँनालाई कमला घिमिरे कोहलपुरको स्टेजमा चढदा थामिनसक्नुको भिड…(भेडियो)

  कोहलपुर । तेश्रो प्रादेशिख औधोगीक लघु घरेलु कृषी ब्यापार एव पर्यटक महोत्सव २०७६ अन्तरगत आइतबार...

  बलात्कारको आरोपमा एक बंगलादेशी नागरिक पक्राउ

  कुवेत : कुवेत पुलिसले २० बर्षे महिलालाई अपहरण गरी बलात्कार गरेको आरोपमा एक बंगलादेशी नागरिकलाई पक्राउ...

  १० बर्ष पछि रतुवा पुलमा आवतजावत सुरु माेरङ तर्फ भने काम अझै बाँकी

  रबिन्द्र बराल : माेरङ र झापाकाे सिमानामा रहेको रतुवा खाेलामा बनेको पुल १० बर्षपछि स्थानीय सरकारले...

  हामीसंग इनस्ट्राग्राममा पनि जोडिनुहोस।