News Portal

 • मकाउमा दोश्रो एभरेष्ट हाइकिङ २०१९ सम्पन्न (फोटो फिचर)

  हिमाली संचार संवाददाता
  १६९ पटक

  सन्जिब कोयी राई
  मकाउ : जुन २३ मकाउमा ‘एभरेष्ट हाइकिङ’ महावाणिज्य दुतावास हङकङ/मकाउ र गैरआबसीय नेपाली संघ मकाउको संयुक्त आयोजनामा दोश्रो “एभरेष्ट हाइकिङ” मकाउको ताईपास्थित पाण्डा पार्क नजिकैको पेट्रोल पम्प गेटबाट शुरु भएर हाक्सा विच पिक्निक स्पोर्टमा सम्पन्न गरेको छ।

  महामहिम राजदूत कमल प्रसाद भट्टराई, पुर्व गैरआवसीय नेपाली संधका अध्यक्ष सुदर्शन थापामगर र गैरआबसीय नेपाली संधका अध्यक्ष शान्ति देवि अधिकारीको नेतृत्वमा “एभरेष्ट हाइकिङ” -भिजिट नेपाल २०२०” सफल पार्न नेपाली महावाणिज्य दुतावास हङकङ/मकाउ साथै गैरआवसीय नेपाली संघ मकाउको संयुक्त आयोजनामा मकाउमा कार्यरत नेपाली तथा विदेशी नागरिकको समेत सयौको संख्यामा उपस्थित जनसमुदायका विच भव्यरुपमा भिजिट नेपाल २०२० प्रचार-प्रसार स्वरुप औपचारिक रुपमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ।

  नेपाली महावाणीज्य दुतावस हङकङ/मकाउका राजदुत कमल प्रसाद भट्टराईले विशावकै अग्लो सगरमाथाको देश, यस्तो रचनात्मक कार्यक्रम आयोजना गर्दा नेपाल सरकारको पर्यटन बर्ष सन् २०२० सफल हुने विश्वास ब्यक्त गर्नुका साथै सहभागीका लागि हार्दिक आभार ब्यक्त गरेका थिए।

  गैरआबसीय नेपाली संध मकाउका अध्यक्ष शान्ति देवी अधिकारी, पुर्व अध्यक्ष सुदर्शन थापामगर, गैरआबसीय नेपाली संध हङकङका अध्यक्ष टिका गुरुङ गायदले आफानो धारणा राखेका थिए। एभरेष्ट हाइकिङ मकाउमा रहेका विभिन्न संघ संस्थाहरुले समेत आफ्नो उपस्थिति जनाएको थिए।

  पैदल यात्रामा सहभागीहरुलाई खानपान साथै पानीको राम्रो ब्यबस्था समेत रहेको उक्त कार्यक्रममा “एभरेष्ट हाइकिङ” भिजिट नेपाल २०२० प्रचारप्रसार गर्न मकाउ सरकार सम्बन्धित निकायमा आधिकारिक जानकारी गराएसंगै स्थानीय सरकारले सुरक्षा प्रबन्ध एम्बुलेन्स सेवा सहित कार्यक्रमले निराधारित समयमै समापन गरेको थियो।

  फोटो : प्रकाश बुढाथोकी मगर

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चौरीको पालनबाट मासिक ८० हजारदेखि एक लाखसम्म कमाइ

  सोमदाङ धादिङ – धादिङको माथिल्लो भेग, खुल्ला फाँट, भीरपाखा। रुविभ्याली गाउँपालिका वडा नं १ तिप्लिङस्थित...

  नेपाली प्रबासी  ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतद्वारा आर्थिक सहयोग

  कुवेत -नेपाली प्रबासी  ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतले मृगौला फेल उर्मिला तामाङलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ...

  त्रिभुवन विमानस्थलको भिआइपी कक्षमा हृदयन्द्रलाई प्रहरी अधिकारीले रोकेपछि..

  काठमाडौ, २ भदौ : पुर्व युवराज पारस विक्रम शाहले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको भिआइपी कक्षमा छोरा हृदयन्द्रलाई...

  नेकपाले टुंग्यायो जनवर्गीय संगठनको जिम्मेवारी, क-कस्ले कुन जिम्मेवारी पाए ?

  काठमाडौं, २ भदौ : नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) सचिवालय बैठकले जनवर्गीय संगठनको जिम्मेवारी टुंग्याएको छ। उपत्यका विशेष...

  बृद्वा आश्रम पुगेर गरे समाजसेवी बलवहादुरले साडी बितरण

  रबिन्द्र बराल मोरङ, २ भदौ : माेरङकाे विराटनगर उपमहानगरपालिका ९ मा २०५१ सालमा स्थापना भएको...