News Portal

 • सामाजिक कार्यमा जुट्दै न्यौपाने, मृगौला पीडितलाई गरे आर्थिक सहयोग

  हिमाली संचार संवाददाता
  ५५ पटक

  कर्ण अधिकारी/मकाउ : बिगत केही वर्ष देखि मकाउमा व्यापार गर्दै आएका समाजसेवी भावना लिएर अगाडी बढ्दै गरेका युवराज न्यौपानेले यस पटक पनि मृगौला पीडित मोरङ हरैचाका सोफिया अधिकारीलाई मण्डेला ग्लोबल कम्पनीको तर्फबाट आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण गरेका छन्।

  सधैँभरी सामाजिक कार्यमा अग्रसर हुने न्यौपाने साबिकको नुवाकोट जिल्ला गेर्खु गा.बि.स वडा नं २ हाल बिदुर नगर पालिका वडा नं ११ निवासी हुन।न्यौपानेले मकाउमा दु:ख पाएका देखि लिएर स्वदेशमा पीडामा डुबेका नेपालीहरूलाई सहयोग गर्दै आएका छन्। मकाउमा रहेका संघ संस्थाको प्रत्येक कार्यक्रममा जाँदा न्यौपानेले आर्थिक सहयोग गर्दै आएका छन। न्यौपाने नेपाली समाज मकाउमा उपाध्यक्ष समेत हुन्।

  न्यौपानेले मोरङ हरैचाका १६ बर्षीय मृगौला पीडित सोफियालाई मोप ७२० मोप अर्थात नेपाली १० हजार ५ सय रूपैया सहयोग गरेका छन्। उक्त सहयोग रकम सोफिया बचाउ अभियानका सदस्य एवं नेपाली जनसम्पर्क समिति मकाउका महामन्त्री कर्ण अधिकारीलाई हस्तान्तरण गर्नु भएको छ। उक्त रकमलाई जति सक्यो चाडो मृगौला पीडित सोफियालाई हस्तान्तरण गरीने छ।

  मण्डेला ग्लोबल कम्पनीका सञ्चालक न्यौपाने मकाउको आई एफ टी कलेजमा बिजनेश संबन्धि प्रिन्सिपल अफ बिजनेश म्यानेजमेन्ट पढ्दै हुनु हुन्छ।न्यौपानेले आउँदा दिनहरूमा पनि यसै गरी सामाजिक कार्य कार्यहरूमा जुट्ने प्रतिबद्धता गर्नु भएको छ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिक्रिया दिन तल जानुहोला !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पुष्पन प्रधानको पंन्छिमा प्रेम जिमिको जिवन्त अभिनय !

  कुवेत : नेपाल लगायत बीश्वभर चर्चमा रहेको अहीलेका लोकप्रिय पुष्पन प्रधानको सुमधुर स्वरमा सुसज्जित पंन्छि...

  आर्य-क्षेत्री समाज मकाउले २९६ औं पृथ्वी जन्म जयन्ति मनाउने  

  कर्ण अधिकारी/मकाउ : चीनको स्वशाशित क्षेत्र मकाउमा केही महिना पहिला स्थापना भएको आर्य-क्षेत्रीहरूको समाज मकाउले...

  विश्व साइकल यात्री पुष्कर शाहको पुरानो साइकल डेढ लाखमा बिक्री

  सिड्नी : सगरमाथा आरोही तथा विश्व साइकल यात्री पुष्कर शाहको पुरानो साइकल सिड्नीमा झण्डै डेढ...

  तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर २९ गते शनिबार, इश्वी सन् २०१८ डिसेम्बर १५ तारिख नेपाल संवत् ११३९

  – ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो,...

  कुवेतमा लोकपप गायक दुर्गेश थापाले मच्चाए धमाका !

  कुवेत : लोक पप गायक दुर्गेश थापा र बिबि मल्लले कुवेत तताएका छन् । कुवेतको...