News Portal

 • उद्घाटन खेलमा बवियाविर्ता भेट्रन क्लब विजयी

  हिमाली संचार संवाददाता
  १३६ पटक

  रबिन्द्र बराल : मोरङको रंगेली नगरपालीका ८ दर्वेशामा बिहीबार देखी भेट्रन कप फुटवल प्रतियोगीता शुरु भएको छ । बनकोल खेल मैदानमा सम्पन्न उद्घाटन खेलमा कानेपोखरी भेट्रनलाई ३–१ गोल अन्तरले हराउदै बवियाविर्ता विजयी भएको हो ।

  नेपाल तरुण दल क्षेत्र नं.२ को आयोजनामा शुरुभएको प्रतियोगिताको उद्घाटन खेलमा बवियाविर्ता भेट्रन क्लब विजयी भएको छ । निर्धारीत ६० मिनेटको खेलको पहिलो हापमा बवियाविर्ताले निकै आक्रमक खेल प्रर्दशन गर्दै खेलको १५ औं मिनेटमा बवियाविर्ताका संजय हास्दाले पहिलो गोल गर्दै टिमलाई आग्रता दिलाएका थिए ।

  कानेपोखरीले खेलको दोश्रो हापको ४० औं मिनेटमा, महोवत धामी थारुले थप एक गोल गर्दै टिमलाई तिन गोलको अग्रता दिलाएका थिए । खेलको अन्तिम समयमा कानेपोखरीका कृष्ण कुमार लिम्बुले फ्री किकलाई सदुपयोग गर्दै १ गोल फर्काउन सफल भएका थिए। खेलको म्यान अफ द म्याच बवियाविर्ताका संजय हास्दा घोषित भएका थिए ।

  खेलको उद्घाटन प्रमुख अतिथि रहनु भएकी दुर्गा देवी दाहाल सहित विशिष्ट अतिथि नेपाल काग्रेस महासमिती सदस्य गोपालमान सिंह राजभण्डारी, जिल्ला सचिव नागेश कोइराला, नगरसभापति जगरनाथ मण्डल, सचिव कमल सिवाकोटी, तरुणदल क्षेत्रिय सभापति हरि सिवाकोटी,
  रंगेली नगरपालीका वार्ड नं.२ का वडाध्यक्ष जित नारायण खवास, वडा नं.३ का वडाध्यक्ष धनश्याम पनेरु, खेलकुद विकास समितिका जिल्ला उपाध्यक्ष गोपाल सेढाईले संयुक्त रुपमा फुटवल हस्तान्तरण गर्दै उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।

  प्रतियोगितामा जिल्लाका १२ टिमको सहभागीता रहेको छ । असोज ३० गते सम्पन्न हुने प्रतियोेगिताको विजेता समुहले नगद ३१ हजार र उपविजेता समुहले २१ हजार सहित शिल्ड प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने आयोजकका खेल संयोजक रविन्द्र ठकुरीले जानकारी दिए ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिक्रिया दिन तल जानुहोला !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पुष्पन प्रधानको पंन्छिमा प्रेम जिमिको जिवन्त अभिनय !

  कुवेत : नेपाल लगायत बीश्वभर चर्चमा रहेको अहीलेका लोकप्रिय पुष्पन प्रधानको सुमधुर स्वरमा सुसज्जित पंन्छि...

  आर्य-क्षेत्री समाज मकाउले २९६ औं पृथ्वी जन्म जयन्ति मनाउने  

  कर्ण अधिकारी/मकाउ : चीनको स्वशाशित क्षेत्र मकाउमा केही महिना पहिला स्थापना भएको आर्य-क्षेत्रीहरूको समाज मकाउले...

  विश्व साइकल यात्री पुष्कर शाहको पुरानो साइकल डेढ लाखमा बिक्री

  सिड्नी : सगरमाथा आरोही तथा विश्व साइकल यात्री पुष्कर शाहको पुरानो साइकल सिड्नीमा झण्डै डेढ...

  तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर २९ गते शनिबार, इश्वी सन् २०१८ डिसेम्बर १५ तारिख नेपाल संवत् ११३९

  – ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो,...

  कुवेतमा लोकपप गायक दुर्गेश थापाले मच्चाए धमाका !

  कुवेत : लोक पप गायक दुर्गेश थापा र बिबि मल्लले कुवेत तताएका छन् । कुवेतको...