News Portal

 • एन.आर.एन.मकाउको १०औं बार्षिक उत्सब भब्यताको साथ सम्पन्न

  हिमाली संचार संवाददाता
  ७९८ पटक

  मकाउ, चीन – गैर आबासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परीषद् मकाउको दशौ बार्षिक उत्सव एवं साधरण सभा भब्यताको साथ बुधबार बिशेष कार्यक्रमका साथै सम्पन्न भएको छ।

  महाबाणिज्य दुताबास हंगकंग तथा मकाउका प्रतिनिधि गजेन्द्र भट्टाराइको प्रमुख आथित्यमा सम्पन्न कार्यक्रममा बिशेष अतिथिहरुमा गैर आबासीय नेपाली संघ अन्तराष्ट्रिय समन्वय परीषद्का निर्बतमान सल्लाहकार त्रिलोक गुरुङ, गैर आबासीय नेपाली संघ अन्तराष्ट्रिय समन्वय परीषद्का पूर्व कोषाध्यक्ष प्रकाश पुन त्यसैगरी गैर आबासीय नेपाली संघ अन्तराष्ट्रिय समन्वय परीषद्का निर्बतमान एशिया प्यासिफिक उप संयोजक कृष्ण पाण्डे, गैर आबासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परीषद्का हंगकंगका अध्यक्ष राधिका(टिका) गुरुङ हुनु हुन्थ्यो।

  त्यसै गरी अतिथिहरुमा  गैर आबासीय नेपाली संघ अन्तराष्ट्रिय समन्वय परीषद्का सदस्य मुकेश कुमार बरुवाल,सल्लाहकार राम कार्की, रामेन्द्र गुरुङ र हेम बहादुर तामांग साथै मकाउमा रहेका विभिन्न संघ सस्थाका प्रतिनिधिहरु लगाएत  मकाउमा कार्यरत रहेका नेपालीहरुको बाक्लो उपस्थितिको रहेको थियो।

  १०औ बार्षिक उत्सबको समुदघाटन महाबाणिज्य दुताबास प्रतिनिधि गजेन्द्र भट्टाराई र संघका अध्यक्ष शान्ति अधिकारीले संयुक्त रुपमा गर्नु भएको थियो। कार्यक्रममा बर्तमान अबस्थामा नेपालीहरूले भोग्दै आएका समस्याहरूको बारेमा साथै दशौ बार्षिक उत्सब भएकोले संघलाई प्रमुख अतिथि,बिशेष अतिथी र अतिथिहरूले शुभकामना दिएका थिए।

  उक्त कार्यक्रममा विभिन्न खेल बिधाबाट नेपाललाई अन्तराष्ट्रिय स्तरमा पदक दिलाउन सफल खेलाडीहरु राजु नगरकोटी,निशान जी.सी तेक्वान्दो, नारी चन्द,नवल गुरुङ र शान्ति अधिकारी एथलेटिक,प्रकाश राई बडी बिल्डिंग र मकाउमा बीर गोरखालीको पहिचान बनाउन सफल भएका राम बहादुर के.सी (प्रिन्स)लाई प्रसंशापत्रबाट सम्मान गरिएको थियो।त्यसै गरी कलाकारीता बिधामा प्रकाश सिंह,मोहन अछामी,बुद्ध श्रेष्ठ र सत्य योन्जनलाई सम्मान पत्र बितरण गरीएको थियो।

  त्यसै गरी संघको स्थापना देखि २०१७ सम्मका पधादिकारी हरुलाई पनि कदर पत्र बाट सम्मान गरिएको थियो भने सस्था गठन देखि महत्वपुर्ण योगदान दिनुहुनेहरु (प्रकाश पुन, त्रिलोक गुरुङ र टिका गुरुङ) लाई मानार्थ तथा कदरपत्रबाट सम्मान गरिएको थियो सोहि अन्तर्गत ५ बिदेशी नागरिकहरु Bruno Nunes, Lorenzo Lameiras, Marcia Tin, Celia Ng र Alice Leongलाई पनि कदरपत्रबाट सम्मान गरीएको  थियो।

  कार्यक्रमको अध्यक्षता संघका अध्यक्ष शान्ति देवी अधिकारीले गर्नु भएको थियो, कार्यक्रम महासचिब पूर्ण गुरुङले संचालन गर्नु भएको भने बरीष्ठ उपाध्यक्ष मंगल राईले स्वागत मन्तब्य दिनु भएको थियो।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिक्रिया दिन तल जानुहोला !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा टोटनह्यामले बर्नेलीलाई १–० गोल अन्तरले पराजित

  १ पुस, काठमाडौं : टोटनह्यामले इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा कठिन जित हात पारेको छ ।...

  वर्तमान सरकार सनातन धर्म तहसनहस पार्ने दिशामा : महामन्त्री खड्का (भिडियो सहित)

  दीपक रेग्मी काठमाण्डौं : नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री पूर्णबहादुर खड्काले वर्तमान सरकारनै नेपालको धर्मलाई तहसनहस पार्ने...

  तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल पुस १ गते आइतबार, इश्वी सन् २०१८ डिसेम्बर १६ तारिख नेपाल संवत् ११३९

  ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ...

  अब के गर्छ नेकपा ? यस्ता छन् ओली–प्रचण्डका ११ योजना

  काठमाडौं– नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्षद्वय केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले पार्टी इतिहासकै...

  धनी बन्न विदेश जानै पर्दैन, घुस खानै पर्दैन’

  काठमाडौँ – नेपाल राष्ट्र बैंकका गभर्नर डा. चिरञ्जीवी नेपालले धनी बन्न विदेश जानु नपर्ने र...