News Portal

 • डा.केसीलाई प्रधानमन्त्रीको हेर्ने नजर नै गलत !

  दिलिप बाबु सिवा
  ४५ पटक

  प्रधानमन्त्री ओलीको पहलमा वार्ता भईदिएको भए, डा.केसिले अन्शन नै किन बस्नु पर्थियो ? प्रधानमन्त्रि यति समझदार र जनताप्रेमि हुनुहुदो हो भने डा.केसीले ४ हप्ता अन्शन बसिबसि माफिया बिरुद्ध लड्नु पर्थियो र…! भोक सहने डा.केसी, काठमाण्डौ देखि जुम्ला सम्म बिद्रोहको तरंग फैलाउने डा.केसि…!

  डा.केसीको मनोवल गिराउन पटकपटक उनलाई निरुत्साहित पार्ने, हस्पताल हाता भित्रै छिरेर हातपात गर्ने, सडकमा पेस्तोल तेर्साएर शसस्त्रमा रहेको कार्यकर्ता खटाउने, उनका समर्थकलाई लाठि मुंग्रो गर्ने, दूर्गा प्रसाई, राजेन्द्र पाण्डे जस्ता चर्चित माफियाहरु देखि लिएर २/४ कौडिमा आफुलाई बेच्ने केहि सांसद, नैतिक धरातल गुमाएका बिद्यार्थि नेता भनिएका गैर बौद्धिक मान्छेहरुलाइ उनी बिरुद्ध सार्बजनिक अभिब्यक्ति दिलाउने, लगाएत उनलाई पागलसम्म साबित गराउन खोज्ने जस्ता अनेक तिक्डमबाट पार नलागेपछि प्रधानमन्त्री ओलीलाई जनताको शक्ति र डा.केसीको निष्ठा संग घुडा टेक्न बाध्य भएको हो।

  डा.केसीको अडानका कारण नैतिक दवावमा भएके बार्ता भनौ, तिनै माफिया पोस्न डा.केसीको हाडछाला सुकाउने प्रधानमन्त्री ओली, डा. केसीको कामको जसलाई दिएर त्यसकै चरित्र धुई दिने, पुजापाठको यो तरिकाले डा.केसी र उनका समर्थनमा काठमाण्डौ-जुम्ला लगाएत सिंगो देश तताउने अभियान्ताहरुको अपमान भयो ।

  हामीसंग फेसबुकमा जोडिनुहोस।

   

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
  थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.himalisanchar.com

  प्रतिक्रिया दिन तल जानुहोला !

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कस्तो छ ग्रेट हिमालयन माउन्टेन एक्स्पो ?

  हरिहरसिंह राठौर पोखरा : नेपाल पर्वतारोहण संघको आयोजनामा पोखरामा पाचौं संस्करणको अन्तर्राष्ट्रिय पर्वतीय (ग्रेट हिमालयन)...

  पत्रकारको सम्मानजनक पहिचानका लागि अध्यक्षमा दाबी : महासचिव सिवाकोटी

  नेपाली कांग्रेस निटक पत्रकारहरुको संगठन नेपाल प्रेस युनियनको आउन लागेको केन्द्रीय महाधिवेशन, वर्तमान अवस्था र...

  निदुली बाहुन उर्फ केपी ओली !

  हाम्रोतिर निदुली बाहुनबारे रमाइलो लोककथा प्रचलित छ । एकजना निदुली नाम गरेका बाहुन ससुराल गएछन्...

  कविता ~ नहिडेका डोब !

  प्रिय जिन्दगी ! जीवनका गोरेटोमा नहिडेका डोबका चिन्हमा यो सुनौलो दिनमा तिमीले स्वर्णिम अक्षरले सुन्दर...

  तपाईंको राशिफल : आज वि.सं.२०७५ साल मंसिर २७ गते बिहीबार, तदअनुसार १३ डिसेम्बर २०१८

  ज्योतिष लक्ष्मीप्रसाद बराल ९८४१३५२१६४ मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ...