News Portal

 • एनआरएनए जापानको युवा संयोजकमा राजकुमार अधिकारीको उम्मेदवारी घोषणा

  हिमाली संचार संवाददाता
  ११० पटक

  धादिङ्  जिल्लाको उत्तरी गाउँ गंगाजमुना गाउँपालिकाको फुलखर्कमा जन्मिएका अधिकारी सन २००७ देखि जापानमा रहँदै आएका छन् । अधिकारीले हाल जापानको नागोयामा व्यवसाय संचालन गर्दै आएका छन् ।सन २०१० देखिनै आफ्नो पेशा व्यवसायका साथ सामाजिक कार्यमा क्रियाशील अधिकारी एनआरएनए जापानको वर्तमान कार्यसमितीमा पनि सदस्य पदमा क्रियाशील  छन् । यसका साथै उनि धादिङ् समाज जापानको सल्लाहकार पनि हुन् ।जापानका विभिन्न सामाजिक संस्थाहरुमा स्वयमसेवा गरेका अधिकारी, जापानमा रहेका नेपाली विद्यार्थी/ कुक तथा अन्य विभिन्न भिसा स्टाटसमा रहेका व्यक्तिहरुको सेवामा निरन्तर लाग्दै आएका छन् ।

  गैरनाफामुलक संस्थाको माध्यमबाट नेपालमा पनि आर्थिक तथा अन्य विविध सहयोगमा जुटिरहेका अधिकारी, जिम्मेवार पदमा रहेर अझ जिम्मेवारी पूर्ण कार्य गर्नका लागि पनि यस पटकको अधिवेशनमा सो, पदकोलागि आफ्नो दावेदारी रहेको बताउँछन् ।
  नागोया क्षेत्रमा रहेर, एनआरएनए अभियानलाई भरपुर सहयोग गरिरहेका अधिकारी, केन्द्रीय समितीको युवा संयोजकको पदमा रहि जापानवासी गैरआवासीय नेपालीहरुको हकहितका लागि अझ बढि सक्रियताका साथ लाग्ने प्रतिवद्दताका साथ उम्मेदवारी घोषणा गरेको बताउँछन् । यदि आफु युवा संयोजक पदमा चयन भएको खण्डमा,एनआरएनए जापानको प्रत्येक क्षेत्रलाई समेटेर युवाहरुलाई सक्रिय बनाई जापानमा सिकेको सिप र गरेको आर्जनलाई जन्मभूमीको हितमा लगाउने बताउने अधिकारी, नेपालको पर्यटन प्रवर्द्धन तथा व्यवसायिक सम्बन्ध विस्तारका लागि महत्वपूर्ण भुमिका खेल्ने दावी गर्दछन् ।
  सामाजिक रुपमा हालसम्म कुनैपनि आरोप नलागेका अधिकारी, एक स्वच्छ र ईमान्दार छबी भएको एनआरएनए अभियन्ता हुन् ।

  हिमाली संचार | हिमाली संसार मिडिया प्रा. लि.
       थप समाचारका लागि हाम्रो वेबसाइट
  https://www.HimaliSanchar.com

  हिमाली संचार डटकमको युटुब सामाग्री हेर्नुहोस।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  हेर्नुहोस आज वि.सं. २०७६ मंसिर २२ गते आइतबार, सन् २०१९ डिसेम्बर ८ तारीखको राशीफल

  मेष – Aries चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ इच्छाशक्ति बढ्नाले कीर्तिमानी...

  प्रहरीआतंक : पत्रकार अधिकारीलाई मानसिक यातना, एसपी दानबहादुरको हर्कतबारे महासंघको कडा आपत्ति

  काठमाडौं २१, २०७६ मंसिर : नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रिय समितिले महासंघ कास्की शाखाका निवर्तमान उपाध्यक्ष,...

  भिजिट नेपाल २०२० सफल पार्न दूतावास कुवेतद्वारा आयोजित छलफल कार्यक्रम सम्पन्न

  कुवेत ७, २०१९ डिसेम्बर : हिजो शुक्रबार डिसेम्बर ६ तारीखका दिन नेपाली राजदूतावासले आयोजना गरेको...

  कर्णालीमै ठूलो धनराशीसहित बुद्धिसागर श्यामल सम्मानित

  सुर्खेत : ‘भाषा, साहित्यको जगेर्नामा हामी सबैको हातेमालो’ भन्ने मूल नाराका साथ स्थापना भएको कर्णाली...

  दैलेखमा फोर–जी सेवासुरु

  नेपाल टेलिकमले दैलेखमै पहिलोपटक चौंथो जेनेरशनको मोबाइल डाटा सेवा ‘फोर–जी’ सुरु गरेको छ । विहीबार...