News Portal

 • एनआरएनए जापानको युवा संयोजकमा राजकुमार अधिकारीको उम्मेदवारी घोषणा

  हिमाली संचार संवाददाता
  ४४ पटक

  धादिङ्  जिल्लाको उत्तरी गाउँ गंगाजमुना गाउँपालिकाको फुलखर्कमा जन्मिएका अधिकारी सन २००७ देखि जापानमा रहँदै आएका छन् । अधिकारीले हाल जापानको नागोयामा व्यवसाय संचालन गर्दै आएका छन् ।सन २०१० देखिनै आफ्नो पेशा व्यवसायका साथ सामाजिक कार्यमा क्रियाशील अधिकारी एनआरएनए जापानको वर्तमान कार्यसमितीमा पनि सदस्य पदमा क्रियाशील  छन् । यसका साथै उनि धादिङ् समाज जापानको सल्लाहकार पनि हुन् ।जापानका विभिन्न सामाजिक संस्थाहरुमा स्वयमसेवा गरेका अधिकारी, जापानमा रहेका नेपाली विद्यार्थी/ कुक तथा अन्य विभिन्न भिसा स्टाटसमा रहेका व्यक्तिहरुको सेवामा निरन्तर लाग्दै आएका छन् ।

  गैरनाफामुलक संस्थाको माध्यमबाट नेपालमा पनि आर्थिक तथा अन्य विविध सहयोगमा जुटिरहेका अधिकारी, जिम्मेवार पदमा रहेर अझ जिम्मेवारी पूर्ण कार्य गर्नका लागि पनि यस पटकको अधिवेशनमा सो, पदकोलागि आफ्नो दावेदारी रहेको बताउँछन् ।
  नागोया क्षेत्रमा रहेर, एनआरएनए अभियानलाई भरपुर सहयोग गरिरहेका अधिकारी, केन्द्रीय समितीको युवा संयोजकको पदमा रहि जापानवासी गैरआवासीय नेपालीहरुको हकहितका लागि अझ बढि सक्रियताका साथ लाग्ने प्रतिवद्दताका साथ उम्मेदवारी घोषणा गरेको बताउँछन् । यदि आफु युवा संयोजक पदमा चयन भएको खण्डमा,एनआरएनए जापानको प्रत्येक क्षेत्रलाई समेटेर युवाहरुलाई सक्रिय बनाई जापानमा सिकेको सिप र गरेको आर्जनलाई जन्मभूमीको हितमा लगाउने बताउने अधिकारी, नेपालको पर्यटन प्रवर्द्धन तथा व्यवसायिक सम्बन्ध विस्तारका लागि महत्वपूर्ण भुमिका खेल्ने दावी गर्दछन् ।
  सामाजिक रुपमा हालसम्म कुनैपनि आरोप नलागेका अधिकारी, एक स्वच्छ र ईमान्दार छबी भएको एनआरएनए अभियन्ता हुन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मधेससँग ‘लभ’ परेको बताउँदै दाहालले मधेसवासीलाई आश्वासन बाँडे

  जनकपुर — नेकपाका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले समृद्धि र विकासको प्याकेजसहित प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसँगै आफू...

  चौरीको पालनबाट मासिक ८० हजारदेखि एक लाखसम्म कमाइ

  सोमदाङ धादिङ – धादिङको माथिल्लो भेग, खुल्ला फाँट, भीरपाखा। रुविभ्याली गाउँपालिका वडा नं १ तिप्लिङस्थित...

  नेपाली प्रबासी  ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतद्वारा आर्थिक सहयोग

  कुवेत -नेपाली प्रबासी  ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेतले मृगौला फेल उर्मिला तामाङलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ...

  त्रिभुवन विमानस्थलको भिआइपी कक्षमा हृदयन्द्रलाई प्रहरी अधिकारीले रोकेपछि..

  काठमाडौ, २ भदौ : पुर्व युवराज पारस विक्रम शाहले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको भिआइपी कक्षमा छोरा हृदयन्द्रलाई...

  नेकपाले टुंग्यायो जनवर्गीय संगठनको जिम्मेवारी, क-कस्ले कुन जिम्मेवारी पाए ?

  काठमाडौं, २ भदौ : नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) सचिवालय बैठकले जनवर्गीय संगठनको जिम्मेवारी टुंग्याएको छ। उपत्यका विशेष...